אביגדור ליברמן - עכשיו התערוכה

שר החוץ וראש מפלגת ישראל ביתנו יעמוד במוקד תערוכה העונה לשם "איווט" שתיפתח בחודש הבא בגלריית המדרשה בתל אביב בהשתתפות יאיר גרבוז, רועי רוזן, אהד פישוף ואחרים

אייל דץ

שר החוץ אביגדור ליברמן יזכה בחודש הבא לכבוד שככל הנראה טרם הורגל בו כאשר יעמוד במוקד תערוכה שתתקיים בגלריית המדרשה בתל אביב. בתערוכה, שתיפתח ב-5 לאוגוסט, ייקחו חלק 23 אמנים, ביניהם יאיר גרבוז, רועי רוזן, דוד גינתון ואהד פישוף, והיא תיקרא "איווט", על שמו של שר החוץ, סגן ראש הממשלה, חבר הקבינט המדיני-בטחוני ויושב ראש מפלגת ישראל ביתנו.

עוד בוואלה! NEWS

ומה נעשה אם מעכשיו תמיד נהיה לבד בבית עם הזום?

לכתבה המלאה
יח"צ פסטיבל הקולנוע ירושלים

לדברי המארגנים, נקודת המוצא של התערוכה היא ציטוט מאתר מפלגת "ישראל ביתנו" המתאר את ליברמן במילים הבאות: "החיים של אביגדור ליברמן הם חיים ישראלים. אביגדור ליברמן מייצג את כל הטוב והמשמעותי ביהודי החי במדינה יהודית".

יח"צ פסטיבל הקולנוע ירושלים

עוד הוסיפו המארגנים, כי "למותר לציין שאנו לא מסכימים עם הגדרת הישראליות ככוללת אספקטים גזעניים ואנו לא חושבים שהפתרונות שהאיש מציע עולים בקנה אחד עם מה שנתפס או צריך שייתפס עם מהות הישראליות. אנו מקווים שעצם הצגת התערוכה תפתח שיח ציבורי בנושא מרכזי בחיים של כל אחד ואחד במדינת ישראל. השיח הציבורי יחזק את המחויבות למעורבות חברתית, לאכפתיות ולדמוקרטיה".

"איווט", 5 באוגוסט - 2 בספטמבר, גלריית המדרשה, תל אביב

טרם התפרסמו תגובות

הוסף תגובה חדשה

בשליחת תגובה אני מסכים/ה
    לוגו - פיקוד העורףפיקוד העורף

    התרעות פיקוד העורף

      walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully