וואלה מורגוליס

   מחפשים אחר תשובות: אילו רמזים מסתתרים בטריילר של "משחקי הכס"?

   שתי דקות מלאות בשאלות ושברי סצנות מהעונה השישית נחשפו בטריילר המצופה כל כך של "משחקי הכס". צללנו פנימה וניסינו לברר מה אנחנו יכולים ללמוד ממנו כבר עכשיו

   • משחקי הכס
   צילום מסך

   1. ג'ון שלג מת (דה!)

   לאורך כל הדרך התעקשו כוכבי הסדרה, יוצריה וקיט הרינגטון בכבודו ובעצמו שזה נגמר. מפקד משמר הלילה ה-998 אכן מת, עכשיו תעזבו אותנו כבר בשקט. אבל אנחנו לא באמת מתכוונים לעשות את זה. השוט הראשון של הטריילר חוזר אל התמונה המצמררת של העונה הקודמת כדי להמחיש: ג'ון שלג אכן מת כשהוא מתבוסס בדמו מדקירות חבריו ל"משמר הלילה". אבל אם לשאול לרגע רפרנס מ"הנסיכה הקסומה": האם הוא "מת ברובו" או "מת כולו"?

   עוד בוואלה! NEWS

   צפו: ירדן ויזל ומיטל ברונר בשופינג כחול-לבן בתל אביב

   בשיתוף HONDA
   לכתבה המלאה
   (צילום מסך)

   2. ג'יימי חוזר למעלה מלך כדי להביא עוד בשורת איוב לסרסיי

   שניים משלושת ילדיהם של צמד האחים/אוהבים מבית לאניסטר מתים עכשיו. אחרי ג'ופרי, גם מירסלה מצאה את מותה בהרעלה. ספינתו של ג'יימי עושה את דרכה אל מעלה מלך כדי לבשר לאחותו את הבשורה המרה. כעת, כשבן זוגה, אחיה ובן המשפחה היחיד שנותר לה (מלבד טומן, אבל היי, מי באמת רוצה להיות קרוב של טומן?), שוב לצידה, נראה שסרסיי המושפלת והכואבת מוכנה להנחית מהלומת נגד. עוד מעט נחזור אליהם. "אנחנו היחידים שחשובים, ואנחנו נחזיר לעצמנו את כל מה שלקחו מאיתנו ועוד הרבה יותר".

   (צילום מסך)
   (צילום מסך)
   (צילום מסך)

   3. דאבוס סיוורת' לומד את האמת על גורלה של שירין

   לא ברור איך הצליח המשרת הנאמן של בית באראתיאון להרחיק כל כך מ"טירת שחור", אבל התמונה הזאת מוכיחה שכעת הוא יודע. הילדה היחידה שהבינה לליבו כבר איננה. קיים עדיין סיכוי קטן שאלו השרידים של סטאניס שאנחנו רואים מוטלים כאן, אבל קשה להאמין שדאבוס יתאבל באמת על מותו. בוודאי לא כמו על הנסיכה הקטנה, אהובת נפשו. לאן יוביל אותו זעם הידיעה על גורלה?

   (צילום מסך)

   4. מליסנדרה מגלה שטעתה לאורך כל הדרך

   "הניצחון הגדול שראיתי בלהבות - הכל היה שקר". כן, מתברר שגם מכשפות פירומניות קריפיות טועות לפעמים. קורה. מליסנדרה האמינה בכל ליבה שסטאניס הוא הנבחר שאותו יוביל אל האור אל הניצחון, אבל עכשיו היא נדרשת להטות את כוחותיה לכיוון אחר. כן נו, הכיוון שאתם חושבים. בינתיים דאבוס נראה מאוד מנחם מאחוריה. איכשהו נראה שבסצנה הזאת הוא עדיין לא מודע לכך שהיא זו שאחראית למותה של שירין.

   (צילום מסך)

   5. ג'ורה ודאאריו מחפשים אחרי דאינריז

   בסיום העונה הקודמת, הותירו שני נאמניה של דאני את טיריון כאחראי על מירין ויצאו בעקבותיה. באופן די צפוי הם מוצאים את הטבעת שהותירה מאחוריה כרמז לכך שהיא נאלצת כעת להסתיר את זהותה האמיתית. בבקשה תמהרו ג'ורה ודאאריו, אם היא תישאר בקו העלילתי הזה לאורך העונה כולה, אנחנו נשקול להדביק את עצמנו בקשקשת אפורה.

   (צילום מסך)
   (צילום מסך)

   6. דאני חזרה לנקודת ההתחלה

   אחרי שהפכה משפחה לחאליסי, מנערה תמימה למלכת מירין ומשחררת העבדים, דאני שוב לבדה בחסדי שבט דותראקי. והשבט הזה נראה עצום וחזק הרבה יותר מאשר זה של חאל דרוגו. פסל סוס ההרבעה מרמז שמיקומה הוא בואיס דותראק, עיר המסחר הענקית של הדותראקים והמקום בו היתה כשרק החלה את דרכה לצדו של דרוגו. היא נושאת את עיניה למעלה, ואת מי היא רואה שם? יכול להיות שזהו צילום מנקודת המבט של הפסל המוצב על ההר, אבל זה גם יכול להיות…

   (צילום מסך)
   (צילום מסך)
   (צילום מסך)

   7. דרוגון הוא שוב מלך השמיים

   אחרי שהציל אותה ממוות בטוח בקולוסיאום של מירין (אבל גם נפצע והתעקש לרבוץ כמו טינאייג'ר עצל על הגבעות), דרוגון שוב מרחף מעל העולם. האם השוט הזה שלו מתחבר לזה של דאני שמביטה למעלה? האם הוא שוב יגיע כדי להציל אותה מכתיבה נוראית? כן, דרוגון! תהיה דרקון טוב!

   (צילום מסך)

   8. סאנסה חיה ובועטת

   אם למישהו היה עדיין ספק לגבי "קפיצת הגורל" של סאנסה ותיאון מהמגדל של ווינטרפל, אפשר להירגע. השרידה הבוגרת ביותר של בית סטארק עדיין איתנו ונראה שמשהו משמעותי עומד לקרות לה. איך אנחנו יודעים את זה? כי הטריילר ממעט מאוד להציג אותה. למעשה, היא מופיעה בשני מקרים בלבד. הראשון הוא צילום מלא עוצמה, שכנראה מרמז על כך שסאנסה מצאה את מקומה במקום טוב בהרבה מאשר בזרועותיו של רמזי בולטון. ההימור שלנו הוא טירת שחור. ויש עוד שבריר שוט של סאנסה, נמלטת על גב סוס על מדרונות מושלגים. הסצנה הזאת, סביר להניח, מתרחשת לפני זו שעליה דיברנו בהתחלה.

   (צילום מסך)
   (צילום מסך)

   9. זה ייגמר בדם. הרבה דם

   "אני בוחרת במלחמה". ברר... צמרמורת. סרסיי תמיד היתה אויב מפחיד, אבל בסצנה הזאת היא מרסקת עצמות במבט. לכל מי שצפה בצעדת הבושה שלה היה ברור שהנקמה תהיה קשה וכואבת, והיא תתרחש באמצעות "ההר לשעבר-וואט-דה-פאק-עשו-לך קלגאן".

   (צילום מסך)
   (צילום מסך)
   (צילום מסך)
   (צילום מסך)

   10. מי אלה?

   ותנו לנו לדייק את השאלה הזאת: מי זה האיש בקדמת התמונה עם השיער הארוך והחרב, ולמה הוא נראה לנו מוכר? והנה עוד תמונה של מישהו שנלחם בלוחמים מבית טארגאריין (סמל הבית מוטבע על השיריון). האם זה בכלל פלאשבק של נד סטארק?

   (צילום מסך)
   (צילום מסך)

   11. רגע, עזבו את השאלה הקודמת: מי זה?

   כן, אנחנו מתכוונים לאיש שרוכב שם על הסוס במרכז התמונה ודומה מאוד ל...

   (צילום מסך)

   12. הפראים באים

   זה רק נראה היה קל. רמזי בולטון חשב שמיגר את צבאו של סטאניס, אבל הוא עומד בפני התנגשות חזיתית עם הפראים. נראה שהקרב הזה עומד להיות גדול ומרשים במיוחד, לפחות בכל הקשור לנפח. אנחנו יודעים שאלה הבולטונים בזכות סמל האדם פשוט העור על המגנים, ומה שנראה כמו אדם פשוט עור בוער באחד מהשוטים האחרים.

   (צילום מסך)
   (צילום מסך)
   (צילום מסך)

   13. תיאון חוזר אל איי הברזל

   לראשונה מזה מי זוכר כמה זמן, תיאון הוא שוב דמות ולא רק איש שבור ומרוסק. נראה שהוא וסאנסה מתפצלים במהלך הבריחה שלהם, והוא חוזר הביתה כדי למצוא את עצמו שוב במצוקה. בשוט אחר אגב, אנחנו רואים את יורון גרייג'וי (דודו של תיאון) מוטבע במים. זה נראה כמו מאבק פנימי בין בני גרייג'וי לבין עצמם, אבל הפרטים מהטריילר מאוד עמומים בהקשר הזה.

   (צילום מסך)

   14. בריאן ממשיכה להילחם

   נראה שבריאן לא התרחקה יותר מדי מאז הפעם האחרונה שראינו אותה. כן, אנחנו מתכוונים להוצאה להורג של סטאניס. האם היא הצטרפה לפראים או שהיא עדיין פועלת עצמאית? האם היא ממשיכה לחפש אחרי סאנסה? ואיפה פודריק? סתם, זה לא באמת מעניין אותנו.

   (צילום מסך)

   15. מירין תיפול בידי בני ההרפיה?

   השוט היחיד בטריילר של טיריון מציג אותו בורח בגרם מדרגות אפלולי. השוט השני ממירין הוא של מגוריה של דאני מתפוצצים על המסך. משהו אומר לנו שטיריון לא ממש עשה עבודה טובה כמושל.

   (צילום מסך)
   (צילום מסך)

   16. מרג'רי שוב צריכה להסתדר בכוחות עצמה

   אחרי שסרסיי עברה את ההשפלה ושוחררה מהכלא, נראה שמרג'רי תצטרך להיות חכמה יותר כדי לשרוד. אנחנו רואים אותה בשני שברירי קטעים בטריילר הזה. בראשון היא נראית מבקשת רחמים מהדרור העליון (או מתוודה?) ובשני היא נראית במה שנראה כמו ארוחה עם אסירים נוספים. האם מרג'רי תצטרף לדרורים?

   יח"צ פסטיבל הקולנוע ירושלים
   יח"צ פסטיבל הקולנוע ירושלים

   17. אריה במשבר

   אז אריה עיוורת (או שיש לה את דלקת העיניים הכי מעוררת חלחלה שראינו) והסבל שלה בבית השחור והלבן נמשך. באחת הסצנות נראה שהיא סופגת הלקאה, באחרת היא מזנקת מגג גבוה במיוחד, ובשלישית היא פשוט מביטה בנו בעצבות. אנחנו אוהבים אותך אריה.

   יח"צ פסטיבל הקולנוע ירושלים
   (צילום מסך)

   18. ג'ון שלג מת? תשאירו את זה למליסנדרה

   והנה הגענו לנבואה שכל מעריץ של "משחקי הכס" פינטז עליה מאז העונה הקודמת. אנחנו יודעים על מליסנדרה כמה דברים: היא יודעת לברוא חיים, הכוחות שלה אמיתיים להחריד, הכישלון שלה עם סטאניס יוביל אותה להפנות את מאמציה לכיוונים חדשים והיא ממש שונאת חלוקים. כשמחברים את הידע הזה לתמונה שבה היא מניחה את ידיה על גופו של ג'ון, שבריר של סצנה שבה ידה מונחת על לפיד אש (כמו בהרבה מאוד פולחנים בעבר) והרבה מאוד ווישפול ת'ינקינג, מובילים אותנו למסקנה שכן, בהחלט אפשר להמר על משהו על-טבעי שיקרה לג'ון. ואם זה עדיין לא היה מספיק, מגיע החלק הנועל של הטריילר ובו דאבוס עומד ליד גופתו של ג'ון, כשאוב, זאב הבלהות הנאמן שלו, עומד לצידו. אנחנו לא אומרים כלום. סתם מציינים עובדה.

   (צילום מסך)
   (צילום מסך)
   (צילום מסך)
   (צילום מסך)

   19. הולי פאק, בראן מאחוריך!

   היוש בראן, ממש גדלת מאז הפעם האחרונה.

   (צילום מסך)
   (צילום מסך)

   טרם התפרסמו תגובות

   הוסף תגובה חדשה

   בשליחת תגובה אני מסכים/ה
    לוגו - פיקוד העורףפיקוד העורף

    התרעות פיקוד העורף

     walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully