"משחקי חברה"

אייל גולן במכתב פתוח: "מתנצל בפני המעריצים"

"אני רוצה להתנצל בפני אמי, ילדי, קהל המעריצים שלי ותושבי מדינת ישראל" – כך כתב אייל גולן במכתב פתוח ששחרר היום לתקשורת, בו הוא ממשיך להכחיש את ההאשמות נגדו

  • אייל גולן
נועה הרשקוביץ
מכתב פתוח. אייל גולן (צילום: דניאל בוק, וואלה! NEWS)

אייל גולן שובר היום (שלישי) שתיקה ומדבר על פרשת מסיבות החשק. במכתב ששלח משרד יחסי הציבור של גולן אל כלי התקשורת, מספר גולן על שעבר עליו בתקופה האחרונה, אותה הוא מכנה "ימים קשים", מבקש מהקהל הרחב ומהתקשורת להבחין בינו לבין שאר הנאשמים בפרשה ומספר כי לתחושתו, דמו נשפך.

"מכובדיי, התכוונתי לכנס מסיבת עיתונאים ולדבר מליבי, אך מכיוון שפרקליטות מחוז תל אביב פלילי עדיין לא סיימה את עבודתה, אני מנוע מכך ומכבד את ההליך", כותב גולן. "בשלושת החודשים האחרונים אני עובר ימים קשים מאוד. אני מודע לכך שהציבור בישראל כועס ומבולבל לחלוטין ממה שקרה וצר לי על כך. הימים הם ימים קשים עבור ילדי, אימי ואני עצמי. נקלעתי לסיטואציה מאוד מאוד קשה ולא נעימה. מצד אחד מתלוננות, שהעידו נגדי במשטרה ולאחר מכן, הובהר כי העידו עדות שקר. לצערי הרב, בשל העדויות, שהודלפו לציבור נוצר מצב אבסורדי ומבלבל כאילו אני עשיתי מעשים שלא יעשו. ברצוני להבהיר, כי מעולם לא עשיתי מעשה שלא יכבד אישה או גבר במדינת ישראל".

בהמשך כותב גולן כי "לצערי, מי שקרא את העדויות קרא אכן עדויות, אך לאחר מכן אותם אנשים שהעידו נקראו לעדות נוספת באזהרה לדבר שקר. ברצוני להבהיר, כי חוץ ממקרה אחד, שהיתה סיטואציה מביכה עליה העדתי במשטרה, במסגרתה הגיע אבי לביתי יחד עם שתי נשים, ללא ידיעתי והסכמתי. בין שתי הנשים היתה בחורה, שהעידה שהיתה בת 21 ואחרי מספר דקות חשדתי, שמדובר בבחורה צעירה יותר. שאלתי אותה ביוזמתי בת כמה היא והיא הודתה בפני כי היא בת 17.5. באותו רגע עזבתי מיד את הדירה, על מנת שלא לפגוע בכבודה".

"לצערי הרב, במהלך השנים היו מסביבי מספר אנשים, אשר נדהמתי לגלות שהשתמשו בשמי לשווא לדברים שלכאורה נראים פסולים מיסודם, וזה נוגד את האני מאמין שלי", ממשיך גולן. "כל חיי כיבדתי נשים וגברים בכל דרך. לצערי הרב, אני מבין היום, שכמה אנשים שהיו מסביבי לא הלכו בדרך שלי. כשאתה נמצא בפסגה, אתה לא מסתכל ימינה ושמאלה ואתה מתמקד בעשיה, באהבת הקהל ואולי לפעמים מסתנוור, אבל נוצר מצב שאנשי האמון שלך עושים דברים שלא יעשו ואני מצר על כך מליבי. כמובן שאת האנשים הללו פיטרתי באופן מידי מחברת ליאם הפקות".

עוד בוואלה! NEWS

העסק פורח מחדש: כך חנות הפרחים הקטנה מבאר שבע צומחת מהמשבר

לכתבה המלאה
"מעולם לא עשיתי מעשה לא מכבד". גולן (צילום: טל אנגלנדר)

גולן גם מתייחס במכתבו למה שעבר על משפחתו. "עצוב לי לראות את ילדי ואת אמי היקרה עוברים תקופה כל כך קשה, שמשפיעה על החיים של כולנו. בתקופה הקרובה אתמקד במוזיקה שלי ואני מקווה שהציבור הישראלי יבין שאולי היתה טעות בשיקול דעתי בבחירת האנשים הקרובים אלי, בכמיהה שלי ליחסים טובים עם אבא שלי שנטש אותי בגיל צעיר, אבל לא יותר מכך. מסתבר שכל אדם גם אם קוראים לו אייל גולן והוא זמר בישראל רצה ורוצה גם את אבא שלו על ידו, אך לצערי הרב טעיתי בכך. מפח הנפש שלי גדול ביותר רציתי – אבא!!!". כידוע, אביו של גולן נמצא אחראי לחלק גדול ממסיבות החשק וכתב אישום נגדו הוגש.

"בהזדמנות זאת ברצוני לבקש מכל אנשי התקשורת, שמלווים את הפרשה הזאת לנסות ולבדל ביני ולבין האחרים בפרשה", גולן אומר ומזכיר את תקרית העיכוב בשדה התעופה שהתרחשה השבוע. "אני חייב לציין, שהטראומה שעברתי בשדה התעופה בחזרתי לישראל לא תשכח מליבי עוד הרבה שנים. אני לא מאחל את זה לאף ישראלי. עברתי ביקורת גבולות וביקורת המכס כאחד האדם, כפי שאני עושה תמיד, כשהייתי במכונית רדפו אחרי כאחרון העבריינים במדינת ישראל. אינני מבין את הדרך ואת ההתנהגות".

את המכתב מסיים גולן במילים "אני מרגיש בתקופה האחרונה שדמי נשפך ואני נמצא תלוי בכיכר העיר על חבל גדול וכל אדם שעובר זורק עלי לבנה ואיני יכול להגיב על כך. אני רוצה להתנצל בפני אמי, ילדי, קהל המעריצים שלי ותושבי מדינת ישראל על התקופה האחרונה ששמי לא יורד מהכותרות בנושאים לא נעימים ולא כפי שהיה מקובל בנושאים של המוזיקה והשירים שלי, כואב לי על כך מאוד. ברצוני להודות לרשויות החוק במדינת ישראל כי הם עושים ככל שיכולתם לסיים את הפרשה באופן המהיר ביותר".

מה דעתכם על המכתב? דברו על זה בפייסבוק

טרם התפרסמו תגובות

הוסף תגובה חדשה

בשליחת תגובה אני מסכים/ה
    לוגו - פיקוד העורףפיקוד העורף

    התרעות פיקוד העורף

      walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully