הוכרזו המועמדים לפרסי הטלוויזיה: "אורי ואלה" מובילה במספר המועמדויות

האקדמיה הישראלית לקולנוע ולטלוויזיה הכריזה על רשימת המועמדים ב-46 הקטגוריות. הדרמה "אורי ואלה" מובילה עם 13 מועמדויות, אחריה "בני ערובה" עם 9. "מטומטמת" ו"תאג"ד" יתחרו על פרס הדרמה היומית הטובה ביותר, ומי השחקנים שמועמדים לזכייה? הרשימה המלאה

וואלה! תרבות
יח"צ - חד פעמי

"אורי ואלה", "מטומטמת" או "תאג"ד"? הבוקר (חמישי) הוכרזו המועמדים לפרסי הטלוויזיה של האקדמיה הישראלית לקולנוע ולטלוויזיה לשנת 2016. על פני 46 קטגוריות מתפרשים שלל המועמדים - תכניות, שחקנים, יוצרים ועוד. הטקס יתקיים ב-17 במרץ, ואחת מגולות הכותרת בו תהיה הענקת פרס מפעל חיים בתחום היצירה הטלוויזיונית לסאטיריקן אפרים סידון. את מירב המועמדויות גרפה הדרמה "אורי ואלה" (HOT) עם 13 קטגוריות, ואחריה העונה השנייה של "בני ערובה" עם 9 מועמדויות.

בין הקטגוריות הבולטות ניתן למצוא את "מטומטמת" (HOT) ותאג"ד (yes) שיתחרו על פרס "הדרמה היומית הטובה ביותר". בפרס לסדרת הדרמה הטובה ביותר" יתמודדו "אורי ואלה" (HOT), "בני ערובה" (ערוץ 10), "מלאך של אמא" (yes) ו"עקרון ההחלפה" (HOT). על כתר הסדרה הקומית הטובה ביותר יתמודדו "האחיות המוצלחות שלי" (yes), "לצבי יש בעיה" (רשת), "מפלצות קטנות" (רשת) ו"צומת מילר" (קשת). על תכנית הריאליטי הטובה ביותר יתמודדו "דה וויס" עונה 4 (רשת), "האח הגדול" עונה 8 (קשת), "המירוץ למיליון" עונה 5 (רשת) ו"מאסטר שף" עונה 6 (קשת).

עוד בוואלה! NEWS

הישראלים שאוכלים מדי יום במסעדת השף שנמצאת אצלם בבית

בשיתוף בית בלב
לכתבה המלאה
תאג"ד או מטומטמת? (צילום: אוהד רומנו)

בגזרת הדוקו והחדשות, על סדרת התעודה הטובה ביותר מתחרים "איכילוב" (רשת), "הדוקומנטריסטים" (הערוץ הראשון), "והארץ הייתה תוהו ובוהו" (הערוץ הראשון) ו"צל של אמת" (HOT). בקטגוריית מהדורת החדשות הטובה ביותר נפקד מקומה של מהדורת חדשות של ערוץ 2, שמתמידה בעמדתה שלא לשתף פעולה עם הטקס, וגם בשנה שעברה לא הועמדה לזכייה. המועמדות לתואר הן אם כן מהדורת החדשות של ערוץ 10 ו"שישי עם איילה חסון" של אותו ערוץ. בקטגורית "תכנית התחקירים הטובה ביותר" יתמודדו התכניות "המערכת" על עונות 3 ו-4 (רשת), "המקור" (ערוץ 10), "עובדה" עונה 22 (קשת) ו"עושות חשבון" עונות 2 ו-3(ערוץ 10).

ויש כמובן גם את השחקנים והשחקניות שמועמדים לזכייה. בקטגוריית השחקנית הטובה ביותר בסדרה דרמה יומית נמצאות בת חן סבג ("מטומטמת"), דינה סנדרסון ("אורי ואלה"), דניאל גל ("תאג"ד), ליאת הר לב ("עקרון ההחלפה") ו-שני קליין ("מטומטמת"). לפרס השחקן הטוב ביותר בסדרת דרמה יומית מועמדים גל תורן ("אורי ואלה"), יאיר לוטן ("בני ערובה"), שלמה בראבא ("אורי ואלה") ותומר קפון ("תאג"ד").

רשימת המועמדים המלאה:

שעשועון הטלוויזיה הטוב ביותר
הטוב מכולם
לעוף על המליון, עונה 4
מונית הכסף, עונה 5
נעולים

תכנית הבידור הטובה ביותר
הסטנדאפיסטים עם רשף לוי
נוסבאום וגולדשטיין פרצופה של המדינה

תכנית הסאטירה והמערכונים הטובה ביותר
ארץ נהדרת, עונה 13
בובה של לילה
גב האומה, עונה 4
היהודים באים, עונה 2

תכנית האירוח הטובה ביותר
דידי ב-20
סיבה למסיבה 2016
שי בשידור
שמיניות באוויר עם דליק ווליניץ 2016

תכנית הספורט הטובה ביותר
אולפן ליגת האלופות
חדשות הספורט
יציע העיתונות
ריאדה אל חמיסה

תכנית התרבות הטובה ביותר
איזו דרמה
מקבלים שבת, עונה 9
פסקול ישראלי
שישי שמח

מגזין הפנאי הטוב ביותר
אנשים
הצינור עם גיא לרר
חי בלילה
ערב טוב עם גיא פינס

תכנית הכלכלה הטובה ביותר
הכל כלול
כלכלי בלילה
לילה כלכלי עם גדי סוקניק

מהדורת החדשות הטובה ביותר
המהדורה המרכזית חדשות 10
שישי עם איילה חסון

תכנית הראיונות הטובה ביותר
חדר 101
חוצה ישראל עם קובי מידן
רפי רשף אינטימי

תכנית התחקירים הטובה ביותר
המערכת, עונה 3, עונה 4
המקור
עובדה, עונה 22
עושות חשבון, עונה 2, עונה 3

תכנית האקטואליה הטובה ביותר
המגזין עם אושרת קוטלר
לונדון את קירשנבאום
שיחת היום עם לוסי אהריש
תיק תקשורת

תכנית הבידור הטובה ביותר לילדים ונוער
הבנים והבנות
הצחוקייה, עונה 5
צ'מפיונסניק
תריץ אחורה

המגזין הטוב ביותר לילדים ונוער
גלילאו
החפרנים
המהדורה
חיות במה בהופעה

תסריט בסדרה לילדים ונוער
אורי גרוס – OBOY
אסף בייזר, אלעד חן – אלישע
גיורא חמיצר, נועה פניני – שכונה
שירילי דשא, רועי שגב – ילדי בית העץ

בימוי בסדרה לילדים ונוער
אהרון קפלן – שרגא בישגדא
אופיר לובל – אלישע
רני סער – OBOY
שירילי דשא – ילדי בית העץ

השחקנית הטובה ביותר בסדרה לילדים ונוער
אורנה בנאי – משפחה שולטת
ג'וי ריגר – OBOY
ירדן בר כוכבא – דן ומוזלי
עלמה זק – אלישע

השחקן הטוב ביותר בסדרה לילדים ונוער
אודי כגן – אלישע
אלון נוימן – כוכב הצפון
יובל סמו – אלישע
מוני מושונוב – שרגא בישגדא

הסדרה הטובה ביותר לגיל הרך
בחצר של פופיק
דן ומוזלי, עונה 3, עונה 4
המסעדה של מיקי
ניידת החלומות

סדרת הדרמה הטובה ביותר לילדים ונוער
OBOY
גאליס, עונה 7
פלאשבק
שכונה, עונה 2

הסדרה הקומית הטובה ביותר לילדים ונוער
אלישע, עונה 2
גרעינים
ילדי בית העץ
משפחה שולטת, עונה 4
שרגא בישגדא, עונה 6

תכנית המציאות (ריאליטי) הטובה ביותר
THE VOICE, עונה 4
האח הגדול, עונה 8
המירוץ למליון, עונה 5
מאסטר שף, עונה 6

תכנית הדוקו-ריאליטי הטובה ביותר
IT GIRLS
אחותי ג'קי
מהפכה במטבח, עונה 2
פוליאקובים

האיפור הטוב ביותר
1אורלי רונן – פצועים בראש
הילה אלקיים – עקרון ההחלפה
ליאת שיינין – ארץ נהדרת
רונית דוגו ארביב – בני ערובה

ספיישל אפקטס ווידאו ארט הטוב ביותר
עמרי גרוסמן – ילדי בית העץ
גל מוג'ה, טל בלטוך – צל של אמת
ירון ישינסקי- פצועים בראש
עידו לחמן, מירון אוסלנדר, דורון קאופמן, דן סחר – בני ערובה

ההקלטה הטובה ביותר
איתי אלוהב – פצועים בראש
אלי ביין – בני ערובה
אשי מילוא – אורי ואלה
תולי חן – עקרון ההחלפה

עיצוב פס הקול הטוב ביותר
אביב אלדמע – איכילוב
אראל מילוא – תאג"ד
יוסי אפלבאום – עקרון ההחלפה
רונן נגל – אורי ואלה

המוסיקה המקורית הטובה ביותר
אבי בללי – והארץ היתה תוהו ובוהו
אופיר ליבוביץ' – תאג"ד
גיא לוי, גל תורן – אורי ואלה
רן שם טוב – האחיות המוצלחות שלי

הצילום הטוב ביותר
אורי אקרמן – מטומטמת
איתן חתוכה – צל של אמת
גיא רז – אורי ואלה
נתאי נצר – בני ערובה

עריכת התמונה הטובה ביותר
איתי אוניק, מיכל כהן, אסף קורמן – מטומטמת
אמיר וינקלר – אלישע
אסף לפיד – מלאך של אמא
אפי כהן ורטש – איכילוב
גל גופר – צל של אמת
עדי שריג – אורי ואלה

הניהול האמנותי הטוב ביותר
בתיה ומיכאל פיק – דן ומוזלי
נטע דרור – מפלצות קטנות
ניר אלבה – תאג"ד
רון זיקנו – האחיות המוצלחות שלי
שונית אהרוני – אורי ואלה

עיצוב התלבושות הטוב ביותר
ירון אריה – אורי ואלה
ענבל רוזנטל – האחיות המוצלחות שלי
קרן אייל מלמד – עקרון ההחלפה
שרית שררה – בני ערובה

תסריט בסדרה קומית
אורי גרוס – לצבי יש בעיה
גלית חוגי, נעה ארנברג – האחיות המוצלחות שלי
דניאלה לונדון דקל – יום האם
שני מלמד ניצן – מפלצות קטנות

בימוי בסדרה קומית
גורי אלפי – האחיות המוצלחות שלי
דני סירקין – מפלצות קטנות
עודד דוידוף – לצבי יש בעיה
שירילי דשא – בנות הזהב

תסריט בסדרת דרמה, דרמה יומית
בת חן סבג – מטומטמת
יובל שפרמן, דינה סנדרסון, עופר סקר – אורי ואלה
עומרי גבעון, רותם שמיר – בני ערובה
ציון רובין – תאג"ד

בימוי בסדרת דרמה, דרמה יומית
יובל שפרמן – אורי ואלה
עודד דוידוף – עקרון ההחלפה
ציון רובין – תאג"ד
רותם שמיר, עומרי גבעון – בני ערובה
שי קפון – מטומטמת

השחקן הטוב ביותר בסדרת דרמה, דרמה יומית
גל תורן – אורי ואלה
יאיר לוטן – בני ערובה
שלמה בראבא – אורי ואלה
תומר קפון – תאג"ד

השחקנית הטובה ביותר בסדרת דרמה, דרמה יומית
בת חן סבג – מטומטמת
דינה סנדרסון- אורי ואלה
דניאל גל – תאג"ד
ליאת הר לב – עקרון ההחלפה
שני קליין – מטומטמת

השחקן הטוב ביותר בסדרה קומית
אדיר מילר – צומת מילר
אורי לייזרוביץ' – מפלצות קטנות
דרור קרן – יום האם
צביקה הדר – לצבי יש בעיה

השחקנית הטובה ביותר בסדרה קומית
דנה סמו – האחיות המוצלחות שלי
מירי אלוני – צומת מילר
נלי תגר – האחיות המוצלחות שלי
עדי אשכנזי – בלתי הפיך
קרן מור – יום האם

הסדרה העובדתית הטובה ביותר
אבודים
בית ספר לתקווה
המתמחים
מחוברים 3+

הדרמה היומית הטובה ביותר
מטומטמת
תאג"ד

סדרת התעודה הטובה ביותר
איכילוב
הדוקומנטריסטים
והארץ היתה תוהו ובוהו
צל של אמת

הסדרה הקומית הטובה ביותר
האחיות המוצלחות שלי
לצבי יש בעיה
מפלצות קטנות
צומת מילר

סדרת הדרמה הטובה ביותר
אורי ואלה
בני ערובה, עונה 2
מלאך של אמא
עקרון ההחלפה

פרס מפעל חיים בתחום היצירה הטלוויזיונית
אפרים סידון

טרם התפרסמו תגובות

הוסף תגובה חדשה

בשליחת תגובה אני מסכים/ה
    לוגו - פיקוד העורףפיקוד העורף

    התרעות פיקוד העורף

      walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully