"תלוי באוויר" מוביל במועמדויות לגלובוס הזהב

שני הנציגים הישראלים - "עג'מי" ו"לבנון" - מחוץ למירוץ. סרטו של ג'ייסון רייטמן, בכיכובו של ג'ורג' קלוני, מוביל עם שש מועמדויות

מערכת וואלה! NEWS

אכזבה קשה לקולנוע הישראלי – לא "עג'מי" ולא "לבנון" הצליחו להעפיל אל הרשימה הסופית לזכייה בפרס בטקס גלובוס הזהב לשנת 2010, לא בקטגוריית הסרט הזר הטוב ביות ולא בקטגוריית סרט הדרמה הטוב ביותר. זאת לאחר שנכללו ברשימה המקוצרת של המועמדים לפרס, ביחד עם הסרט הצרפתי/איטלקי "שלום ולהתראות" בכיכובם של ליאור אשכנזי וששון גבאי, שגם לא הצליח להתברג אל הרשימה הסופית.

"יש קצת אכזבה", אמר לוואלה! תרבות מוש דנון, המפיק של "עג'מי", "אבל זה לא נורא. אנחנו מבחינתנו מאוד מרוצים מהמקום שהסרט הגיע אליו נכון להיום". בהפקת הסרט "לבנון" סרבו להגיב על היעדר המועמדות.

סרטו של ג'ייסון רייטמן, "תלוי באוויר" ("Up in the Air"), בכיכובו של ג'ורג' קלוני מוביל את הרשימה עם שש מועמדויות, כולל לפרס סרט הדרמה הטוב ביותר. הבא אחריו, "תשע", סרטו של רוב מרשל, בכיכובם של דניאל דיי לואיס ופנלופה קרוז, עם חמש מועמדויות, כולל לפרס סרט הקומדיה הטוב ביותר.

רשימת המועמדים הסופיים לפרס גובשה על ידי תא הכתבים הזרים של הוליווד. על המועמדים הכריזו הזמר ג'סטין טימברלייק, השחקן ג'ון קרסינסקי ("המשרד") והשחקנית דיאן קרוגר ("ממזרים חסרי כבוד"), ביחד עם פיליפ ברק, יו"ר תא הכתבים הזרים. עוד קודם לכן הוכרז הבמאי מרטין סקורסזה כזוכה בפרס ססיל ב. דמיל למפעל חיים.

הזוכים עצמם יוכרזו בטקס שייערך, זו הפעם ה-67, בלוס אנג'לס ב-17 בינואר 2010. הטקס צפוי להיות השנה מהנה במיוחד היות שבפעם הראשונה מזה שנים יהיה לו מנחה ראשי – הקומיקאי הבריטי ריק ג'רווייס, הידוע לא רק מתפקידו בגרסה הבריטית של "המשרד" אלא גם בחוסר העכבות שלו.

עוד בוואלה! NEWS

לא כל מה שמתאים לאינסטגרם מתאים גם לעבודה

בשיתוף ManpowerGroup
לכתבה המלאה

רשימת המועמדים לפרסים בתחום הקולנוע

סרט הדרמה הטוב ביותר

1. "אווטאר" של ג'יימס קמרון

2. "The Hurt Locker" של קת'רין ביגלו

3. "ממזרים חסרי כבוד" של קוונטין טרנטינו

4. "Precious" של לי דניאלס

5. "תלוי באוויר" של ג'ייסון רייטמן
(זוכה פרס הסרט הטוב ביותר של ה-National Board of Review)

סרט הקומדיה או המיוזקל הטוב ביותר

1. "500 ימים עם סאמר" של מארק ווב

2. "בדרך לחתונה עוצרים בווגאס" של טוד פיליפס

3. "It's Complicated" של ננסי מאיירס

4. "ג'ולי וגוליה" של נורה אפרון

5. "תשע" של רוב מרשל

הסרט הזר הטוב ביותר

1. "באאריה" של ג'ספה טורנטורה (איטליה)

2. "נביא" של ז'אק אודיאר (צרפת)

3. "הסרט הלבן" של מיכאל האנקה (גרמניה)
(זוכה פרס דקל הזהב פסטיבל קאן האחרון)

4. "חיבוקים שבורים" של פדרו אלמודובר (ספרד)

5. "המשרתת" של סבסטיאן סילבה (צ'ילה)

סרט האנימציה הטוב ביותר

1. "גשם של פלאפל"

2. "קורליין"

3."מר שועל המהולל"

4."הנסיכה והצפרדע"

5. "למעלה"

הבמאי הטוב ביותר

1. קת'רין ביגלו עבור "The Hurt Locker"

2. ג'יימס קמרון עבור "אווטאר"

3. קלינט איסטווד עבור "Invictus"

4. ג'ייסון רייטמן עבור "תלוי באוויר"

5. קוונטין טרנטינו עבור "ממזרים חסרי כבוד"

השחקן הטוב ביותר בתפקיד דרמטי

1. ג'ף ברידג'ס עבור תפקידו ב-"Crazy Heat"

2. ג'ורג' קלוני עבור תפקידו ב-"תלוי באוויר"

3. קולין פירת' עבור תפקידו ב"סינגל מן"

4. מורגן פרימן עבור תפקידו ב-"Invictus"

5. טובי מגווייר עבור תפקידו ב"אחים"

השחקן הטוב ביותר בתפקיד קומי או מוזיקלי

1. מאט דיימון עבור תפקידו ב"המודיע!"

2. דניאל דיי לואיס עבור תפקידו ב"תשע"

3. רוברט דאוני ג'וניור עבור תפקידו ב"שרלוק הולמס" (של גאי ריצ'י)

4. ג'וזף גורדון-לוויט עבור תפקידו ב"500 ימים עם סאמר"

5. מיכאל סטולבארג עבור תפקידו ב"יהודי טוב"

השחקנית הטובה ביותר בתפקיד דרמטי

1. אמילי בלאנט עבור תפקידה ב-"The Young Victoria"

2. סנדרה בולוק עבור תפקידה ב-"The Blind Side"

3. הלן מירן עבור תפקידה ב-"The Last Station"

4. קארי מאליגן עבור תפקידה ב"לחנך את ג'ני"

5. גבי סידיבי עבור תפקידה ב-"Precious"

השחקנית הטובה ביותר בתפקיד קומי או מוזיקלי

1. סנדרה בולוק עבור תפקידה ב"ההצעה"

2. מריון קוטיאר עבור תפקידה ב"תשע"

3. ג'וליה רוברטס עבור תפקידה ב"משחק כפול"

4. מריל סטריפ עבור תפקידה ב-"It's Complicated"

5. מריל סטרים עבור תפקידה ב"ג'ולי וג'וליה"

שחקן המשנה הטוב ביותר

1. מאט דיימון עבור תפקידו ב-"Invictus"

2. וודי הרלסון עבור תפקידו ב"השליח"

3. כריסטופר פלאמר עבור תפקידו ב-"The Last Station"

4. סטנלי טוצ'י עבור תפקידו ב-"The Lovely Bones"

5. כריסטופר וולץ עבור תפקידו ב"ממזרים חסרי כבוד"

שחקנית המשנה הטובה ביותר

1. פנלופה קרוז על תפקידה ב"תשע"

2. ורה פרמיגה עבור תפקידה ב"תלוי באוויר"

3. אנה קנדריק עבור תפקידה ב"תלוי באוויר"

4. מו'ניק עבור תפקידה ב-"Precious"

5. ג'וליאן מור עבור תפקידה ב"סינגל מן"

התסריט הטוב ביותר

1. ניל בלומקאמפ וטרי טאצ'ל עבור "מחוז 9"

2. מארק בואל עבור "The Hurt Locker"

3. ננסי מאיירס עבור "It’s Complicated"

4. ג'ייסו רייטמן ושלדון טרנר עבור "תלוי באוויר"

5. קוונטין טרנטינו עבור "ממזרים חסרי כבוד"

רשימת המועמדים לפרסים בתחום הטלוויזיה

סדרת הדרמה הטובה ביותר

1. "אהבה גדולה"

2. "דקסטר"

3. "האוס"

4. "מד מן"

5. "דם אמיתי"

הסדרה הקומית או המוזיקלית הטובה ביותר

1. "רוק 30"

"2. הפמליה"

3. "Glee"

4. "Modern Family"

5. "המשרד"

השחקן הטוב ביותר בסדרה דרמה

1. סיימון בייקר – "המנטליסט"

2מייקל סי. הול – "דקסטר"

3. ג'ון האם – "מד מן"

4. יו לורי – "האוס"

5. ביל פקסטון – "אהבה גדולה"

השחקנית הטובה ביותר בסדרת דרמה

1. גלן קלוז - "Damages"

2. ג'נוארי ג'ונס - "מד מן"

3. ג'וליאנה מרגוליס – "The Good Wife"

4. אנה פקווין – "דם אמיתי"

5. קירה סדג'וויק – "המפענחת"

השחקן בטוב ביותר בסדרה קומית או מוזיקלית

1. אלק בולדווין – "רוק 30

2. סטיב קארל – "המשרד"

3. דיוויד דוכובני – "קליפורניקיישן"

4. תומס ג'יין – "Hung"

5. מת'יו מוריסון – "Glee"

השחקנית הטובה ביותר בסדרה קומית או מוזיקלית

1. טוני קולט – "United States of Tara"

2. קורטני קוקס – " שוגר טאון"

3. אידי פלקו – "האחות ג'קי"

4. טינה פיי – "רוק 30"

5. לי מישל – "Glee"

שחקן משנה בסדרה, מיני סדרה או סרט לטלוויזיה

1. מייקל אמרסון – "אבודים"

2. ניל פטריק האריס – "איך פגשתי את אמא"

3. וויליאם הרט – "Damages"

4. ג'ון לית'גו – "דקסטר"

5. ג'רמי פיבן – "הפמליה"

שחקנית משנה בסדרה, מיני סדרה או סרט לטלוויזיה

1. ג'יין אדאמס – "Hung"

2. רוז בירן – "Damages"

3. ג'יין לינץ' – "Glee"

4. ג'נט מקטיר – "Into The Storm"

5. קלואי סווני – "אהבה גדולה"

טרם התפרסמו תגובות

הוסף תגובה חדשה

בשליחת תגובה אני מסכים/הלתנאי שימוש
    לוגו - פיקוד העורףפיקוד העורף

    התרעות פיקוד העורף

      walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully