פיקוד העורף הגל השקט

הגדרת ישובים להתרעה
   הגדרת צליל התרעה

   נושאים חמים

   צפו בתמונות: כוכבי השנה בוחרים את המקום שנתן להם השראה

   לכבוד המצעד הישראלי השנתי של גלגלצ ו-וואלה! NEWS שייערך ב-19 בספטמבר, ביקשנו מעדן בן זקן, עידן עמדי, נצ'י נצ', חנן בן ארי, לינה מחול, ג'ירפות ואליעד לבחור את המקום שהעניק להם השנה השראה וסיפק להם רגעים מיוחדים. צפו בתמונות ובסיפורים מאחורי הקלעים

   פרויקט מיוחד: המקום שנותן לזמרים השראה

   1. תמונת דיפלוט
    לינה מחול - אולפן ההקלטות (מערכת וואלה! NEWS , וואלה)

    "למרות פרץ האדרנלין, האנרגיות, והאהבה שמקבלים בזמן הופעה על הבמה, לכל אחד ואחת מאיתנו יש את ה"סייף זון" שלו - המקום הזה שאתה מוריד בו נעליים, שם רגליים על השולחן, ומוציא את הגרסה הכי טובה של עצמך. ה"סייף זון" שלי הוא באולפן, בזמן כתיבת והקלטת שירים - שם יוצאת הגרסה הכי טובה ואמיתית שלי. פשוט יש קסם בדבר הזה שנקרא יצירה שבלעדיו לא היה את הכוח לשרוף במות בעולם".

   2. עידן עמדי
    עידן עמדי - השדה ליד קיבוץ נחשון (ראובן קסטרו , צילום: ראובן קסטרו)

    "את רוב השירים שכתבתי בשנים האחרונות התחלתי בשדה הזה שנמצא ליד קיבוץ נחשון או בדרך ממנו ואליו. לעיתים קרובות אני מופתע מהדרך בה המילים הכי אישיות שאתה שם על הדף הופכות להיות פזמונים ששרים אלפי אנשים. את אותו שדה גליתי לגמרי במקרה ומאז הוא הפך למקום העיקרי שבו אני יוצר ולא צריך לחכות בו למוזה. היא קיימת שם בשפע"

   3. עדן בן זקן
    עדן בן זקן - אמפי-קיסריה (ניב אהרונסון , צילום ניב אהרונסון)

    "זו הייתה שנה מדהימה, מרגשת ועוצמתית עבורי. אני לא לוקחת שום דבר כמובן מאליו ועובדת קשה. בין כל החוויות שעברתי בשנה הזו, בחרתי להצטלם באמפי קיסריה. כל זמרת חולמת להגיע ולהופיע בבמה המכובדת הזו. הרגע הזה שעליתי לבמה הזו לראשונה היה אחד מרגעי השיא שלי, וההשראה שלי זה הקהל המדהים שלי שבא בהמוניו לכל מופע, מחבק, אוהב ומלווה אותי בדרך ובחוויות. המפגש עם הקהל על הבמה הזו היה ללא ספק רגע שיא בקריירה שלי, וחוויה בלתי נשכחת עבורי"

   4. תמונת דיפלוט
    נצ'י נצ' - הבמה (מערכת וואלה! NEWS , וואלה)

    ''במה עבורי היא התמצית המזוקקת והטהורה ביותר של הגשמת החלום שלי והמהות של היצירה שלי. הופעה היא המקום שבו אני מרגיש את המוזיקה ברמות הגבוהות ביותר, אגזים ואומר ברמה הרוחנית ביותר שידעתי אי פעם. האנרגיות והאגרסיות שאני מוציא והאהבה שאני מקבל הן תרופה מופלאה ומתכון אנדרופינים מדהים. בשורה התחתונה, אני חי בשביל הופעות"

   5. הג'ירפות
    ג'ירפות - הוואן להופעה (ניב אהרונסון , צילום: ניב אהרונסון)

    "בחרנו את הוואן של יוסי כי בשבילנו יוסי הוא הרבה יותר מנהג וואן-ההופעות שלנו. הוא דמות אב של הלהקה כולה, שמשרה על כולם ביטחון ורוגע בימים של הופעה. כשחס ושלום יוסי לא פנוי לקחת אותנו רוב חברי הלהקה לוקים בהתקף חרדה קל. שלא לדבר על העובדה שיש לו נטייה ממכרת לפנק אותנו מדי פעם במטעמים שהוא מכין לנו במיוחד. לסיכום, כבר שנים רבות הוואן של יוסי הוא בית, וביום של הופעה זה יקר מפז"

   6. חנן בן ארי
    חנן בן ארי - הפסנתר בבית (ראובן קסטרו , צילום: ראובן קסטרו)

    " שתיים בלילה, חוזר מהופעה מפוצץ באנדרלין והשראה ומתיישב ליד הפסנתר שמצאנו ברחוב והבאנו לבת הבכורה שלי שהתחילה ללמוד לנגן עכשיו. הילדים תולים עליו את הציורים מהגן ואני לוחץ על הקלידים בשקט"

   7. אליעד נחום
    אליעד - חוף הים (מגד גוזני , צילום מגד גוזני)

    "גדלתי בבת ים והים הוא חלק בלתי נפרד מחיי. כילד הייתי נוהג לטייל בחוף לצלילי הגלים וחולם להיות מוזיקאי ויוצר. לכן כשאני רואה ושומע את הים, אני נזכר בילד ההוא שהיה חולם וזה נותן לי השראה ומוטיבציה לעבוד קשה כדי להמשיך להתפתח וליצור" אבל יותר מכל זה גורם לו לא לשכוח מאיפה הוא בא..

   לינה מח'ול בחרה באולפן ההקלטות ("ה"סייף זון" שלי הוא באולפן, בזמן כתיבת והקלטת שירים - שם יוצאת הגרסה הכי טובה ואמיתית שלי), עידן עמדי - את השדה ליד קיבוץ נחשון ("את אותו שדה גליתי לגמרי במקרה ומאז הוא הפך למקום העיקרי שבו אני יוצר ולא צריך לחכות בו למוזה. היא קיימת שם בשפע"), אליעד את חוף הים ("כילד הייתי נוהג לטייל בחוף לצלילי הגלים וחולם להיות מוזיקאי ויוצר. לכן כשאני רואה ושומע את הים, אני נזכר בילד ההוא שהיה חולם וזה נותן לי השראה ") ועדן בן זקן את אמפי-קיסריה ("הרגע הזה שעליתי לבמה הזו לראשונה היה אחד מרגעי השיא שלי, וההשראה שלי זה הקהל המדהים שלי שבא בהמוניו לכל מופע, מחבק, אוהב ומלווה אותי בדרך ובחוויות").

   לכבוד המצעד הישראלי השנתי של גלגלצ ו-וואלה! NEWS, ביקשנו מכוכבי השנה לבחור את המקום שהעניק להם השנה השראה וסיפק להם רגע מיוחד. צפו בתמונות ובסיפורים מאחורי הקלעים.


   אנחנו לא מצליחים להכיל את ההתרגשות: המצעד השנתי של גלגלצ ו-וואלה! NEWS יוצא לדרך! מה יהיה שיר השנה? מי יהיו אנשי השנה במוזיקה? מה תהיה פריצת השנה? רק אתם מחליטים. המצעד בהנחיית דלית רצ'שטר ישודר ב-19 בספטמבר בגלגלצ ובמשדר מיוחד מהאולפן השקוף של וואלה! NEWS. דרגו עכשיו את המצעד ואולי תזכו בפרס מפנק במיוחד – שנה של הופעות חיות, מתנת "זאפה".

   דרגו את המצעד הישראלי השנתי