מלך השכונה, שובר הקופות

קווין ג'יימס, כוכב הקומדיה "מלך השכונה", כובש גם את רשימת הסרטים הקופתיים ביותר של השבוע ומדיח את קלינט איסטווד מהפסגה

עינב שיף
19/01/2009

הוליווד סגרה את סוף השבוע האחרון של ממשל בוש באווירה קומית משועשעת ועליה כוללת בהכנסות בגובה 33.1 מיליון דולר לעומת השבוע שעבר. הקומדיה "Paul Blart: Mall Cop” של הבמאי סטיר קר ובכיכובו של קווין ג'יימס ("מלך השכונה") כבש את המקום הראשון, עם הכנסות בגובה 33.8 מיליון דולר. בכך הוא עוקף את "גראן טורינו" של קלינט איסטווד שהכניס סכום נאה של 22.2, אך בירידה של 24.6 אחוזים מהשבוע שעבר. חווית הצפייה בסרט "My Bloody Valentine 3-D” הביאה לפתיחה טובה שלו ולמקום השלישי ברשימה, עם הכנסות בגובה 21.9 מיליון דולר. את החמישיה סוגרים שני סרטים חדשים נוספים: "Notorious", אודות הראפר המנוח נוטוריוס B.I.G הכניס כ– 21.5 מיליון דולר ו– “Hotel For Dogs” בכיכובה של ליסה קודרו עם 17.7 מיליון דולר בסוף השבוע הראשון להקרנתו.

טוב לדעת (מקודם)

הפתרון לכאב הברכיים קרוב מתמיד - בזכות טכנולוגיה בנעל

מוגש מטעם אפוסתרפיה

מלחמת הכלות נמשכת

"מלחמת הכלות", שדורג שני בשבוע שעבר נופל עד למקום השישי עם הכנסות בגובה 11.75 מיליון דולר בלבד, ירידה של 44.2 אחוזים. “The Unborn" סופג נפילה קשה עוד יותר, של 50.3 אחוזים ברווחים ו – 9.84 מיליון דולר בלבד בהכנסות. “התנגדות" של הבמאי אדוארד זוויק והשחקן דניאל קרייג כבש את המקום השמיני עם 9.2 מיליון דולר, לעומת 68,183 דולר בשבוע שעבר, תודות לתחילת הקרנתו ברחבי ארצות הברית.

ואיפה "ואלס"?

"מארלי ואני" בדרך לסיים את תור הזהב שלו ברשימת שוברי הקופות, עם הצלחה נאה של 132,734,000 דולר במהלך הקרנתו. השבוע הכניס הסרט 6.3 מיליון דולר, ירידה של 44.5 אחוזים בהכנסות לעומת השבוע שעבר. "נער החידות ממומביי", המנצח הגדול של גלובוס הזהב, מנצל את המומנטום היטב וסוגר את רשימת שוברי הקופות עם 5.9 מיליון דולר. זוכה גלובוס זהב אחר, "ואלס עם באשיר" מתמקם לא רע, עם עלייה של 18.7 אחוזים בהכנסותיו שהתבטאו ב – 84,000 דולר בסוף השבוע האחרון. אמנם זהו לא "ויקי כריסטינה ברצלונה" שרשם עליה של 112 אחוזים, אך ייתכן שמועמדות לאוסקר ומי יודע – זכייה אפשרית בו, עשויה להביא אותו לנתונים של וודי אלן.

רשימת שוברי הקופות המלאה

1. "Mall Cop"
2. "גראן טורינו"
3. "My Bloody Valentine 3-D"
4. "Notorious"
5. "Hotel For Dogs"
6. "מלחמת הכלות"
7. "The Unborn"
8. "התנגדות"
9. "מארלי ואני"
10. "נער החידות ממומביי"

טרם התפרסמו תגובות

הוסף תגובה חדשה

+
בשליחת תגובה אני מסכים/ה
    walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully