נושאים חמים

שדי הסיליקון "נעלמו": הסרטון של התקליטנית הסקסית משגע את הרשת

סרטון באורך שעה ו-16 דקות שהעלתה מארי פרארי לרשת צבר למעלה ממיליון צפיות בפחות מ-24 השעות. את הסיבה לכך תמצאו בדקה האחרונה של הסרטון

מיליון צפיות בפחות מ-24 שעות. זה מה שעשה הסרטון של התקליטנית הפורטוגלית, DJ מארי פרארי, שצילמה את עצמה מנגנת במשך שעה ו-16 דקות. אבל איך יכול להיות שסט של תקליטנית לא ממש מוכרת, צבר כל כך הרבה צפיות בפרק זמן קצר כל כך? ובכן, התשובה, קרוב לוודאי, תפתיע אתכם עד מאוד - ולא. היא לא קשורה ליכולות המוזיקליות שלה.

די ג'יי מסתירה סוד (צילום מסך)
פרארי, לפני השינוי (צילום מסך)

עוד בנושא

לא דופקת חשבון: מורה סקסית למתמטיקה הפכה ללהיט רשת
מזהים? חיפושים אחרי גנבת בביקיני שפורצת לבתי העשירים

הסט המוזיקלי ששודר בשידור חי בפייסבוק נראה רגיל לגמרי במשך השעה ו-15 הדקות הראשונות שלו. אלא שהדקה האחרונה של הקליפ, היא זו שלמעשה גרמה לו להפוך לוויראלי. ב-60 השניות האחרונות נראית פרארי משנה לחלוטין את המראה החיצוני שלה, על ידי הוצאת "תוספים" מאזורים מסוימים בגופה.

מארי פרארי תקליטנית פורטוגלית (צילום מסך)
פרארי במהלך השינוי (צילום מסך)
מארי פרארי (צילום מסך)
התוצאה הסופית (צילום מסך)

לדבריה היא פרסמה את הסרטון בכדי להצהיר אמירה פוליטית וחברתית. היא כתבה ל-138 אלף עוקביה באינסטגרם שהיא "תהייה מפורסמת בגלל הסקסיזם". מילים זהות היו כתובות על הלוח שמאחוריה. נראה שהיא צדקה לחלוטין, כיוון שבמהלך הזמן בו היא הציגה גוף מלא בתוספים כל התגובות לסרטון שלה התייחסו לצורת גופה ולשאלה האם החזה שלה אמיתי או לא.

ככה זה נראה בזמן אמת בפייסבוק