וואלה
וואלה
וואלה
וואלה

וואלה האתר המוביל בישראל - עדכונים מסביב לשעון

יבוא לך

23.10.2001 / 10:14

שי גולדן על מורן אייזנשטיין, המירי בוהדנה של האשכנזים

1. בת דודתי רויטל – "רוי" בפי חבריה – מחכה כבר הרבה זמן לפריצה. היא החליקה, צבעה, הגדילה, צפתה ונצפתה (בכל המקומות הנכונים), אבל כלום, גיל ריבה לא בעניינים של לבוא אל ההר בימים אלה. וזה ממש לא הוגן – טוענת רוי – משום שהיא החבילה השלמה, כולל תוספות כירורגיות בתשלום. וזה עוד יותר לא הוגן, משום שרוי נורא רוצה, ואם רוי נורא רוצה, אז למה היא לא יכולה לקבל. נכון, היא לא יודעת לשיר (אבל יש לה את כל התקליטים של ריטה בבית), ונכון, היא לא יודעת לשחק (אבל היא ביררה איפה מקבלים טפסים ליורם לוינשטיין). ונכון, היא לא יודעת להנחות (אבל במלון באילת, שמה היא עבדה אחרי הצבא, היא עשתה להם את הבינגו הכי פצצה שהיה להם בחיים על שפת הבריכה). ונכון, אין לה קשרים (אבל היא ראתה פעם את ליאון רוזנברג ברחוב), ונכון, רוי בסופו של דבר עושה רושם של בחורה די מטומטמת (אבל זה לא באמת נכון, מפני שהיא עברה את המיונים למשגיחים בבגרות של מנפאוור). לרוי רק חסרה הבומבה הקטנה, ההפוכה מול המצלמה שבה היא תרביץ איזה מונולוג סטייל "ואם ביום רביעי אני לא משתמשת בגלולות?", וכל הארץ תחזיק אחריה, "מה אז?". ואחרי זה כולם ירצינו לרגע ורוי תגיש תוכנית לנוער מדרוב בלוויין.

2. מורן איזנשטיין – "מורן איזנשטיין" בפי כל לקוחות נטוויז'ן – הפסיקה לחכות לפריצה הגדולה. אפילו שביום שלישי (אולי) לא בא לה, מורן איזנשטיין יכולה להרשות לעצמה לנוח פעם בשבוע. הנה היא על פוסטר בשירותי הבנים בבית ספר היסודי "אחד העם", בפרופיל שמבליט את הפרונט, שואלת את השאלה הכי סקסית מאז "אתה שמח לראות אותי או שזה מטף אנתרקס במכנסיים שלך?". הנה היא בקלסר של הסטודנטים לתקשורת ב"כותרת", מנתחים לעומק את פרסומת הטייק אוף המועתקת שחבל על הזמן לרשת הפיצה, באותה תאורה, איפור ומסר לאומה. הנה היא במדור הבילויים היומי של העיתון של המדינה, באקסטרים קלוז אפ על המחשוף, מונחת על ברכיו של המניאק שנדחף לפניי בתור למוסך. הנה היא בעכבר של רשת שוקן, מקדימה עם הקדימה לצד שירי בן ארי ואיגי וקסמן, שקטנות עליה בשלושה מספרים לפחות. הנה היא בטלוויזיה, בערוץ מחבילת הפנאי והבידור (סופר אקסלוסיב או משהו) של הלוויין. הנה היא במדור הרכילות מבית מקומוני "מעריב", לצד צינו באיזו פתיחה לאיזו מסעדה או מספרה או סדנה לניפוח זכוכית. הנה היא מוליכה את העדר, משורבב לשון בעקבותיה, אומר, "שווה, שווה המירי בוהדנה של האשכנזים".

3. רוי התקשרה למפיק נורא חשוב בארץ הלא כל כך חשובה שלנו ואמרה שעם נתונים כמו שלה, אם הוא רק ייתן לה סיכוי, זאת אומרת, היא מוכנה להגיע לשמים. אם הוא מסכים, היא מוכנה לעשות לו את הטובה ולהיות מפורסמת. היא תצטלם בתצלום אילוסטרציה לכתבה על אמנות לסבית בעידן הפוסט גלובאלי, בפנים מוסתרות בשיער, אם רק ייתנו לה קרדיט בתור הדוגמנית. היא מוכנה לפוצץ לשניצר את הפנים במכות, אם זה יכניס אותה למדור הפלילים. היא מוכנה להשתתף במתיחה שמכינים ב"פספוסים" לאורית לביא נשיאל, בתור מגישת התה הרותח האהבלה ששופכת עליה בטעות. היא מוכנה אפילו להפסיק להזדיין, אם זה יקרב אותה לראיון אצל הדלאהי למה ומשם ללחישה על אוזנו של ריצ'רד גיר. כשרוי אומרת "הכל", היא מתכוונת להרבה מאוד דברים שלא ידעתם שנכנסים בקטגוריה הזאת.

4. מורן איזנשטיין היא הנגזרת השולית של אורלי ויינרמן. אם אורלי היא האנה ניקול סמית של הדקדנט הפטישיסטי, מורן אייזנטשיין היא הויקטוריה סילברסטאדט של "פנאי פלוס". בדומה למקפצים ומנופפים מאחורי גבם של כתבי שטח, תוך תיאום פלאפוני עם הבית, לוודא שהם בפריים ובזום, כך מתחשק לומר לאיזנטשיין "היי, למה את נדחפת?". ואז, כשהיא מתקרבת, והצלם מביא אותה בהטיה של שלושים מעלות בעדשת המצלמה, קולט את מלוא גאוותה, מיד נפלט איזה "טוב, תישארי" של הבמאי וצעקות באינטרקום של הקונטרול רום לא להוריד שידור עד שמצליחים להוציא ממנה מספר טלפון.


טרם התפרסמו תגובות

הוסף תגובה חדשה

+
בשליחת תגובה אני מסכים/ה
    0
    walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully