פיקוד העורף הגל השקט

הגדרת ישובים להתרעה
   הגדרת צליל התרעה

   נושאים חמים

   גם Archive מבטלים את הופעותיהם בישראל

   ההרכב האנגלי שהיה אמור להופיע פעמיים בתל אביב, הודיע כי לא יגיע לישראל ולבנון בשל "נסיבות לא צפויות". מהפקת המופע בישראל נמסר כי הופעותיהם של די ג'יי שאדו ומייק פאטון יתקיימו כמתוכנן

   להקת Archive ביטלה את הופעותיה בישראל. הלהקה, שהיתה אמורה להופיע ב-28 וב-29 ביולי בתל אביב, ביטלה בשל "נסיבות בלתי צפויות", כפי שהודיעה למפיקי המופע, חברת Alive Productions. הלהקה ביטלה גם את הופעה מתוכננת בלבנון.

   "בצער רב אנחנו מודיעים כי לא נופיע בתאריכים שתוכננו בישראל ולבנון, עקב נסיבות בלתי צפויות", נכתב בהודעתה של הלהקה. "מסיבות שמעבר לשליטתנו Archive החליטו לבטל את הופעותיהם המתוכננות בישראל", נמסר מהפקת המופע בישראל. "כל מי שרכש כרטיס להופעה יקבל החזר כספי מלא. 'Alive Productions' תמשיך לפעול ביתר שאת על מנת לארח בישראל אמנים מהשורה הראשונה בעולם".

   בחברת ההפקות ציינו כי על אף הביטול, ההופעות הבאות בהפקת החברה, של די ג'יי שאדו ב-14 ביולי, מייק פאטון ב-3 באוגוסט, דיאנה קרול ב-4 באוגוסט ו-Thrity Seconds to Mars ב-18 באוגוסט יתקיימו כרגיל. כמו כן, בסוף החודש תתקיים ועידת המוזיקה של היינקן, עם הופעות של LCD סאונדסיסטם, ג'וני ליידון ו-PIL ולפטפילד יתקיימו כרגיל.