צפניה, כולה צפניה: בלוג הישרדות

"אחד בונה מגדל לגובה": בלוג "הישרדות", פרק 16

שמעון אמסלם נכנס לספר ההיסטוריה של "הישרדות" במסגרת אחד המהלכים הכי מטומטמים בתולדות הפורמט וטילטיל ממשיך להיות מעורר רחמים. הבלוג של צפניה

אביעד "צפניה" קדרון
יח"צ - חד פעמי

שאפו, שזה כל הכבוד, לשמעון אמסלם שהצליח להיכנס לספרי ההיסטוריה של "הישרדות" כאחד השורדים שביצע את אחד המהלכים המטומטמים ביותר שהוא יכול לעשות: לוותר על שרשרת חסינות במועצת השבט. כמובן שהשאפו, כלומר, כל הכבוד, האמיתי מגיע לעורכי התוכנית שישבו חזק על אמסלם לפני מועצת השבט ושכנעו אותו להעביר את שרשרת החסינות לטילטיל כי אלוהים יודע למה הם רוצים לשמור על טילטיל במשחק אבל עדיין, אמסלם יישאר בזכרוננו לעד. השפקס הישן מת, יחי השפקס החדש.

והמחיר מפתיע

בפחות מחצי שעה יש לכם פתרון מדוייק לכאבי רגליים וגב

לכתבה המלאה
פעם הפועל, תמיד הפועל (צילום: יח"צ, פסטיבל הקולנוע ירושלים)
המלצה על מורטת בהונדורס? (צילום: יח"צ, פסטיבל הקולנוע ירושלים)

הרשו לי להתעלם מכל מה שקרה בפרק לפני מועצת השבט. אתם יודעים, מזה שלירון נתקלה פתאום בשלט "היי בחורה סקסית בביקיני, ממש כאן על האדמה (!!!!!!!!!!!!) נמצא פסלון חסינות שיבטיח שתגיעי לאיחוד לפחות. קחי אותו מיד. כן, כן, את הדבר הזה על האדמה (!!!!!!!) שלא נראה קשור בכלל לאי. מי יכול לחשוד שמדובר בפסלון חסינות. זו בסך הכל קופסת עץ שנמצאת במקרה על אי נטוש. מעניין מה יש בתוכה. פתחי את הקופסה ילדה, פתחי אותה כעת" ואז מצאה פסלון חסינות. או מזה שג'ני קיבלה זמן מסך לראשונה מאז הריב שלה עם רון שובל. כן, ולהתעלם גם ממשימת החסינות האישית שנמשכה נצח ומהתקף הטנטרום של טילטיל.

מציאת פסלון חסינות = ספיישל ביקיני! (צילום: יח"צ, פסטיבל הקולנוע ירושלים)
מדגמנת עצב (צילום: יח"צ, פסטיבל הקולנוע ירושלים)
מדגמנת גמישות ורגישות (צילום: יח"צ, פסטיבל הקולנוע ירושלים)
אף אחד לא באמת רוצה לנצח במשחק החיים (צילום: יח"צ, פסטיבל הקולנוע ירושלים)

כי מועצת השבט היתה ממש מענגת לצפייה. כלומר, החלק של הוויתור על שרשרת החסינות ("אני אסתדר אחי"), המשחקים בראש של אמסלם וזעקות השבר של טילטיל ("מי מנהיג? ביבי?", "זה לא יכול להיות", "זה לא אמיתי", "אלוהים זיכה אותי להכיר אותך" והכי אהובה עליי: "בא לי למות"). אללי, זה היה כל כך כיף.

אני יודע שהאנשים האלה רעבים ושחלק מהם לא עשה גבות כבר כמה שבועות אבל למען השם, קצת פרופורציות בן אדם. זאת אומרת, קשה לצפות לפרופורציות מאדם שקורא לעצמו טילטיל ובטח כשהוא מסתובב ליד אנשים כמו רובוארץ שפולט אמירות כמו "המהלך שלך ייזכר לדורי דורות". ועדיין, טילטיל בן ארבעים, למה הוא נצמד למפשעה של אמסלם אחרי שהוא לבש את אותם התחתונים כבר 22 ימים? הוא אפילו לא שיחק במכבי! אמסלם אולי אחראי לאחד המהלכים המטומטמים של "הישרדות" אבל טילטיל, באופן רשמי וסופי, הפך להיות המתמודד הכי מעורר רחמים של "הישרדות" בכל הזמנים. שאפו. כלומר, כל הכבוד.

לול (צילום: יח"צ, פסטיבל הקולנוע ירושלים)
מבחן המנהיגות (צילום: יח"צ, פסטיבל הקולנוע ירושלים)
ושוב תזכורת: אמסלם עם אותם תחתונים כבר 22 יום (צילום: יח"צ, פסטיבל הקולנוע ירושלים)
למה בכלל לטרוח? (צילום: יח"צ, פסטיבל הקולנוע ירושלים)

עולם הקולנוע מצדיע לפרידה הקשה של טילטיל ואמסלם:

כל כך קר (צילום: יח"צ, פסטיבל הקולנוע ירושלים)
בדד (צילום: יח"צ, פסטיבל הקולנוע ירושלים)

בפרק הבא: איחוד! אננסים! מנגו! הודא!

טרם התפרסמו תגובות

הוסף תגובה חדשה

בשליחת תגובה אני מסכים/ה
    לוגו - פיקוד העורףפיקוד העורף

    התרעות פיקוד העורף

      walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully