נושאים חמים

להופיע בלי חלק עליון: הרקדניות הסקסיות הכי סודיות בעולם

הקברט הנודע "Forever Crazy" מגיע הישר מפריז בפעם הראשונה לסדרת מופעים בארץ. קיבלנו הצצה בלעדית לחזרה הגנרלית של הרקדניות הסקסיות שלהן

בשורות טובות לאוהבי הקברטים: כבר לא צריך לטוס לפריז, להזמין מלון, לעמוד בתור - ולקנות כרטיסים במינימום 120 אירו לראש. מופע הקברט "Forever crazy" המפורסם ממועדון הקברט המיתולוגי CRAZY HORSE הגיע לארץ ולפי ההצצה שקיבלנו לחזרה הגנרלית, זה עומד להיות לוהט. אז מה מחכה לכם שם? עשר רקדניות מהפנטות בערב נוטף תשוקה ואומנות, לבושות בצורה מינימליסטית עד כדי עירום המוסווה במשחקי התאורה.

בקברט כמו בקברט, החוקים נוקשים, במיוחד בכל הנוגע לנשים עצמן: לכל אחת יש מראה חיצוני מהודק ודומה וכל אחת קיבלה מהמפיק שם במה שרק אותו תכירו. ניסינו לגלות כמה סודות מאחורי הקלעים, החל משמן האמיתי של הרקדניות וכלה בטריקים הנשיים שאיתן הן מצליחות להפנט את כולם.

קברט צרפתי (צילום מסך)
אז איך קוראים להן באמת? רקדניות הקברט (צילום מסך)

הופתענו לגלות מאחורי הקלעים את רקדניות הקברט עטופות בחלוקים צנועים ומאוד מהר גילינו ש"הקנאות" לפרטיות היא למעשה תנאי הכרחי. אם חשבתם שמדובר במופע חשפנות זול, אתם טועים לחלוטין. מתוך מאות רקדניות מקצועיות נבחרות בדקדקנות עשרות בודדות. המפיק העניק לכל אחת שם במה ומאותו רגע – זה השם היחיד המוצמד אליהן. הן שומרות בסוד גם על גילן ועל פרטים נוספים הקשורים לחייהן האישיים.

לצורך האחידות, הגובה של כל רקדנית חייב להיות בין 1.68 ל-1.72. הרווח בין השדיים חייב לעמוד על 27 ס"מ בדיוק, המרחק מהטבור למפשעה – 13 ס"מ. מריאיון שקיימנו עם הרקדניות עולה כי הן מעט חוששות מהתגובות של הקהל הישראלי. "אנו חוששות שלא יהיה מספיק רעש והתלהבות כשנוריד את החלוק", הן אמרו. הבטחנו להן שמהיכרותנו את הקהל בארץ, יהיו לבטח צעקות.

קברט צרפתי (צילום מסך)
המרחק מהטבור למפשעה – 13 ס"מ (צילום מסך)

בשנת 2010 העלה הקברט את "Forever Crazy", שכולו מחווה לאמן האוונגרד אלן ברנרדין, מייסד Crazy Horse המקורי. המופע מורכב ממיטב הקטעים ברפרטואר האגדי של המועדון, אשר היה שנוי במחלוקת בשנותיו הראשונות, בשל התכנים הארוטיים שלו. ברנדין, שהקים את המועדון בפריז בשנת 1951, סגד לנשים ולמבנה גופן. רקדניות אמריקאיות ואמריקה באופן כללי, ריתקו אותו - ויצירתו עסקה תמיד ברעיון מרכזי אחד: נשיות.

המופע יציג בין 6-18 בפברואר ברדינג 3 נמל תל אביב, מחירי הכרטיסים ינועו בין 350-750 שקל