חוצפה ישראלית שגרמה אי הבנה: משפחת הפצועה מהפיגוע בנתניה נגד רפי רשף

"חוצפה ישראלית - בתה של הפצועה התעקשה לקיים את החתונה וספגה ביקורת ברשת" נכתב בתוכניתו של רפי רשף בעת ריאיון עם הפצועה מהפיגוע בנתניה. חתנה נפגע מהדברים ודורש מערוץ 10 להתנצל. חדשות 10: "הכוונה היתה לחוצפתם של המגיבים ברשת החברתית נגד בתה"

  • רפי רשף
לובה גודימוב, שנפצעה בפיגוע בנתניה, מתראיינת בתכניתו של רפי רשף בערוץ 10 (צילום: יח"צ, פסטיבל הקולנוע ירושלים)

חתנה של לובה גודימוב, שנפצעה בפיגוע בנתניה, זועם על כיתוב שהופיע בתוכנית "5 עם רפי רשף" אתמול (ראשון) בעת שרואיינה בה אם כלתו. החתן, אמיר עזר שמו, נישא לבתה מרינה סרקוב למחרת הפיגוע. האם לא נכחה בחתונה. "חוצפה ישראלית", נכתב בתחתית המסך בתכניתו של רשף, "בתה של הפצועה התעקשה לקיים את החתונה וספגה ביקורת ברשת". החתן, אמיר עזר, נפגע מהדברים ודורש את התנצלות ערוץ 10.

עזר שיתף היום בפייסבוק את ההודעה הבאה ששלח לערוץ 10:

"ערוץ 10 שלום. אני הבן זוג של מרינה סרקוב, שהתחתנה ביום שישי האחרון. אמא של מרינה, להזכירכם, נפגעה בפיגוע בנתניה ביום חמישי בערב. אני מבקש מכם לפרסם התנצלות על הכותרת של הריאיון שהיה עם רפי רשף ביום ראשון עם אמא של מרינה, לובה. הכותרת היתה 'חוצפה ישראלית' ולמטה היה כתוב 'ביתה של הפצועה התעקשה לקיים חתונה וספגה ביקורת ברשת'. ראשית, אני לא חושב שזה חוצפה לקיים חתונה, כאשר האמא היתה פצועה קל בעקבות פיגוע ושוחררה ביום ראשון לביתה. שקלנו אם לבטל את החתונה וכל המשפחה ביחד חשבה שראוי שהחתונה תתקיים. אמנם החתונה היתה עצובה יותר וחסרונה של האמא הורגש, אבל זה ממש לא חוצפה, לפי הגדרתכם, להתחתן יום למחרת".

"דבר נוסף", הוסיף, "היא העובדה שאמא של מרינה התעקשה שהחתונה תתקיים. לובה לא רצתה להרגיש שהיא עוול על המשפחה עקב הפיגוע, וכמו שאמרה בראיון החיים צריכים להמשיך, ואת החגיגות האמיתיות נעשה בהולדת הבן שבעזרת השם יוולד בקרוב. לאחר שאמא של מרינה ראתה את הכותרת היא היתה ועדיין תחת לחצים נפשיים קשים, שמא היא גרמה לבת שלה צער ולכן חשוב לדעתי לתקן את המעוות. אנחנו מקבלים מאז החתונה רק פרגון. אם יש מספר אנשים שלא מכירים את הסיטואציה או מרגישים שהם מוגנים, כאשר הם מאחורי מקלדת ומסך להביע כל דעה בכדי למצוא את הרע בסיטואציה, שהיא מבחינתנו נס שיש לנו אשה, אמא, שהיא עדיין בחיים, אז אני חושב שערוץ 10 לא צריך לתת במה לאנשים כאלה. ובטח ובטח לא לשתף איתם פעולה ולצאת בכותרת 'חוצפה ישראלית'. אני מקווה שתיראו את התמונה כמוני ותרדו לסוף דעתי ותפרסמו את ההתנצלות. תודה".

יצויין כי רפי רשף צייץ אתמול בטוויטר: "בוטות ישראלית: אנשים חצופים כותבים למרינה בדף הפייסבוק שלה איך העזה להתחתן כשאמא לובה מאושפזת אחרי שנדקרה בשוק בנתניה".

עוד באותו נושא

שאלה ללא תשובה: בעקבות הדוקומנטריסט הגדול רפי רשף

לכתבה המלאה

הסטטוס של אמיר עזר:

הציוץ של רפי רשף:


מחדשות 10 נמסר בתגובה: "הריאיון עם לובה גודימוב עסק בהתאוששתה מהפיגוע בנתניה. לקראת סוף הריאיון רפי רשף שאל אותה על התגובות שקיבלה בתה בעקבות ההחלטת בתה לקיים את החתונה יום למחרת הפיגוע כשאמה לא נוכחת באירוע. לובה סיפרה על התגובות הפוגעניות שספגה בתה ברשתות החברתיות. במהלך הריאיון הופיעה הכותרת "חוצפה ישראלית- בתה של הפצועה התעקשה לקיים את החתונה וספגה ביקורת ברשת" הכוונה היתה לחוצפתם של המגיבים ברשת החברתית נגד בתה ולא בשום אופן להחלטת המשפחה לקיים את החתונה. במהלך הריאיון רפי רשף אף כינה את הגולשים שביקרו את הבת 'חצופים' ואמר 'אני מבין שאנשים חצופים ביקרו בדף הפייסבוק את הבת שלך שהיא החליטה להתחתן בזמן שאת בבית החולים"".

טרם התפרסמו תגובות

הוסף תגובה חדשה

בשליחת תגובה אני מסכים/ה
    לוגו - פיקוד העורףפיקוד העורף

    התרעות פיקוד העורף

      walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully