וואלה
וואלה
וואלה
וואלה

וואלה האתר המוביל בישראל - עדכונים מסביב לשעון

בקשה לעיקול שכרו של שרון גל באח הגדול: "חייב רבע מיליון שקל"

14.3.2017 / 23:13

בעודו בבית "האח הגדול" הוגשה בקשה בהולה למתן צווי עיקול כנגד שרון גל לבית המשפט, על ידי אדם בשם הדר דאר הטוען כי מסר לגל ולשותפו אפרים משה חצי מיליון שקל עבור השקעה בחברה משותפת, אך לאחר ביטול המיזם רק משה קיבל את חלקו וגל חייב לדאר 250 אלף שקל

שרון גל. עידו שחם
חייב כסף? שרון גל/עידו שחם

בעודו נמצא בבית "האח הגדול" הוגשה היום (שלישי) בקשה בהולה למתן צווי עיקול, במעמד צד אחד, כנגד שרון גל לבית משפט השלום בראשון לציון. הבקשה היא לעיקול עד לסכום של 250 אלף שקל, בשל טענה לחוב של גל לאדם ששמו הדר דאר.

דאר מבקש בין השאר כי יינתן עיקול על כספים המגיעים לגל מקשת עבור השתתפותו ב"האח הגדול", על כספים בארבעה חשבונות בנק שונים שלו, על כספים בקרנות גמל ופנסיה, ועל זכויות ברכבו מסוג ניסן ג'וק משנת 2012.

בבקשת העיקול, שהוגשה על ידי עורכי הדין גולן גדליה וסער הכהן לסרי, צויין כי גל ואדם בשם ד"ר אפרים משה, הציעו לדאר ביולי 2016 להיות שותף בסטארט אפ חדשני שצפוי להניב רווחים נאים. עוד נטען כי הוצע שגל ומשה יעבירו ביחד לדאר 5 אחוזים (2.5 אחוזים כל אחד) ממניות החברה שתוקם, כנגד חצי מיליון שקל שדאר ימסור לגל ולמשה. דאר, נטען, חתם על הסכם להחזקת מניות בנאמנות בחברה, "מתוך הסתמכות מוחלטת על שרון גל ועל משה, שהציגו בפניו מצג אמין ביותר כאילו מדובר בעסקה מעולה", והעביר לכל אחד מהם צ'ק על סך 250 אלף שקל.

עוד נטען כי גל הפקיד את הצ'ק בחשבונו הפרטי בבנק ולא בחשבון הנאמנות הנפרד כפי שסוכם לכאורה. "כעבור זמן מה, עוד בטרם הוקמה החברה ובטרם נעשתה השקעה כלשהי בכספי הנאמנות, משה ושרון גל הודיעו למבקש על ביטול ההסכם, וכי בסופו של דבר החברה לא תוקם והמיזם לא יצא לפועל", מצויין בבקשת העיקול, "המבקש מעולם לא קיבל לידיו מניות ו/או רווחים ו/או כל תמורה בגין כספי הנאמנות". נטען כי משה השיב לדאר את כל הסכום, אולם גל ל"בחוסר תום לב" לא השיב את הכסף, "חרף התחייבויות והבטחות חוזרות ונשנות של שרון גל להשיב את כספי הנאמנות למבקש לאלתר וללא דיחוי".

בנוסף נטען כי גל טען שהוא מתעכב בהשבת הכספים בגלל שהבנק החליט להשתמש בהם לכיסוי חובותיו של גל. הכסף לא הושב לדאר עד כה, נטען.

אין תמונה. צילום מסך, מערכת וואלה
"לא נעלמתי". שרון גל בבית האח הגדול/מערכת וואלה, צילום מסך

"מבקש דחוף את כספי, דחוףףףףףף"

בבקשת העיקול מצוטטת התכתבות שהתקיימה לכאורה בין שרון גל להדר דאר מ-3 בינואר:

הדר: "שרון, מבקש דחוף את כספי, דחוףףףףף"

שרון: "אני מצלצל אליך בערב, בסדר? אני עם הילדים"

הדר: "אתה מושך זמן"

שרון: "אני לא מושך זמן בכוונה, היה לי חודש גיהנום"

הדר: "גם לי היה חודש סיוט. אלו כספים שאני חסכתי שקל לשקל לפנסיה"

שרון: "אני לא מזלזל בזה ואתה תקבל הכול עד השקל האחרון"

הדר: "הבטחת שהיום"

שרון: "תן לי להתאושש רגע ולטפל בזה בבקשה – בנועם"

הדר: "גם אני רוצה להתאושש אני מחויב למשפחתי וכולנו עוברים גיהנום. השתמש בכספי תחזיר מיד"

שרון: "תקשיב, אני מטפל בזה, לא נעלמתי, הכסף יוחזר עד השקל האחרון. בוא נתנהל בהיגיון והכל יבוא על מקומו בשלום"

הדר: "איך מתנהלים בהגיון?"

שרון: "קודם כל נושמים עמוק. מפנימים שאין לך עסק עם בן אדם מהרחוב. שעברתי חודש נוראי. ושאני מטפל בזה בכל הרצינות. והכי חשוב – זה יסתיים במהרה. תן לי זמן לטפל בזה. ברוגע. אוקיי? ותבין שכל מה שקראת בעיתונים זה שטויות. הייתי במסע להצלת הנפש. מבין?"

טרם התפרסמו תגובות

הוסף תגובה חדשה

+
בשליחת תגובה אני מסכים/ה
    2
    walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully