מכה אפורה: לירן חולצה אפורה נדחף גם בהלוויה של חנה מרון

  לאחר שלירן חולצה אפורה כבר בהה מאחורי מצלמות בארועי ספורט ובארועים חברתיים ופוליטיים, הוא הלך צעד קדימה ונדחף אתמול למצלמות שסיקרו את הלווייתה של השחקנית חנה מרון

  שגיא בן נון
  לירן חולצה אפורה נעמד מאחורי דפנה רכטר, בתה של חנה מרון, בעת שהספידה את אמה בהלווייה בקיבוץ שפיים (ספק: וואלה!)

  לירן חולצה אפורה הוא השמעון פרס של הנדחפים למצלמה, אדם שבוהה מאחורי מרואיינים ברבבות צילומים טלוויזיוניים, ומכשף את הצופים בכריזמה האדירה שלו. זה החל מהצצות למצלמה באירועי ספורט, עבר לבהיות מאחורי מרואיינים באירועים חברתיים ופוליטיים וכעת לירן חולצה אפורה הולך צעד אחד קדימה: אתמול הוא נדחף להלווייתה של זוכת פרס ישראל חנה מרון בבית העלמין בקיבוץ שפיים. הוא לא הסתפק בהצצה למצלמה מאחורי בכירי האמנים שהספידו את מרון (תיקי דיין, רבקה מיכאלי וליאורה ריבלין) אלא הרחיק לכת ונעמד בצמוד לבתה, דפנה רכטר, בעת שהספידה בדמעות את אמה, נצמד לבתה עפרה בעת הצעידה לעבר הקבר כדי להכנס לפריים, ובעוד גופתה של מרון מוטלת לבור הוא נעמד במקום הקרוב ביותר לקבר, ליד בני המשפחה. יש שיצקצקו בלשונם בכעס, אולם אנחנו אומרים: מודעות עצמית היא אוברייטד.

  עוד בוואלה! NEWS

  מעבר למה שדמיינתם: הנה כל הדברים שרכב הפנאי שלכם יכול לעשות ולא ידעתם

  בשיתוף HONDA
  לכתבה המלאה
  לא מחליף קבוצה ולא מחליף חולצה. לירן חולצה אפורה נצמד לבתה של חנה מרון, עפרה, כדי להכנס לפריים המצלמה (ספק: וואלה!)
  מנהיג הבוהים החופשיים. לירן חולצה אפורה מאחורי רבקה מיכאלי בעת שהיא מספידה את השחקנית חנה מרון (ספק: צילום מסך)
  הוא בנה את עצמו מאפס, וגם בהה מגיל אפס. לירן חולצה אפורה מאחורי תיקי דיין בעת שהיא מספידה את זוכת פרס ישראל חנה מרון (ספק: וואלה!)

  לירן חולצה אפורה הוא אוהד מכבי חיפה, שלא מחליף קבוצה ולא מחליף חולצה. לעמוד "לירן חולצה אפורה" בפייסבוק יש לו כמעט 6,000 אוהדים, הוא זכה להתייחסות קבועה בתכנית "מה נסגר?" שהגיש רועי בר נתן בערוץ 10, ואפילו עיתון הארץ התייחס אליו. נו, אז מה אם הוא הוגדר שם כ"דמות הזויה".

  הצדעה ללירן חולצה אפורה, מתוך התכנית "מה נסגר?" בהגשת רועי בר נתן בערוץ 10

  דרכו של לירן חולצה אפורה לפסגה, להלן הנהגת הבוהים החופשיים, לא היתה קלה. הוא בנה את עצמו מאפס, וגם בהה מגיל אפס. הוא החל דרכו בתפקידים קטנים, כבוהה במצלמה מאחורי מרואיינים במגרשי כדורגל, ועם הזמן החל לנוע מהשוליים לכיוון המיינסטרים עם ליהוק עצמי לארועים פוליטיים חברתיים ותרבותיים במרכז הקונצנזוס. בין תפקידיו הגדולים, הקלאסיים והבלתי נשכחים: בוהה במצלמה בהפגנת המיליון ובוהה במצלמה עם שובו של גלעד שליט הביתה. כעת, הרחיב את המנעד והגיע אל הטופ – בהייה במצלמה בהלווייה של זוכת פרס ישראל והגברת הראשונה של התיאטרון, חנה מרון.

  רגע השיא: לירן חולצה אפורה עומד במקום הקרוב ביותר לקברה של חנה מרון, ומוחא לה כפיים (ספק: צילום מסך)

  אז אתם יכולים לקרוא לו "דמות הזויה", אבל זה רק בגלל שלירן חולצה אפורה הוא אמן שמקדים את זמנו. כשם שבתקופה האליזבטנית מקצוע המשחק נחשב שווה ערך לזנות, כך בימינו מקצוע הבהייה במצלמה נחשב ל"הזוי". יבוא יום ויכירו בערכם האמנותי של הבוהים החופשיים בכלל, ובמנהיגם הוירטואוזי לירן חולצה אפורה בפרט.

  טרם התפרסמו תגובות

  הוסף תגובה חדשה

  בשליחת תגובה אני מסכים/ה
   לוגו - פיקוד העורףפיקוד העורף

   התרעות פיקוד העורף

    walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully