פיקוד העורף הגל השקט

הגדרת ישובים להתרעה
   הגדרת צליל התרעה

   נושאים חמים

   והסרטת את בנך: איך היו נראות כרזות הסרטים על התנ"ך?

   "נאום המלך" עובר טוויסט תנ"כי והפעם המגמגם הוא דווקא משה רבנו, גם "דייט בחשיכה" מקבלת מובן אחר כאשר הדייט מתקיים בזמן מכת חושך. מיוחד לפסח

   כרזות לפסח (מערכת וואלה! NEWS)

   סיפורו של מנהיג האומה, משה, שצריך להביא לבני עמו את עשרת הדברות (נאום חייו) ונאלץ להתמודד עם הפחד הפסיכולוגי הכי גדול שלו: החרדה לגמגם מול קהל. לעזרתו נחלץ אחיו אהרן, קלינאי תקשורת חובב, וביחד הם חופרים עמוק ומבינים שהכל מתחיל מזה שפרעה לא אהב אותו מספיק.

   כרזות לפסח (מערכת וואלה! NEWS)

   קומדיה רומנטית על זוג מצרי צעיר שעובר לגור בפירמידה, רק כדי לגלות לתדהמתו שהעבדים ברחו לפני שהספיקו להשלים אותה. כעת הם בחובות של תשעה קבין חיטה, ובקרוב גם מחוסרי בית.

   כרזות לפסח (מערכת וואלה! NEWS)

   סיפור אהבתם של בת העבדים ובן למשפחת הפרעונים שהכירו בעת החשיכה הגדולה. הבדלי המעמדות לא היו רלוונטיים כשאהבה פרחה והשיחה המשיכה אל תוך הלילה למרות שזה היה בכלל אמצע היום; אבל ממש חשוך, אז למי אכפת?

   כרזות לפסח (מערכת וואלה! NEWS)

   בינינו - אי אפשר סתם ללכת 40 שנה במדבר. תוך כדי כך נוצר הווי ובידור, ובסרט הקיץ החצוף הזה נגלה שלא פחות משמשה רבנו היה נביא, הוא היה אחלה צוות הווי ובידור; אבל בפעם ה-400 שהוא דרש מבני ישראל להגיד "קיץ על החוף על החוף על החוף על הקיץ על החוף על החוף על הקיץ", ועוד טען שאלוהים דרש את זה - הם פנו לעגל הזהב.

   כרזות לפסח (מערכת וואלה! NEWS)

   פנטזיה קומית על חבורת יהודים שמוצאת דרך לצאת ממעגל העבדות - חברה להדברת ארבה, בעיצומה של המכה הכי מנג'סת. הדברת הארבה גם מצליחה, כיאה לסרט מדע בדיוני שאין לו שום קשר למציאות.

   כרזות לפסח (מערכת וואלה! NEWS)

   סרט המשלב בין "ממזרים חסרי כבוד", "ג'אנגו ללא מעצורים" וסיפור ההגדה, בו בת ישראל יוצאת לשחרר באלימות רבה את יקיר לבה מן המשעבדים המצרים שלו.