פיקוד העורף הגל השקט

הגדרת ישובים להתרעה
   הגדרת צליל התרעה

   נושאים חמים

   חיים טופול על הגג: יקבל תואר ד"ר לשם כבוד מאוניברסיטת חיפה

   אוניברסיטת חיפה תעניק את התואר ד"ר לפילוסופיה לשם כבוד לשחקן חיים טופול, בהוקרה על תרומתו הייחודית לתרבות הישראלית ועל פעילותו החברתית הייחודית למען ילדים

   חיים טופול (ניב אהרונסון)
   אח יא ראב יא ראב/ אח יא וול יא וול/ איפה איפה איפה/ איפה העוגה? (מתוך עמוד הפייסבוק "שירים שצריך לאחד"). מזל טוב, טופול (ספק: ניב אהרונסון)

   דוקטור באוניברסיטה של החיים: השחקן חיים טופול, שכבר היה מועמד לפרס האוסקר ולפרס הטוני והספיק גם לזכות בשני פרסי גלובוס הזהב, מקבל כעת ריספקט נוסף: אוניברסיטת חיפה תעניק לו תואר ד"ר לפילוסופיה לשם כבוד. זאת בהוקרה על תרומתו הייחודית לתרבות הישראלית, ולתחום התיאטרון והקולנוע בפרט, ועל פעילותו החברתית הייחודית למען ילדים ומעורבותו בציבוריות הישראלית.

   התואר יוענק באירוע הענקת תארי ד"ר לשם כבוד מחרתיים (שלישי, 27 במאי) שעה 19:00, במסגרת אירועי חבר הנאמנים ה-42 של האוניברסיטה. נשיא האוניברסיטה, עמוס שפירא, ציין בנימוקים לתואר כי טופול הוא אחד מעמודי התווך של תעשיית התרבות בישראל במשך למעלה מיובל שני, והיה לו תפקיד מרכזי בביסוס חיי התרבות והאמנות של העיר חיפה. התואר ניתן לו גם על הכבוד הרב שהנחיל למדינת ישראל בזכות פועלו מעבר לים, ועל שסלל עבור שחקנים ישראלים את הדרך אל בימות העולם, הוסיף שפירא.

   מה הסרט האהוב עליכם שלבו שיחק חיים טופול: "כנר על הגג", "סלאח שבתי" או אולי בכלל "לעיניך בלבד" מסדרת ג'יימס בונד? ספרו לנו בפייסבוק