פיקוד העורף הגל השקט

הגדרת ישובים להתרעה
   הגדרת צליל התרעה

   נושאים חמים

   בית התקליט עם Obey City

   הדי.ג'יי בן ה-22 מברוקלין מגיע לתקלוט ראשון בתל אביב ומספר על ההשפעות המוזיקליות שלו: מדי.ג'יי שאדו, דרך דיאנג'לו ושאדיי, ועד לסטילי דן

   obey city (יח"צ)
   Obey City (צילום: יח"צ)

   Prefuse 73 - One Word Extinguisher

   האלבום הזה באמת פקח את עיניי לעולם הביטים האקספרימנטליים ונתן לי את ההשראה ללכת ולנסות בעצמי להיכנס לעולם ההפקה. כשהאזנתי לאלבום הזה, לא הצלחתי להבין איך יוצרים בכלל את המוזיקה הזאת. זו קלאסיקה אמיתית ואלבום שאני עדיין מאזין לו לעיתים קרובות.

   D'Angelo - Voodoo

   אני חושב שהאזנתי לאלבום הזה יותר מאשר האזנתי לכל אלבום אחר במשך חמש השנים האחרונות. אם אני צריך לשים ברקע מוזיקה, באופן אינסטינקטיבי אני פשוט שם את האלבום הזה. זה וייב שאני מסוגל להתחבר אליו בכל סוג של סיטואציה. האינטימיות הטבעית שיש באלבום הזה היא מה שהופכת אותו למיוחד באמת.

   Steely Dan - Aja

   אלבום שהוא מאסטרפיס - מוזיקת סול בהפקה נקייה לחלוטין שמוקססה בצורה גאונית. סטילי דן הם אגדות, חד וחלק. לאחרונה זכיתי לצפות בהם מופיעים ומבצעים את כל האלבום בניו יורק וזו היתה חוויה קסומה.

   Sade - Stronger Than Pride

   עוד אלבום שאני מאזין לו ממש הרבה לאחרונה. רק הכותרת של שיר הנושא מרגיעה אותי. זה כמו הדבר הכי שליו ששמעתי אי פעם. בזמן האחרון אני ממש אוהב את המוזיקה החדשה שדרייק מוציא ופתאום הבנתי למה - הוא פשוט נשמע כמו שאדיי באלבום הזה!

   DJ Shadow - Endtroducing

   למשך תקופה מסוימת, הייתי נוהג להגיד שזה האלבום הכי אהוב עליי בכל הזמנים, אם מישהו היה שואל אותי. די מדהים לראות כמה טוב הוא החזיק מעמד במשך כל השנים שחלפו מאז שיצא, הוא עדיין נשמע כל כך רענן גם היום. האלבום הזה לקח את המשמעות של סימפול לרמה אחרת לגמרי.

   Obey City יתקלט ב-31 באוקטובר במסיבה שתתקיים במועדון הפסאז' בתל אביב