פיקוד העורף הגל השקט

הגדרת ישובים להתרעה
   הגדרת צליל התרעה

   נושאים חמים

   לילה לבן 2011: 5 אירועים שמוכרחים להיות בהם

   לילה לבן 2011 - מופע וידאו ארט מוזיקלי, פסטיבל פנזינים, גמר תחרות "48 שעות" ועוד אירועים שפשוט אסור לכם לפספס

   לילה לבן, האירוע שבו תל אביב מגבה במעשים את המיתוג שלה כעיר ללא הפסקה, יתקיים ביום חמישי הקרוב, 30 ביוני. מתוך ים האירועים, המופעים, התערוכות, ההפנינגים והפסטיבלים שיערכו ברחבי העיר, שלילנו לכם חמישה שפשוט אסור לכם להחמיץ. קבלו אותם.

   The fun fun festival: פסטיבל הפנזינים

   פסטיבל הפנזינים האל-לאומי הראשון ייערך בלילה הלבן ברחבת התחנה המרכזית הישנה בתל אביב, ובמסגרתו יחולקו ויימכרו הוצאות מחודשות של פנזינים ישנים. במקום יתקיים שוק פתוח למכירה והחלפה של ספרים רדיקאליים, במת שירה ומילה מדוברת, במת מיצג והופעות של נ.פ.ט , מחלקת חניקiת שוטרים, רביעיית שירה, מרחב ישורון, דליה ברקת, מיכל גיל ועוד.

   שעה: 17:00
   מקום: פינת הרחובות סלומון והגליל ברחבת התחנה המרכזית הישנה בתל אביב
   מחיר: הכניסה וההשתתפות בחינם

   לפרטים נוספים

   תערוכת "נגיעות" במרחב התחנה בתל אביב

   בלילה הלבן תיפתח במרחב התחנה בתל אביב תערוכת "נגיעות" במסגרתה מוצגים צילומים קבוצתיים של 20 אמנים ישראלים כגון: אורן היימן, סיוון פרץ, יגאל גיאת, שי ספיר, גליה רוגנר כהן, ניר גייגר,תמר ברניצקי, מאיר בן ארי, ייל סקאני ועוד. היוצרים הכירו ותיאמו את שיתופי הפעולה באמצעות הרשתות החברתיות, והתערוכה היא הפעם הראשונה בה הם מציגים יחד. במסגרת ערב הפתיחה יעמדו היצירות למכירה.

   שעה: 20:00
   מקום: מרחב התחנה, בקצה נווה צדק בתל אביב
   מחיר: הכניסה חינם

   לפרטים נוספים

   Sonic Vision וטורניר גיטר הירו בפלנטריום בתל אביב

   מופע הוידאו ארט המוסיקלי סוניק ויז'ן, המוצג בפלנטריום בכל סוף שבוע יוקרן מספר פעמים לאורך הלילה הלבן. מדובר במופע במסגרתו נשמעים להיטים בינלאומיים ובמקביל נפרסים לצפייה באנימציה מתקדמת על פני כיפה המקיפה את הצופה מכל צדדיו. העורך המוזיקלי של הגרסה האמריקאית של המופע הוא מובי, ובישראל עשה זאת לירון תאני. במקביל יערך במקום טורניר אלוף הגיטר הירו של ישראל.

   שעה: 20:30, 21:45 ו-23:00
   מקום: הפלנטריום במוזיאון ארץ ישראל, רמת אביב
   מחיר: 48 שקלים לכרטיס, והשני בחצי מחיר

   לפרטים נוספים

   המיטב של תחרות "סרטים של 48 שעות" בסינמטק תל אביב

   אירוע הגמר של פרויקט "סרטים של 48 שעות" יערך באופן הולם ביותר, במסגרת הלילה הלבן בסינמטק תל אביב. לאורך הלילה יוקרנו הסרטים הטובים ביותר, ויוכרזו שמות הזוכים בתחרות יצירת סרט קצר ב-48 שעות. מרכיב החובה שנבחר השנה לככב בכל סרט היא דמותו התל אביבית המיתולוגית של המציל שמאי טופסי.


   שעה: 22:30, 23:59
   מקום: סינמטק תל אביב, רחוב שפרינצק 2
   מחיר: הכניסה חינם


   לפרטים נוספים

   פתיחת התערוכה "פרא" של יפתח בלסקי ויעל יודקוביק

   יפתח בלסקי ויעל יודקוביק יפתחו את התערוכה המשותפת שלהם "פרא" במסגרת אירועי הלילה הלבן בגלריה דן לאמנות עכשווית בתל אביב. מדובר ביצירות המתייחסות מזווית נשית וגברית למיתוסים וייצוגים שגורים של גבריות ויחסי אדם, חיה וטבע. מסדקים של חשש ובדידות ועד מיניות לא קונבנציונלית. את התערוכה אוצרת רווית הררי.

   שעה: 20:00
   מקום: רחוב י.ל. גורדון 36, תל אביב
   מחיר: הכניסה חינם

   לילה לבן 2011, חמישי, 30 ביוני, תל אביב