יעל לוי חוזרת

יעל לוי תתארח בחגיגות ה-25 לאלבום "האישה שאיתי" של דיוויד ברוזה ומספרת לוואלה! תרבות שלמרות הכל, היא עדיין לא נעלמה

עינב שיף
27/07/2009

אחרי כל השנים שבהן "שיר אהבה בדואי" היה ללהיט ענק, מסתבר שיעל לוי לא זוכרת את המילים. "לא שרתי את השיר הזה שנים", אומרת לוי, שתבצע את השיר ואת "עד עולם אחכה" עם דיוויד ברוזה, במלאות 25 שנים ל"האישה שאיתי" בהיכל התרבות ב 5 באוגוסט. "שרתי אותם פעם עם קלפטר, אבל לבד בהופעות שלי אני לא מבצעת אותם. אז בוא נגיד שהיה לי קצת קשה עם המילים".

חוץ מזה, הכל טבעי אצל לוי, שנעלמה מהרדאר התקשורתי אחרי צאת אלבומה "חמש" בשנת 2004. את הופעותיה היא עושה הרחק מעין הציבור ובאופן מועט יחסי. "אני כל הזמן מופיעה בשקט בשקט", היא מספרת. "תמיד זה בקטן בין תקליט לתקליט וזה הקצב שלי, 6-4 שנים, כל הזמן בדרך. בסוף אני אגיע, אבל אני לא אוהבת לדבר על זה כשאין דברים סגורים".

טוב לדעת (מקודם)

שיטת לימוד שחיית חתירה חדשנית עושה שינוי מטורף בחיים

מוגש מטעם TI SWIM

יש קצת קנאה בדיוויד, על המעמד הזה של היכל התרבות?

"אני לא יודעת, כי עוד לא הייתי שם. הפגישה המחודשת עם דיוויד הייתה כמו לנסוע על אופניים. גם בשנות השמונים, נפגשנו חצי שנה אחרי שיחות סלון והמשכנו מהמקום שעצרנו בו בשיא הטבעיות. לי זה נורא טבעי"

רק ההבדלים במעמד.

"אני לא רוצה להישמע פומפוזית שלהופיע 200 איש ו- כמה יש בהיכל התרבות? לא יודעת, אני אקבל את הציפיות שלי מזה שאיהנה. לא יכולה להציב את המקום שלי עם המילה קנאה".

טוב, לסיום אני חייב לשאול רק על קובי אור.

לוי צוחקת צחוק גדול ורם. "מה אני עוד יכול להגיד על זה?"

מתי המופע המשותף?

האמת, היו סימנים שזה קורה. בועז כהן התקשר אליי לפני שנה ושאל אם אני מוכנה להופיע במשהו שקשור לקובי ומאז לא שמעתי ממנו, דווקא אמרתי כן"

דיוויד ברוזה יחגוג ב- 5 באוגוסט את 25 שנים ל"האישה שאיתי" בהיכל התרבות ויארח בנוסף ליעל לוי את יהונתן גפן ויסמין לוי.

  • יעל לוי

טרם התפרסמו תגובות

הוסף תגובה חדשה

+
בשליחת תגובה אני מסכים/ה
    walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully