פסח 2013 בוואלה! תרבות

  והסרטת את בנך: איך היו נראות כרזות הסרטים על התנ"ך?

  "נאום המלך" עובר טוויסט תנ"כי והפעם המגמגם הוא דווקא משה רבנו, גם "דייט בחשיכה" מקבלת מובן אחר כאשר הדייט מתקיים בזמן מכת חושך. מיוחד לפסח

  • פסח 2013
  מערכת וואלה!
  (צילום: מערכת וואלה!, דיפולט)

  סיפורו של מנהיג האומה, משה, שצריך להביא לבני עמו את עשרת הדברות (נאום חייו) ונאלץ להתמודד עם הפחד הפסיכולוגי הכי גדול שלו: החרדה לגמגם מול קהל. לעזרתו נחלץ אחיו אהרן, קלינאי תקשורת חובב, וביחד הם חופרים עמוק ומבינים שהכל מתחיל מזה שפרעה לא אהב אותו מספיק.

  עוד בוואלה!

  הפכנו לחלק מהמשחק: המהפכה העצומה של עולם הגיימינג החלה

  לכתבה המלאה
  (צילום: מערכת וואלה!, צילום מסך)

  קומדיה רומנטית על זוג מצרי צעיר שעובר לגור בפירמידה, רק כדי לגלות לתדהמתו שהעבדים ברחו לפני שהספיקו להשלים אותה. כעת הם בחובות של תשעה קבין חיטה, ובקרוב גם מחוסרי בית.

  (צילום: מערכת וואלה!, צילום מסך)

  סיפור אהבתם של בת העבדים ובן למשפחת הפרעונים שהכירו בעת החשיכה הגדולה. הבדלי המעמדות לא היו רלוונטיים כשאהבה פרחה והשיחה המשיכה אל תוך הלילה למרות שזה היה בכלל אמצע היום; אבל ממש חשוך, אז למי אכפת?

  (צילום: מערכת וואלה!, צילום מסך)

  בינינו - אי אפשר סתם ללכת 40 שנה במדבר. תוך כדי כך נוצר הווי ובידור, ובסרט הקיץ החצוף הזה נגלה שלא פחות משמשה רבנו היה נביא, הוא היה אחלה צוות הווי ובידור; אבל בפעם ה-400 שהוא דרש מבני ישראל להגיד "קיץ על החוף על החוף על החוף על הקיץ על החוף על החוף על הקיץ", ועוד טען שאלוהים דרש את זה - הם פנו לעגל הזהב.

  (צילום: מערכת וואלה!, צילום מסך)

  פנטזיה קומית על חבורת יהודים שמוצאת דרך לצאת ממעגל העבדות - חברה להדברת ארבה, בעיצומה של המכה הכי מנג'סת. הדברת הארבה גם מצליחה, כיאה לסרט מדע בדיוני שאין לו שום קשר למציאות.

  (צילום: מערכת וואלה!, צילום מסך)

  סרט המשלב בין "ממזרים חסרי כבוד", "ג'אנגו ללא מעצורים" וסיפור ההגדה, בו בת ישראל יוצאת לשחרר באלימות רבה את יקיר לבה מן המשעבדים המצרים שלו.

  טרם התפרסמו תגובות

  הוסף תגובה חדשה

  בשליחת תגובה אני מסכים/ה
   walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully