רבקה מיכאלי - ד"ר של כבוד מטעם אוניברסיטת בן גוריון

  האוניברסיטה הדרומית תעניק למיכאלי את הפרס "בהוקרה לאמנית מוערכת וקומיקאית מופלאה, אשר בכישרונה המזהיר ובנוכחותה הבימתית הטביעה את חותמה"

  מערכת וואלה!

  רבקה מיכאלי תזכה בתואר ד"ר לשם כבוד מטעם אוניברסיטת בן גוריון, כך הודיעה היום (ראשון) האוניברסיטה הדרומית. מיכאלי, מהוותיקות שבשחקניות ישראל, תזכה בתואר "בהוקרה לאמנית מוערכת וקומיקאית מופלאה, אשר בכישרונה המזהיר ובנוכחותה הבימתית הטביעה את חותמה על התרבות הישראלית במגוון תחומים".

  עוד הוסיפו באוניברסיטה: "התואר מוענק בהוקרה ל'מלכת תוכניות האירוח' בישראל, מראיינת מרתקת אשר כבשה את לב מרואייניה באישיותה הקורנת; ומתוך הערכה למי שהחלה את דרכה בשנות נערותה כשדרנית רדיו והיתה לשחקנית מצליחה ועטורת פרסים שהופיעה בעשרות הפקות תיאטרון, קולנוע וטלוויזיה, ואשר הפליאה למצוא בכל דמות אשר גילמה את קולה המיוחד והייחודי, ותוך כך לגעת בלבבותיהם של קהלים רחבים".

  מיכאלי תקבל את התואר ב-4 בדצמבר, יום אירועי בן גוריון המסורתי. לצד מיכאלי יזכו בתואר גם הסופרת יהודית הנדל, המדען הראשי של משרד המדע והטכנולוגיה, פרופ' דניאל ויס, אשת החינוך קארן טל, התעשיינית והפעילה החברתית רעיה שטראוס בן-דרור.

  טרם התפרסמו תגובות

  הוסף תגובה חדשה

  בשליחת תגובה אני מסכים/ה
   walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully