שנה שלישית לשוק Muzik Market בתל אביב

מטרת האירוע היא להפגיש בין מוזיקאים, מעבדים, מפיקים ואנשי סאונד מכל הסגנונות, הכלים, התקופות והאיזורים הגיאגרפיים במקום אחד בו יוכלו ליצור יחד

שני גורקביץ'
27/02/2011

בית הספר למוזיקה Muzik בתל אביב יערוך זו השנה השלישית את שוק המוזיקאים Muzik Market, בו ייפגשו יוצרים ישראליים מתחומים וסגנונות מוזיקליים שונים בין כתלי בית הספר. מטרת האירוע שייערך ב-25 במרץ, היא להוציא את המוזיקאים מחדרי החזרות הרגילים שלהם ומאזורי הנוחות המוזיקליים שלהם ולהפגיש אותם עם אמנים, מעבדים, אנשי סאונד ומפיקים מהקצה השני של הסקאלה המוזיקלית במקום בו יוכלו ליצור יחד.

השנה יזכה אחד ממשתתפי השוק לעשר שעות מתנה באולפן הקלטות ברמת השרון ובסינגל חינם בהוצאת חברת Linkton, בנוסף, השיר שיוקלט אף יושמע כ"שיר השבוע" ברשת ג'.

במסגרת השוק ייערכו שורה של הופעות באולם המופעים, חדרי החזרות, האולפנים וכיתות הלימוד בבית הספר. בין היתר יופיעו הרכבים המחפשים נגנים נוספים או מעבד, מפיק, איש סאונד או מנהל. ההופעות יוקלטו ויועברו ללהקות לשימוש עתידי. במקביל תיערך שורת מופעים של סינגר-סונגרייטרים השואפים לצרף אליהם נגנים מלווים או מחפשים מעבדים ואנשי הפקה. גם נגנים המחפשים הרכבים יופיעו במהלך האירוע, ויציגו את כשרונותיהם.

במקביל תינתן באירוע תשומת לב גם לעידן האלקטרוני, עם סטים חיים של די ג'ייז, ראפרים ומתכנתים מוזיקליים המחפשים שיתופי פעולה חדשים. לכל היצרות ייחשפו גם יוצרי קולנוע, אנימציה ווידאו ארט, שיציגו אף הם עבודות בתקווה לשיתוף פעולה מוזיקלי.

בנוסף יפתח מתחם למפגש בין אנשי סאונד והפקה לבין יוצרים, בו יוכלו המעבדים והמפיקים לשתף פעולה עם מוזיקאים שיצירותיהם זקוקות לגימור או לאוזן רעננה. היוצרים המשתתפים בשוק יוכלו להשתמש בחדרי ההאזנה האישיים בבית הספר לשם יצירה אינטימית.

  • muzik

טרם התפרסמו תגובות

הוסף תגובה חדשה

+
בשליחת תגובה אני מסכים/ה
    walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully