פיקוד העורף הגל השקט

הגדרת ישובים להתרעה
   הגדרת צליל התרעה

   נושאים חמים

   האם הארי סטיילס עוזב את וואן דיירקשן?

   שמועות על עזיבה אפשרית של הארי סטיילס מלהקת וואן דיירקשן. "זורם דם רע בלהקה", סיפר מקור לצהובון "דיילי סטאר". לא, רק לא זה

   הארי סטיילס (AP)
   משנה את הדיירקשן? הארי סטיילס. (צילום: AP)

   על אף שהשמועות על פירוקה של להקת הבנים וואן דיירקשן הוכחשו לפני מספר שבועות, התפרסמה כעת ידיעה לא מאושרת כי הארי סטיילס עשוי לעזוב את הלהקה.
   לפי מקורות שצוטטו בצהובון "דיילי סטאר" סטיילס הפך ל"זר וירטואלי" עבור שאר חברי הלהקה, בזמן שהם לוקחים הפסקה כדי לבלות עם משפחותיהם וחבריהם. כאשר וואן דיירקשן ישתפו פעולה שוב בעתיד הקרוב, אמר המקור, "האווירה תהיה רעילה".

   הארי סטיילס (צילום מסך , טוויטר)
   מביע את דעתו על שאר חברי הלהקה? הארי סטיילס (צילום: טוויטר)

   "הדם הרע שמגיע משאר חברי הלהקה נובע מחשדות מכך שסטיילס מתכנן לצאת לקריירת סולו לאחר ארבע שנים בלהקה", טוען המקור. "זה כאילו שהארי לא חלק מהלהקה". המקור צופה בפיצוץ בהרכב בזמן הקרוב "בגלל שבפעם הראשונה מזה חודשים הם עומדים להעביר כל יום ביחד, במסגרת חזרות לסיבוב הופעות בקיץ". "הבנים רוצים הבטחות מהארי שהוא נשאר בלהקה לטווח הארוך", הוסיף המקור, "הם לא ייתנו לו רק להשתמש בהם לטובת השאיפות לקריירה עצמאית שלו. הם רוצים לדעת מה קורה באמת".

   הארי סטיילס הוא החבר הצעיר ביותר בלהקת הפופ, שנוסדה ב2010 בתכנית אקס פקטור הבריטית, הוציאה שלושה אלבומים וזכתה להצלחה בינלאומית.

   האם לדעתכם סטיילס יעזוב את וואן דיירקשן או שהוא סתם דרמה קווין? ספרו לנו בפייסבוק

   צפו בסרט על הלהקה