פיקוד העורף הגל השקט

הגדרת ישובים להתרעה
   הגדרת צליל התרעה

   נושאים חמים

   "תיאוריות הקונספירציה נועדו להקל על המעריצים"

   נדב גלברט התאהב במייקל ג'קסון עוד באוסטרליה, לא הבין למה מסמסים לו כל כך הרבה ב-12 וחצי בלילה וגם לא מאמין בקונספירציות

   נדב גלברט, 25

   נדב גלברט ופריטים מאוסף מייקל ג'קסון שברשותו (נמרוד סונדרס)
   אהבה חוצת יבשות. גלברט עם אוסף ג'קסון שלו

   מתי הכרת את מייקל ג'קסון? מתי הבנת שאתה מעריץ?

   "הקליק הראשון שלי עם מייקל התרחש בגיל 6 (1991), כאשר עוד התגוררנו באוסטרליה: ישבתי בסלון והופיע קליפ של מייקל בטלוויזיה (הקליפ היה 'Remember the Time') ומאז כל פעם שהופיע הקליפ הזה בטלויזיה השתקתי את כולם והייתי מהופנט - כשהם ראו את זה, ההורים שלי קנו לי קלטת של האלבום 'Dangerous' ומהרגע שקיבלתי אותו לא הפסקתי לשמוע אותו".

   נדב גלברט ופריטים מאוסף מייקל ג'קסון שברשותו (נמרוד סונדרס)
   מי מקבל כל כך הרבה הודעות ב-12:30 בלילה? גלברט

   איפה שמעת שמייקל מת?

   "הייתי בבית וישנתי, כי חזרתי אחרי יום מתיש והייתי גמור. לא הפסקתי לקבל הודעות טקסט, אבל מכיוון שלא היה לי כוח לענות, התעלמתי מהעובדה המוזרה הזאת (כל כך הרבה הודעות טקסט ב 12:30 בלילה?! ). אבל אז, חבר התקשר והודיע לי - בהתחלה חשבתי שהוא סתם אומר או שזו סתם עוד שמועה מטומטמת על מייקל, עד שפתחתי את הטלוויזיה. מיותר לציין שלא יכלתי לישון כל הלילה".

   מה לדעתך באמת קרה לו?

   "לצערי הרב אני לא מאמין שמדובר בתיאוריית קונספירציה כמו שלא מעט מעריצים טוענים. אני חושב שתיאוריות הקונספירציה האלה נועדו להקל על ההרגשה שלהם ועל חוסר היכולת שלהם לקבל את העובדה המצערת שבסופו של דבר מייקל היה בנאדם וטרגדיות כאלה קורות בעולמנו - קורט קוביין, אלביס, ג'ימי הנדריקס, ג'ניס גו'פלין וכו'. לכן, עד כמה שהעניין מצער, אני מאמין שמייקל באממת כבר לא חי".

   נדב גלברט ופריטים מאוסף מייקל ג'קסון שברשותו (נמרוד סונדרס)
   אין קונספירציה. גלברט

   ד"ר מוריי, אשם או לא אשם?

   "בהתחלה האמנתי בכל הלב שהוא אשם אבל כל הזמן מתפרסמים דברים חדשים שסותרים אחד את השני, ובעולם הזה אי אפשר באמת להאמין לכל מה שמתפרסם בחדשות. לכן אני לא חושב שאני יכול לשפוט סיטואציה שלא הייתי נוכח בה. אני רק יכול להגיד שאם הוא באמת אשם, אני מקווה שבית המשפט יחמיר עימו בהתאם ושהוא יישפט על רצח ולא על הריגה".

   מה פריט ג'קסון הכי יקר שיש ברשותך?

   "אמנם לא יקר מבחינה כספית אבל מבחינה סנטימנטלית אין לזה ערך: הקלטת של האלבום 'Dangerous' שההורים שלי קנו לי בשנת 1992. וגם חולצה של מייקל מההופעה שלו בארץ + הכרטיס המקורי להופעה שלו כאן בישראל".