פיקוד העורף הגל השקט

הגדרת ישובים להתרעה
   הגדרת צליל התרעה

   נושאים חמים

   חי מדור לדור

   דור דניאל יסיים ביום חמישי את סיבוב ההופעות שליווה את אלבום הבכורה שלו, ולוואלה! תרבות הוא מספר על חלומו לעבוד עם אייל גולן, על החברות עם בר רפאלי ועל אמנים שמתבכיינים

   השנה המצוינת של דור דניאל, האיש מאחורי הלהיט "מקום לצידך", מגיעה לשיאה עם הופעה חגיגית במועדון רדינג 3, הופעה אחרונה לסיבוב שליווה את אלבום הבכורה "בין החלומות". "כל הזמן היה לי את החלום להקליט אלבום", מספר דניאל לקראת האירוע. "אחר כך החלום הפך להיות הסינגל ואחרי זה להוציא את האלבום ואז ההופעה. עכשיו החלום הוא האלבום הבא".

   ואיפה זה עומד?

   "סיימתי לכתוב אותו ואנחנו כרגע בסיום הקלטת הסקיצות של האלבום. אני לא אפיק אותו מוזיקלית לבד, אני לא יכול להתנתק מרפי קריספין, הוא מוציא ממני את מה שאני רוצה מעצמי".

   דור דניאל בהופעה (שי אוקנין)
   מחכה לאלבום השני. דור דניאל (צילום: שי אוקנין)

   תמשיך עם הכתיבה לאחרים?

   "העברתי שיר חדש לעידן יניב שהוא באמת לא מפסיק להפתיע ולרגש איתי. אבל האמת, אני ממש רוצה לעבוד עם אייל גולן".

   נו, לא היו דיבורים?

   "יש תמיד דיבורים ופרגון הדדי אבל עד עכשיו הוא היה עסוק ואני פנוי ואני עסוק והוא פנוי. אייל זה אמן שמרגש אותי שנים על גבי שנים, הוא הגידי גוב של המוזיקה הים-תיכונית, הוא אורים ותומים".

   הוא גם חבר של בר רפאלי, שהפכה אותך לזמרת הבית שלך.

   "מצחיק. כן, בר רפאלי היא חברה מאד טובה שלי ויקרה מאד ללבי".

   אגב רפאלי, הבנתי שאתה כן עושה מילואים.

   "כן, בדיוק סיימתי עכשיו את חודש האודישנים בלהקות הצבאיות, שבאופן מפתיע תמיד בא עם חודש האודישנים של 'כוכב נולד' שעשיתי עכשיו. בלהקות הצבאיות יש פרצופים חדשים, ב'כוכב נולד' די באים אותם פרצופים כל שנה".

   בר רפאלי (שי אוקנין)
   החברה הטובה. בר רפאלי בהופעה של דור דניאל (צילום: שי אוקנין)

   בהופעה הקרובה יבצע דניאל שיר חדש לגמרי, "בואי אליי". "אני מקווה שהקהל יחבק אותו כמו 'מקום לצידך'", אומר דניאל.

   אתה חושב שיש לזה סיכוי?

   "תראה, השנה שעברתי היתה די מטלטלת, הפרגון הגדול שקיבלתי מהתקשורת זה משהו שייחלתי לו וחלמתי עליו ואני נורא שמח שזה התגשם"

   יש משהו שהיית משפר, משהו שלמדת מאז יצא האלבום הקודם.

   "בטקסטים. אני בוגר יותר בשירי אהבה, יותר למוד ניסיון".

   ומבחינת ההתנהלות? בטח פונים אליך הרבה יותר.

   "בקטע הזה חטפתי הלם מהבחינה הטובה, אבל אני לא אוהב את האמנים שאומרים 'מציקים לי'. כולם יודעים למה הם נכנסו לביזנס הזה. מי שזה מציק לו שיכתוב למגירה. אני אוהב שמתקשרים אליי, זה מחמיא לי מאד. כיף לקבל טלפון מאמן גדול וגם מאמן מתחיל שרוצה שהשיר הראשון שלו יהיה שלי ושם את כל הז'יטונים עליי".