פיקוד העורף הגל השקט

הגדרת ישובים להתרעה
   הגדרת צליל התרעה

   נושאים חמים

   Know Hope משיק ספר חדש

   אמן הגרפיטי הישראלי, שכבר זכה להכרה בינלאומית, מוציא את "Bound By The Ties", ספר חדש בכיכובה של הדמות הגמלונית שמעטרת את רחובות תל אביב. קבלו הצצה

   אמן הגרפיטי Know Hope ישיק הערב (חמישי) את ספרו השני "Bound By The Ties", בתערוכה מיוחדת ב-Speakeasy בתל אביב. הספר מורכב מאוסף של רישומים על דפים מספרים ישנים ותצלומים לצד קטעי טקסט, בצורה הכה אופיינית לאמן הידוע ביצירות הרחוב שלו הפזורות בכל רחבי תל אביב.

   יצירות האמנות של Know Hope, רק בן 24, חצו כבר מזמן את הגבול שבין קירות הבניינים לגלריות האמנות, ובמהלך השנים האחרונות עבודותיו הוצגו בארצות הברית, לונדון, טורנטו וכמובן תל אביב. שניים מסמלי ההיכר של האמן הם השימוש בקרטון לשם יצירה וכן הדמות הגמלונית, הרגישה וחסרת השם המופיעה ברבות מיצירותיו.

   בספר החדש יצר Know Hope אסופת זיכרונות קולקטיביים המנסה להתחקות אחרי עקבותינו ולהבין כיצד הגענו למקום בו אנו נמצאים כעת. הספר יצא בהוצאה עצמית של אלף עותקים, ובמהלך אירוע ההשקה שיימשך לאורך סוף השבוע, יוצגו העבודות המקוריות ששימשו ליצירת הספר.

   Know Hope (יח"צ)
   זיכרונות קולקטיביים שהצטברו ונאצרו לתוך קפסולת זמן. כמו זיקוקים בצנצנת.
   Know Hope (יח"צ)
   הספר מורכב מאוסף רישומים, טקסט, תצלומים ורגעים אחרים שלוקטו בעבר וכמעט בהווה.
   Know Hope (יח"צ)
   רישומים על גבי דפים מספרים ישנים.
   Know Hope (יח"צ)
   Know Hope מנסה לתעד את הטקסים שלנו, ולגלות כיצד ומדוע הם נוצרו.
   Know Hope (יח"צ)
   הוא מגולל נראטיב של לידה לתוך מציאות טעונה, והיכולת להשתאות אל מול עולם שבור-לב ולהיות מסוגלים למצוא ולזהות אחד את השני בתוכו
   Know Hope (יח"צ)
   בספר הוא מציג צילומים שחוברו לטקסטים כדי ליצור אסופת זיכרונות קולקטיביים.
   Know Hope (יח"צ)
   בשלוש השנים האחרונות עוסקת יצירתו של Know Hope בדמות חסרת-שם.
   Know Hope (יח"צ)
   הדמות בכל היצירות היא ההשתקפות החזותית של הפגיעות האנושית.
   Know Hope (יח"צ)
   כשהוא מתמקד בתנאי הקיום האנושי, בסוגיות הקטנות שמרכיבות את השאלות החברתיות הגדולות, הוא יוצר שפה אוניברסאלית, שאינה תלויה בענייני השעה הייחודיים.