פיקוד העורף הגל השקט

הגדרת ישובים להתרעה
   הגדרת צליל התרעה

   נושאים חמים

   קומיקס שלי גיבור

   מגזין האמנות A5 חוגג הערב גליון שמיני בנושא "גיבור". טלי גרין, מעורכות המגזין, מסבירה לעינב שיף למה לא מדובר בסתם עוד קומיקס

   מגזין האמנות A5 יחגוג היום (ג') גליון שמיני במספר, תחת הקונספט "גיבור" עם משתתפים כמו תמיר שפר, אמיתי סנדי, גל שקדי, אדם שר ועודד כרמלי, כמו גם יוצרים מחו"ל. ההשקה החגיגית תתקיים הערב בבר "סלונה" ביפו ולכבודו מספרת טלי גרין, עורכת המגזין יחד עם קרן וגולן גפני שהמצב טוב מתמיד. "כסיפור שהתחיל מפה לאוזן, המגזין בהחלט מתרחב. מגיעות מאות עבודות בכל פעם ובין הדד ליינים יש המון פניות של אנשים שרוצים להשתתף במגזין או לקנות אותו, לשתף איתנו פעולה ועוד כל מיני דברים שקורים כמו תערוכות".

   למה דווקא גיבור?

   "באופן כללי, אנחנו מנסים לבחור נושאים שהחתך התייחסויות אליהם יהיה מאד רחב ורלוונטי גם באופן מקומי וגם דרך כמה תרבויות, מדינות וכו'. הנושא הזה לגמרי רלוונטי מקומית דרך גיבורי-על, גיבורי-תרבות"

   דיפולט (יח"צ , פסטיבל הקולנוע ירושלים)
   חתך התייחסויות רחב. מתוך הגיליון החדש של A5 (עבודה של תמיר שפר)

   מה מייחד את A5 מקבוצות אחרות?

   "אנחנו קבוצה פתוחה שמשתדלת שלא תהיה קליקה סגורה, שכן תהיה תחלופה של אנשים, שיציגו אמנים מוכרים לצד מוכרים פחות. אנחנו רואים את זה בתור משהו שהוא לא רק שלנו. לכל גיליון מצטרף מיקסטייפ, למשל, שזוהי יוזמה שלא הייתה מאיתנו. כל מי שמעוניין לקחת חלק – לוקח ולכן נוצר משהו שיתופי. אנחנו רוצים מגזין אמנות שקל ונוח לצרוך וגם להשתתף בצד השני"

   דיפולט (יח"צ , פסטיבל הקולנוע ירושלים)
   יצירה של עידן פרידמן

   מה צפוי לנו בעתיד מ- A5?

   "הפורמט הזה הולך ומתייצב. אנחנו משתדלים להתפתח ולהמציא את עצמנו מגיליון לגיליון. אנחנו כן מתכוונים להרחיב ולפתח את A5 גם בתכנים וגם באיך שהוא נראה. גם בחו"ל, הגיליונות נמכרים בברלין ובברצלונה, אנחנו מקבלים המון מפניות של אנשים שרוצים להשתתף ומעוניינים לרכוש. קורים דברים טובים מאד"

   דיפולט (יח"צ , פסטיבל הקולנוע ירושלים)
   עבודה של אדם שר

   אירוע ההשקה של גליון A5 יתקיים הערב (ג') בסלונה בר ביפו. במקום תתקיים תערוכה וכן ניתן יהיה לרכוש לראשונה את הגיליון החדש