רונה קינן עורכת את וואלה! תרבות

מפיק מוזיקלי, מי אתה? יזהר אשדות, תמיר מוסקט ותמר אייזנמן מסבירים

במפגש אישי בשלושה אולפנים, שוחחה רונה קינן עם תמיר מוסקט, תמר אייזנמן ויזהר אשדות על הטייטל "מפיק מוזיקלי", ויחד פיזרו את הערפל שממשיך לכסותו גם ב-2014

רונה קינן
15/10/2014
צילום: דייב שחר, עריכה: אביתר חלימי

אחד הספרים שריתקו אותי לאחרונה הוא אוסף של שיחות עם מפיקים שנקרא "Behind the Glass". ניסיתי לייצר גרסה צנועה של אותו הרעיון. פגשתי שלושה מפיקים מוזיקליים שאני מאוד מעריכה, כל אחד פועל בזירה קצת אחרת: תמיר מוסקט, יזהר אשדות ותמר אייזנמן. דיברנו על אבות מזון מוזיקליים, קבלת החלטות, השראה ותבלינים סודיים.

הטכנולוגיה - בנעל

הפתרון הטבעי לכאב הברכיים קרוב מתמיד - עם החזר מקופ"ח

מוגש מטעם אפוסתרפיה

בין האלבומים שהפיק יזהר אשדות: אלבום הבכורה של קורין אלאל, "ימים נשברים" של עפרה חזה, אלבום הבכורה של דני בסן, "עובדים בכביש" של סי היימן, "תגיד לי מה אתה מרגיש" של אלון אולארצ'יק, "למרות ובגלל" של אתי אנקרי, "מה שהשמיים נותנים" של נורית גלרון ואלבום הבכורה של הראל סקעת.

בין האלבומים שהפיק תמיר מוסקט: "שכול וכישלון" (2007) ו"הורה הסלמה!" (2013) של להקת הבילויים; "אה אה אה אהבה" (2010) של אפרת גוש; "The Alaev Family and Tamir Muskat" ‏(2011) של משפחת אלייב; "השחר 35", אלבום הסולו של סולן הבלקן ביט בוקס תומר יוסף (2011); "Different Pulses", אלבום הסולו הראשון של אסף אבידן (2012); "ואיך אצלך" של חוה אלברשטיין (2013); "תרגיל בהתעוררות" של שלומי שבן (2014).

בין האלבומים שהפיקה תמר אייזנמן: מיני אלבום ראשון בשם "תמר אייזנמן", אלבום הסולו "Gymnasium", האלבום השני "Time For Creation", האלבום "Puzzle" של רונן גרין.

רונה קינן, תמיר מוסקט
רונה קינן, תמר אייזנמן
רונה קינן, יזהר אשדות

טרם התפרסמו תגובות

הוסף תגובה חדשה

+
בשליחת תגובה אני מסכים/ה
    walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully