התקשורת במבצע "צוק איתן"

רני רהב נגד גדעון לוי: "נראה אותך יוצא לעזה"

היח"צן רני רהב יוצא נגד הפובלציסט גדעון לוי בעקבות מאמרו נגד טייסי חיל האוויר שממשיך לעורר הדים. "אנא תוריד את היד מגיבורי ישראל", כתב רהב

14/07/2014
לוי(צילום: ברני ארדוב)

מאמרו של גדעון לוי שפורסם היום (שני) בעיתון "הארץ" ממשיך לעורר הדים. היח"צן רני רהב שלח לרשימת התפוצה שלו מכתב פתוח שבו הוא פונה ללוי ומבקש שיתנצל על דבריו. "הם יושבים בקוק?פיט ולוחצים על כפתורים וג'וי?סטיקים, משחק מלחמה. גוזרי חיים ומוות, ממקומם הרם בשמים הם רואים רק נקודות שחורות מתרוצצות בבהלה, נסות על נפשן", כתב לוי במאמרו.

"גדעון יקר, אני אוהב אותך באופן אישי ואני חושב שחשוב שיש אדם כמוך בינינו. חשוב שמישהו ירים זעקה מעת לעת. אתה אדם נאור ובאמת מאמין שהעולם יכול לחיות בשלום אבל גדעון יקר מאוד, באמת יקר, הפעם טעית ובגדול! טייסינו הם מלח הארץ, האנשים הטובים האנשים שבזכותם לא נכניס כוחות רגליים לעזה ונקבל 300 חיילים בארונות", כתב רהב.

"גדעון אין ברירה הפעם באמת אנו הצודקים, הפעם באמת הגיע הזמן שתושבי עזה יצאו לרחובות גם אם הם מסכנים את חייהם. אנחנו לא יכולים להרשות לעצמנו להפוך את ישראל לבוסניה והכל בגלל אנשים קיצוניים שגרים בעזה! נראה אותך יוצא לעזה בעצמך לנסות לעשות משהו עם חיות האדם האלה! שנינו יודעים הרי שחי לא תחזור משם ואני הראשון שאצטער על כך וזאת משום שאני באמת אוהב אותך ובטוח שאתה מתכוון לטוב, אבל גדעון הפעם זה הילדים שלך ושלי, הפעם זה הילדים של כולנו. הפעם הם בכוחות ענק של טילים שמתקיפים אותנו והפעם אין ברירה. כל תושבי עזה שרוצים לקבל הגנה מוזמנים לעבור את הגבול על מנת שלא נפחד מבית הדין לפשעי מלחמה ונוכל לחסל את הרוצחים המתועבים האלה!".

אין ברירה. רני רהב(צילום: מערכת וואלה! NEWS, אור גפן)

רהב מסיים את מכתבו, כאמור, בדרישת התנצלות. "גדעון הפעם אין ברירה!!! אנא תוריד את היד מגיבורי ישראל, מלח הארץ, טייסי חיל האוויר טהורי הלב והנשמה. הם מצילי החיים של עם ישראל! אנא גדעון תתנצל בפניהם, מגיע להם שתעשה את זה וזאת משום שאני מכיר אותך, אתה אדם טוב. אנא גדעון בשם הילדים שלנו כי אין לנו ארץ אחרת".

"נ.ב. גדעון הייתי מצפה ממך לא לכתוב מאמר זה בשעת מלחמה כשכל מדינתנו מותקפת. הייתי מצפה ממך לגנות באותה חריפות את חיות האדם ששולחים מאות טילים על ישראל".

לוי מסר בתגובה: "עדיין לא קראתי את המכתב".

עוד בוואלה!

הדור הבא של הטיפול בעזרת קנאביס רפואי

בשיתוף סאיקי
  • רני רהב
  • גדעון לוי

טרם התפרסמו תגובות

הוסף תגובה חדשה

+
בשליחת תגובה אני מסכים/ה
    walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully