פיקוד העורף הגל השקט

הגדרת ישובים להתרעה
   הגדרת צליל התרעה

   נושאים חמים

   צפו בתערוכה שאתם פשוט חייבים לדגום: הכירו את האמן רוס פלזמה

   במסגרת פרויקט 'Obsession', מציג רוס פלזמה, אמן הרחוב המסקרן, את תערוכתו החדשה בשיתוף פעולה יוצא דופן עם מבשלת קרלסברג. התערוכה מתקיימת בבר הספוטניק עד ה-6.8. צפו בכתבה

   צפו בתערוכה שאתם פשוט חייבים לדגום: הכירו את האמן רוס פלזמה

   בתוך מרתף בר הספוטניק בעל האווירה המיוחדת, הקהל נראה ככזה שהגיע ישירות מהמידברן לתערוכה של אמן הרחוב רוס פלזמה, אמן שאוהב ליצור בתוך המרחב האורבני וזו בסך הכול תערוכתו השנייה. זה לא טבעי לאמן רחוב להיכנס לתוך מרחב סגור, אך בזכות שיתוף הפעולה הפורה עם קרלסברג ועם בר הספוטניק, שהופך לבית לאומנות עכשווית, צעירה ובועטת, רוס פלזמה מצא בו את מרחב היצירה. זו תערוכה שונה - במקום רקדו רקדנית עמוד ורקדנית מיצג שהייתה לבושה כמו עורב ואנשים צבעו את פרצופם בצבעים זוהרים. האווירה הייתה מחשמלת.

   פרויקט 'Obsession' – אמנות ללא פשרות - של קרלסברג, שבמסגרתו מציג רוס פלזמה את התערוכה שלו, מחבר את עולם האמנות לעולם אומנות בישול הבירה חסרת הפשרות של ג'יי סי ג'ייקובסן, ומציג אמנים שונים ואת הסיפורים שמאחוריהם עומדת הרדיפה לאיכות ללא פשרות, לתשוקה בעבודה והשאיפה לשלמות. כזאת היא תערוכת kNOT a solo exhibition של רוס פלזמה. מה הוא מתכנן לכם? כדי לדעת צריך להגיע ולחוות.

   kNOT a solo exhibition
   תערוכה של רוס פלזמה
   ספוטניק גלרי שבמרתפי בר הספוטניק
   רחוב אלנבי 122, תל אביב
   משך התערוכה: 23.7 עד 6.8