מה שהילדים אוהבים 101

הילדים חזרו מחופשה קצרה כדי להפציץ עם החדש של הסטרוקס והופעות אורח של הסולן של הוט צ'יפ ואפילו צ'רלי שין, שמבין היכן המסיבה החמה בעיר

אלון עוזיאל
16/02/2011

Childish Gambino / The Last - 00:00

פתאום אנחנו מבינים מאיפה הוא בא. צ'יילדיש גמבינו(צילום: Creative Commons, MephistoPuck)

כבר המון זמן לא היה כאן מיקס כהלכה. בשבוע שעבר הייתי בחופש ושבוע לפני זה התקיימו חגיגות ה-100 של המדור. העומס שנוצר היה חסר תקדים ומאות סינגלים התאספו ודרשו כבוד. אחרי חיתוכים וצמצומים הגעתי בערך ל-30 קטעים, שמהם העפתי כמה תחת תירוצים קלושים. הקטע החדש של דאטארוק, למשל, הרגיש לי כבר טחון מדי; על האלבום החדש של הסטריטס כבר כתבתי; החדש של ליל' וויין הוא בדיחתי מדי. ואלו רק דוגמאות בודדות.

למרות העומס הטרי, צחוק הגורל הגיע בדמותו של נדב רביד, שגרם לי להתאהב במלא קטעים ישנים. בחגיגות ה-100 רביד חשף בפני את העובדה שצ'יילדיש גמבינו הוא בכלל דונלד גלובר מ"קומיונטי", ומאז אני מבלה המון בסאונדקלאוד של האיש, שפתאום הליריקס שלו - שמקדשים את היותו חנון עמוס בכסף - מקבלים נופח משמעותי נוסף. בעקבות זאת, וכאילו שיש לנו זמן לשיט מ-2010, המיקס נפתח בקטע בן שמונה חודשים. מה לעשות, לפעמים שירים כל כך טובים שהם חוצים את גבולות הזמן.

מבית ביקיור לייזר

מהפכת טיפולי הפנים: בינה מלאכותית וטכנולוגיית RF במכשיר ביתי

מוגש מטעם בי קיור לייזר

Tyler, The Creator / Yonkers - 03:11

פברואר זה החודש של טיילר, דה קריאייטור. כבר חודשים שכל מי מבין משהו חם על האיש הזה - שאני משוכנע שהוא גלגול נוכחי של ישו - אבל פתאום הכל התפוצץ בפנים שלו ושל חבורת ההיפ הופ המגה צעירה והסופר מטונפת שלו, OFWGKTA. זה התחיל כשג'ימי פאלון הזמין את טיילור עם כמה חברים לתוכנית שלו (האירוח עוד לא התרחש), המשיך ברימיקס לליקי לי שקיבל נוכחות גם בבלוגים שהתעלמו עד עכשיו מ-OFWGKTA, והגיע אל גן עדן עם הסינגל הנ"ל, שיצא שבוע שעבר רק בכדי לצעוק בפני העולם שיש יורש ממשי ל-MF דום. בעקבות כל זה, ביום שני, הלייבל XL החתים אותו, ועכשיו נשאר רק לקוות שהחודש שלו יהפוך לשנה שלו.

The Go! Team / Apollo Throwdown (Star Slinger Remix) - 07:19

ובכן, מדהים. הגו! טים(צילום: GettyImages, Jason Kempin)

סטאר סלינגר הוא כמו מכונה שהופכת כל דבר למדהים. הפעם למכונה הזו נכנס שיר של דה גו! טים, ואחרי ההפעלה השיר יצא מחדש כשהוא נשמע, וול, מדהים.

Rye Rye / Art School Boys - 11:19

ממשיכת הדרך של MIA. ריי ריי(צילום: GettyImages, Thos Robinson)

ריי ריי לוקחת את הזמן בדרך לאלבום הבכורה שלה. אולי, בגלל שמדובר בממשיכת הדרך הברורה של M.I.A, היא מחכה שיחזרו לאוהב את מלכת האם בעולם לפני שהיא פורצת על אמת. בינתיים, עד שזה יקרה, קיבלנו מיקסטייפ שלם להורדה חינמית מהמייספייס של ריי ריי, שעליו יש גם את השיר המעולה הזה וגם את הרימיקס השמח של ריי ריי ל-"Party In The USA" של מיילי סיירוס, שהספיק להלהיב ולהמאיס עצמו על העולם בפחות משבועיים.

BBU feat. Das Racist / Please, No Pictures - 14:09

תשמור את המצלמות בכיס. דס רייסיסט(צילום: GettyImages, Roger Kisby)

כשלוקחים את דס רייסיסט ומבקשים מאנשי המאש-אפים של הוד אינטרנט להפיק קטע חדש לגמרי, זה לא יכול להיגמר רע. יותר מזה, זה חייב לצאת סופר שמח ומלא זימה. רק בבקשה, תשמרו את המצלמות בכיס.

AC / Charlie Sheen - 18:34

דמיינו שאתם כמוהו. צ'רלי שין(צילום: AP, Ed Andrieski)

AC הם הרכב היפ הופ שאני לא מכיר, אבל ביחד עם מייק קש הם עשו קטע שיגרום לכם לחגוג כמו צ'רלי שין. או לפחות לדמיין שזה מה שאתם עושים.

Toro y Moi / Go With You - 21:30

צ'ילוייב אאוט, בוגי אין. Toro Y Moi(צילום: GettyImages, Helen Boast)

אחת מהדליפות הכי משמחות של השבוע האחרון היא "Underneath the Pine" של טורו ווי מוי, שלגמרי זנח את הצ'ילווייב לטובת בוגי-ווגי דיסקואי ועדין.

James Pants / Alone - 25:24

לא תמיד מקבלים את מה שרוצים. ג'יימס פנטס(צילום: מערכת וואלה!, צילום מסך)

ג'יימס פנטס לא רוצה להיות לבד. גם אני לא, אבל לפעמים לא מקבלים את כל מה שרוצים.

The Strokes / Under Cover Of Darkness - 29:00

רק טוב, אבל לא בשמיים. קזבלנקס עם הסטרוקס(צילום: AP, Brian Kersey)

נתחיל בנתון: הסטרוקס מעולם לא הקליטו שיר רע. יותר מזה - ג'וליין קזבלנקס מעולם לא היה חלק משיר בינוני ומטה. כל מה שהאיש נוגע בו נע בין טוב לאלוהי. לצערי, הסינגל החדש של הסטרוקס נמצא רק באזור של ה"טוב" ולא מתרומם לשמיים.

Dum Dum Girls / He Gets Me High - 32:53

לא דרך טובה לחיים. Dum Dum Girls(צילום: מערכת וואלה!, צילום מסך)

דאם דאם גירלס נמשכות רק לאנשים שמכניסים אותם להיי. אני מכיר את הבעיה ואני חייב להודות שזו לא דרך טובה לחיות לפיה.

Beach Fossils / Fall Right In - 35:40

פי מיליון יותר טוב מגלגלצ(צילום: מערכת וואלה!, צילום מסך)

האי.פי החדש של מאובני החוף הוא 26 דקות של רוגע מחמם. קצת כמו סופי השבוע של גלגלצ, רק פי מיליון יותר טוב. קטע הסרף הנ"ל, למשל, הוא שיר האהבה היפה של הרגע. וכאמור, ברגע אני מתכוון לשלושה שבועות, ושלושה שבועות זה המון.

The Raveonettes / Forget That You're Young - 38:04

תיכף יתחילו פה צעקות. שארין פו מהרייבונטס(צילום: GettyImages, Jo Hale)

שארין פו, חצי הצמד רייבונטס, אולי מתעטפת בשוגייז אבל לא מתביישת בעובדה שהיא שרה מילות אהבה למישהו ממש צעיר. אם זה היה בחור על המיקרופון, או לחילופין, אם לא הייתי מסתיר את העובדה שאני מזדהה איתה, היו מתחילות להיכנס לסיפור האשמות ובעיות.

La Sera / You're Going To Cry - 41:54

זה יכול לגרום לכם לבכות. קייטי גודמן(צילום: GettyImages, Roger Kisby)

גם אלבום הבכורה של לה סרה דלף סופסוף וממש כמו שהן שרות פה, הוא יגרום לכם לבכות.

The Thermals / Everything I Want - 44:04

נחמד, אבל חכו לבא בתור. הת'רמלס(צילום: GettyImages, Astrid Stawiarz)

בי-סייד חדש של הת'רמלס זה תמיד חדשות משמחות, אבל במקרה הזה החדשות קצת התגמדו לעומת הקטע הבא של המיקס.

Forbidden Friends / Tiny Hands - 47:16

הידיים לא גדלות לנצח. האץ' האריס(צילום: GettyImages, Astrid Stawiarz)

האץ' האריס, הסולן של הת'רמלס, ואולי האיש עם הקול ואופן השירה האהוב עליי בעולם, הקים פרויקט צד תחת השם Forbidden Friends. הסינגל הראשון מתוכו הוא "Tiny Hands" והוא הרבה פחות כאוטי ואבסטרקטי מהחומרים של הת'רמלס. אפשר אפילו להגדיר אותו כפולק-פופ כיפי שכזה. בנוסף לאהבה שלי אל האריס, פעם היתה לי אהבה חזקה אל מישהי עם ידיים קטנות בצורה פריקית. היא היתה בן אדם רגיל, אבל הידיים שלה היו בקוטר של מטבע. אז השיר הזה מוקדש אל אותה אהבה מאז, כי אני מניח שהידיים שלה עדיין פיציות - למזלנו, בניגוד לאוזניים ואף, ידיים לא ממשיכות לגדול לנצח.

Panda Bear / Last Night At The Jetty - 49:45

אריזה חדשה ועוד צעד לקראת האלבום. פנדה בר(צילום: GettyImages, Michael Buckner)

פנדה בר כבר הוציא את השיר הזה בעבר, אבל עכשיו הוא מגיע באריזה חדשה, עם עוד קולות וכלים. כנראה שזה עוד צעד לכיוון האלבום "Tomboy", שמתישהו כבר יגיע ויפסיק להדחות.

Win Win feat. Alexis Taylor / Interleave With You - 54:00

ווין ווין סיצ'ואיישן. אלקסיס טיילור, האורח בשיר הזה(צילום: GettyImages, Karl Walter)

ווין ווין זה ההרכב החדש של XXXchange (המפיק הראשי של ספנק רוק) ודבלין (אחד מהדיג'ייז של ספנק רוק). האלבום הראשון שלהם, הנושא את שמם, הוא קשקוש שמערבב המון סגנונות דאנס רעים ליצירה מבולבלת אחת, אבל בין כל הבררה מתחבא השיר המדהים הזה, שלוקח את אלקסיס טיילור מהוט צ'יפ לאזורים של אירייז'ר.

Black Iris feat. Bethany Cosentino / When Will I Love - 58:10

אנחנו כבר אוהבים אותך, נשמה. בת'ני מבסט קוסט(צילום: GettyImages, Roger Kisby)

מסתבר של-MTV אירופה יש ארגון שכל מטרתו היא להילחם בסחר בנשים. מוזר, כי חשבתי שכל מה שקורה ב-MTV הוא סוג של סחר בנשים. בכל אופן, הארגון הזה חיבר בין בלאק אייריס לבת'ני מבסט קוסט, ששואלת את השאלה שכל בחורה בשוק שואלת על הסרסור שלה - מתי הוא יאהב אותי?

.

טרם התפרסמו תגובות

הוסף תגובה חדשה

+
בשליחת תגובה אני מסכים/ה
    walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully