מה שהילדים אוהבים 95

קניה ווסט מחלץ את T.I מהבינוניות, גיימס עושים אותו דבר לבלונד רדהד, ודיוויד לינץ' - הוא כבר משאיר את הילדים ללא מילים

אלון עוזיאל
08/12/2010

Kid Congo Powers and The Pink Monkeybirds / Floor Length Hair - 00:00

שיער - גרסת 2010. קיד קונגו פאוורס(צילום: GettyImages, Jordi Vidal)

אני שונא בנות עם שיער קצר. אף בחור לא אוהב את השיט הזה - אבל בנות תמיד מעודדות זו את זו לכיוון. זה דאונר רציני. מצד שני, גם בנות שאף פעם לא מסתפרות ונותנות לשיער שלהם להגיע עד הרצפה מפילות את האווירה - אבל איכשהו, השיר הזה לא מסכים איתי.

כאילו, אני לא יודע מה עמדת הלהקה לגבי שיער קצר (אבל אני יכול לשער שהם נגדו) אבל את הארוך-עד-הרצפה הם דווקא אוהבים, ואפילו טרחו לכתוב על העניין את שיר הרוקנ'רול הכי מקפיץ של השבוע.

עוד בוואלה!

חיבורי נמל: הפרויקט שהתחיל בחזון ומוביל אל העתיד

בשיתוף נמלי ישראל

The Pains Of Being Pure At Heart / The One - 03:14

מצאו את האחת. שוב. The Pains Of Being Pure At Heart(צילום: Creative Commons)

האלו שכואב להם כי הם טהורים בליבם מצאו את האחת. שוב. וגם לה הם הקדישו שיר שוגייזי מעולה. פאק, הם מצליחים להתאהב אפילו יותר פעמים בשנה ממני.

The Go! Team / I'm Not Satisfied - 07:13

מקסים לגמרי. דה גו! טים(צילום: GettyImages, Jason Kempin)

השיר החדש של דה גו! טים הוא הדבר הכי קרוב לבלדה שההרכב הזה - שמקדש את שמחת החיים וחוסר הסדר - אי פעם הוציא. וזה מקסים, הם חייבים להקליט יותר כאלו.

Blonde Redhead / My Plants Are Dead (Games Remix) - 09:36

פתאום חזר הקסם. בלונד רדהד(צילום: GettyImages, Ethan Miller)

מיותר לציין שבלונד רדהד איבדו את זה. הלהקה הזו, שפעם היתה חשובה ומעניינת (ועדיין יותר מדי פופולרית בארץ), לא מצליחה לעניין אף אחד יותר (חוץ מאת אותם הלוזרים פה בארץ). בגלל זה, הם לקחו את גיימס - אולי אחד הרכבים החמים של התקופה - וביקשו מהם רימיקס. זה עבד כמו קסם, כשהפאנק המחושב של גיימס הצליח לגרום לשיר של בלונד רדהד להישמע רלוונטי שוב.

Fight Like Apes / Come On, Let's Talk About Our Feelings - 13:10

חמודים במטופשות שלהם. Fight Like Apes(צילום: Creative Commons)

כשאתה באירלנד, ולאף אחד לא ממש אכפת ממך, אתה חייב לעשות המון רעש בכדי לשרוד. בונו, למשל, החליט להיות האיש המעצבן בעולם, ואילו Fight Like Apes מצידם מקצינים את המוזיקה שלהן לרמה תאטרלית מרגיזה. אבל בגלל שהטקסטים שלהם חמודים במטופשות שלהם והמוזיקה ממש שמחה וכיפית, אנחנו שמים לב אליהם. שיט, הטריק שלהם עבד.

Summer Camp / Christmas Wrapping - 16:39

אחד השירים המוצלחים שבכל הזמנים. סאמר קאמפ(צילום: GettyImages, Chiaki Nozu)

הו הו הו #1: הכריסטמס עוד רגע פה ולמרות שזה לא אמור להיות אכפת לנו, אנחנו יכולים לשמוח מכך שמלא אמני אינדי מוציאים קטעים מיוחדים לחג, ואם הם עושים זאת כראוי, גם מצליחים לשלב בשלמות בין מרירות למתקתקות. בגלל שאחד משירי הכריסטמס המוצלחים של כל הזמנים הוא "Christmas Wrapping" של The Waitresses, סאמר קאמפ החליטו לא לשבור את הראש ופשוט לבצע אותו מחדש.

Baby Jazz / Song For The Season - 20:24

הו הו הו #2: בייבי ג'ז מצד שני הקליט שיר כריסטמס נטול מרירות, אבל בגלל שהביט שלו הוא פחות שגרתי - אה-לה פליינג לוטוס - קשה לבוא אליו בטענות.

David Lynch / Good Day Today - 23:03

צריך לשמוע את זה כדי להבין. דיוויד לינץ'(צילום: GettyImages, Alberto E. Rodriguez)

דיוויד לינץ' עושה מוזיקה. יודעים מה - עדיף שלא אוכל את הראש. זה מסוג הדברים שצריך לשמוע.

ABX / Just Wanna Dance Yrself Clean - 27:32

מה לקח לכם כל כך הרבה? ABX(צילום: GettyImages, Roger Kisby)

אחרי ש-LCD סאונדסיסטם התחילו לעשות בהופעות שלהם את "Empire State of Mind" של ג'יי-זי, החיבור בין השניים נראה הגיוני לגמרי, ואני לא ממש מבין למה לקח ל-Hood Internet כל כך הרבה זמן לאחד בין הענקים.

Yelawolf / Billy Crystal - 31:29

מי לא אוהב קריסטל? Yelawolf(צילום: GettyImages, Taylor Hill)

כולם אוהבים קריסטל מת', אבל אף אחד לא אוהב קריסטל מת' כמו בובי, ובגלל זה מגיע לו שיר היפ-הופ שלם שמדבר על כמה מגניב הוא כשהוא מסתובב ברחוב עם גוש קריסטל שכל אחד מכם היה הורג בשבילו.

Bobby Ray feat. Wiz Khalifa / Fuck The Money - 35:20

הכי סותרים עצמם. בובי ריי ו-וויז חליפה(צילום: GettyImages, Noel Vasquez, Prince Williams)

השם של השיר הנ"ל יכול לבלבל. על הנייר, נראה שבובי ריי ו-וויז חליפה שונים מכל הראפרים האחרים, ולא שמים על כסף. זה גם פחות או יותר מה שהם אומרים בחריזה שלהם, רק שהפזמון של השיר מגלה את האמת: לפני שהם פורשים מהמשחק הם רוצים לעשות ממש הרבה כסף. נשמע לכם מבלבל? בדיוק - זה כי הם הכי סותרים את עצמם.

T.I. feat. Kanye West And KiD CuDi / Welcome To The World - 40:05

מזל שיש קניה בעולם. T.I(צילום: GettyImages, Ethan Miller)

טי-איי הוא ראפר שאני לא ממש מבין. חוץ מ-"What You Know" המעולה וכמה הופעות אורח מוצלחות, מדובר בראפר די סתמי שמצליח הרבה יותר משמגיע לו. האלבום החדש שלו, "No Mercy", לא משנה את האמירה הזו, אבל בהתחלה שלו יש שיר עם קניה ווסט וקיד קאדי שלגמרי מתעלה על השאר. מה עוד אפשר להגיד שלא אמרנו? מזל שיש קניה בעולם.

.

טרם התפרסמו תגובות

הוסף תגובה חדשה

+
בשליחת תגובה אני מסכים/ה
    walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully