גזור והדבק

המפסידה הכי גדולה מפרשת מדבקת ההתרעה להתקפי לב היא בכלל משפחת שליט. דרור רפאל מצנטר

דרור רפאל

מי מאמין למדבקת הפלא?

לרוב האנשים אין התקף לב, כך שברוב המקרים מדבקת הפלא תעבוד מצוין. בחלק מהמקרים המדבקה תשנה את צבעה ותתריע מפני התקף שיהיה בעוד חצי שעה. רק מהבהלה שמא המדבקה צודקת, האדם יחטוף התקף לב, וכך המדבקה בעצם מגשימה את עצמה. המדבקה תמיד צודקת. לכן, טוב עשה חגי הדס, איש המוסד לשעבר, שהפך עצמו דירקטור בחברת המדבקה המופלאה. חגי הדס מאמין ב'מדבקת הפלא' ומאמין שהוא האיש שיכול להחזיר את גלעד שליט. ראו זה פלא: גם מדבקה וגם שליט בנשימה אחת. זה באמת יהיה פלא אם הוא האיש שיצליח לעשות את זה.

אולי שידביק על עצמו מדבקות שמנבאות איך יסתיים המשא ומתן, וכולנו נדביק לעצמנו מדבקות שמנבאות מה יקרה איתנו, ומה יהיה בסופנו, לא רק התקפי לב, איך יסתיימו משחקי כדורגל, איפה יגמור חובי סטאר, והאם גם בשעה הקרובה נפזם את "טוק טוק טוק מי בדלת? זה אני היועץ". ואם מדבקת הפלא היא תרמית ותישאר המדבקה וילך הפלא, איך ייראה חגי הדס בעיני אנשי החמאס שיעשו איתו משא ומתן?

עוד בוואלה! NEWS

מים, אופניים וריקודים: איך משאירים את המשפחה פעילה בקיץ?

בשיתוף רמי לוי
לכתבה המלאה

למה צריך משפחות פשע?

השבוע המשטרה נחלה ניצחון נוסף במלחמה בפשע. אחרי גזר הדין של אסי אבוטבול ואחרי שיעקב אלפרון חוסל, השבוע פרנסואה אבוטבול הקטן ופרנסואה אבוטבול הגדול הורשעו. הדבר מדאיג. האדם הסביר שואל את עצמו שתי שאלות. האחת, עוד כמה פרנסואה אבוטבולים יש במשפחה, אם תפסו את הקטן והגדול האם יש גם פרנסואה הבינוני ועוד מיני פרנסוואים? הדבר השני הוא, אם אנחנו הולכים לקראת מדינה ללא משפחות פשע, על מה נגדל את ילדינו ?זאת תהייה מדינה שבה נוער לא יבין מה זה "הסופרנוס", "הבורר" תהייה מיותרת ו"הסנדק" תישאר סדרת סרטי עבר לא רלוונטית. משטרת ישראל, אנא, השאירו משפחת פשע אחת ראויה לרפואה. למען העתיד התרבותי של ילדינו.

כמה עולה כרטיס לאשכבה?

- משרד כרטיסים שלום.
- שלום, יש עוד כרטיסים למופע האשכבה?
- מצטערת אדוני, אזל.
- אה, ויש איזו אשכבה אחרת באופק?
- אשכבה לא, אבל הייתה ההופעה 'אומנים גדולים מחריבים שירים גדולים של האמן הגדול, ללא נוכחות האמן, בפארק'
- לא, אני מחפש מופע אשכבה או איזו לוויה טובה.
- יש לי ללוויה של ג'ו עמאר, שני כרטיסים מקומות טובים.
- לא, תודה, מה עוד?
- ליאונרד כהן?
- למה, הוא מת?
- הוא חי אבל מנגן מוזיקת אבל, מעוניין?
- לא ממש.
- אולי יעניין אותך ללכת ל'זמרת אפלה שחתמה עם ארומה, ומאז נשמעת כמו פחמימה ריקה' מופע מאוד עצוב.
- אשתי לא אוהבת.
- את האפלה או את הפחמימה?
- אין משהו ממש ממש עצוב?
- יש לי משהו עצוב ומעניין, אבל לא מוזיקה.
- מה זה?
- החייל שלא ישוב בשל 'מדבקת הפלא'.

איך עובד המבצע לגירוש ילדי הפליטים?

יחידה חדשה הוקמה לתפיסת ילדי העובדים הזרים. יעילה יותר, חזקה יותר, אכזרית יותר. מטרתה לתפוס ילדי עובדים זרים. תיפסו אותם, את ילדי הזרים! תיפסו את הקטנים הזרים האלה, אמללו את חייהם עוד יותר! הם זרים והם ילדים! הם קטנים והם שונים! גרשו אותם, כדי שנרגיש יותר טוב עם עצמנו, כי הם זרים ואנחנו דומים! אנחנו נקיים סטריליים עליונים, והם זרים מלוכלכים טינופות קטנות וזרות!

ובשעת ערב, נחזור מהעבודות המסודרות שלנו, נשב מול החדשות בשמונה ונראה את הקטנטנים האלה מפגינים, רוצים להיות כמונו, מתחננים שנשאיר אותם עם הוריהם בבתי הספר שלהם. זה הבידור שלנו. תענוג.

טרם התפרסמו תגובות

הוסף תגובה חדשה

בשליחת תגובה אני מסכים/הלתנאי שימוש
    לוגו - פיקוד העורףפיקוד העורף

    התרעות פיקוד העורף

      walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully