נושאים חמים

בית התקליט עם Tatran

חברי להקת Tatran יופיעו השבוע עם להקת BadBadNotGood ולרגל המאורע הם מספרים לגולשי וואלה! תרבות על היצירות המוזיקליות שהן דווקא טובות מאוד לדעתם

להקת TATRAN (יח"צ , עודד נתן)
להקת Tatran (צילום: עודד נתן)

תמוז דקל

Claude Debussy - Sonata for Cello and Piano in D minor

סיפור מופלא ומטורף עם גאונות לאורך כל הדרך. לשמוע בווליום גבוה ולאבד את הדעת.

Kneebody & Daedelus - Loops

קטע טרי מלהקה שלא הכרתי, שיצא תחת הלייבל Brainfeeder. סטייטמנט רחב ועמוק אך חודר, ממוקד ומשכנע. אהבתי. לא פעם מצאתי את עצמי מחפש ריליסים חדשים מהלייבל המיוחד הזה וזה איכשהו תמיד מתוגמל בכיף והשראה.

Bonnie Beecher - Come Wander With Me

השיר הכי יפה בעולם. מאז ששמעתי אותו לראשונה הוא מלווה אותי בכל מיני צורות ומבטא באופן שלם דברים שאני עובר ומרגיש, בין אם זה עצב, אהבה או טירוף.

Kendrick Lamar – To Pimp a Butterfly

ההתרגשות שלי מהאלבום הזה לא נעלמת. אלבום שצריך לחוות כשלם. מאסטרפיס אמיתי עם כמויות לא הגיוניות של רגש, חוכמה, כישרון וחזון בכל אספקט.

דן מאיו

Karim Ziad and Abdelkbir Merchane - Sandiya

אמן מדהים שגדלתי עליו. דרכו למדתי המון על מוזיקה מרוקאית ועל קצב, אש וחיים.

Mahmoud Ahmed - Era Mela Mela

למחמוד אחמד יש כל כך הרבה שירים מדהימים, הוא אמן שהפנט אותי מהצליל הראשון שיצא לו מהפה. השיר שעושה לי עור ברווז עד היום כל פעם מחדש זה השיר הזה, כל כך הרבה כוונה ונסיון חיים שעוברים דרך לב אחד.

אופיר בנימינוב

Ultraísta - Ultraísta

זה אלבום שאני מקשיב לו בריפיט בחודש האחרון. לא שאלתי את עצמי באופן שכלתני מה מושך אותי באלבום הזה. זה פשוט קורה. משיכה טהורה.

Allegri - Miserere mei, Deus

כאשר האנושות נופלת לתהומות הכי אפלים של עצמה, כששורש הפחד בעיצומו, היא מסוגלת להיות הרסנית.
לעומת זאת, כשהאנושות ממריאה אל המחוזות המוארים שלה, כשהאהבה בעיצומה, אז זה גורם לי להרהר בתיאוריה שהאדם בא מהקוף, כי זה לא מובן לי איך הוא יכול ליצור מהחומר שקיים בעולם בריאות כה מופלאות כמו המיסה של אלגרי.

Masters of Reality - Rabbit One

ברגעים מסוימים, השיר הזה קולע בול.

BadBadNotGood ו-Tatran יופיעו מחר (חמישי), 23 ביולי, במועדון הבארבי בתל אביב. אה כן, ויהיה גם תקלוט מופלא של Hectik. בדיוק מה שקראתם.