פטרישיה ארקט: אוליבר סטון הטריד אותי

אוליבר סטון הגן על הארווי וינשטיין ומיד לאחר מכן צצו עדויות על התנהגותו הפסולה מפי שתי שחקניות, ובהן גם פטרישיה ארקט. בינתיים, גם גל גדות הגיבה בטוויטר: "די לבריונות המינית! כולנו עומדות מאוחדות"

13/10/2017

פרשת התקיפות המיניות של הארווי וינשטיין ממשיכה להסעיר את הוליווד ומדי יום שלא לומר מדי שעה אנו מתבשרים על גילויים חדשים בעניינה ועל השלכות חדשה שלה. מאז התפוצצה הפרשה לפני כשבוע, הצטברו נגדו כבר מעל שלושים עדויות על תקיפות מיניות חמורות וברור לכולם כי מדובר רק בקצה הקרחון. מי שהיה אחד האנשים החזקים בהוליווד והרשה לעצמו לפשוע במשך עשרות שנים, מתחיל סוף כל סוף לשלם את המחיר על התנהגותו המחרידה. האקדמיה הבריטית לקולנוע השעתה את חברותו בה, האקדמיה האמריקאית לקולנוע צפויה לעשות כך גם כן בסוף השבוע, רעייתו עזבה אותו וצל כבד מוטל על פרויקטים עתידיים שהיה מעורב בהם.

היום (שישי) הודיעה רשת שואוטיים כי היא בוחנת את העתיד של הסדרה "גוואטנמו" שהיתה אמורה להיות משודרת אצלה, כיוון שמה שהיתה החברה של וינשטיין היתה אחראית להפקתה. בינתיים, מי שהיה אמור לביים אותה, אוליבר סטון, הסתבך עת גילה אמפטיה כלפי וינשטיין ולא כלפי הקורבנות שלו והצהיר "הוא עובר תקופה לא קלה. אסור לנו לקחת את החוק לידיים ביחס אליו". הבמאי התנצל מאוחר יותר על דבריו אבל זה לא מנע את פתיחת תיבת הפנדורה. תחילה, השחקנית קארי סטיבנס האשימה אותו כי חפן את שדיה במהלך מסיבה לפני עשרים שנה.

לאחר מכן, גם הכוכבת זוכת האוסקר פטרישיה ארקט ("התבגרות") טענה כי הוטרדה בידי סטון, גם הוא כזכור זוכה אוסקר. "הוא הזמין אותי לפני שנה לפגישה מקצועית גרידא", סיפרה. "אחר כך הוא שלח לי פרחים והתעקש לוודא בצורה מוזרה שאכן קיבלתי אותם. לאחר מכן הוא הזמין אותי להקרנה וכשהגעתי לאירוע עם הבן זוג שלי, שאל אותי למה הבאתי אותו, ובזה תם העניין שלו בי ולא קיבלתי את התפקיד".

עוד באותו נושא

קארה דלווין חושפת: גם אני הוטרדת מינית על ידי הארווי ויינשטיין

לכתבה המלאה
ריאיון פטרישיה ארקט התבגרות.
ריאיון פטרישיה ארקט התבגרות

לאורך כל הזמן הזה, מתפרסמים ברשתות החברתיות עוד ועוד גינויים למעשים של הגברים המטרידנים. היום גם גל גדות הצטרפה לקלחת וצייצה: "אי אפשר להשלים עם בריונות והטרדה מינית. אני עומדת בצד כל הנשים שמספרות על מה שחוו. אנחנו עומדות מאוחדות".

המשך, למרבה הצער, יבוא.

יושעה מן האקדמיה האמריקאית לקולנוע? הארווי וינשטיין(צילום: GettyImages)
הגן וחטף. אוליבר סטון(צילום: מערכת וואלה!, צילום מסך)

טרם התפרסמו תגובות

הוסף תגובה חדשה

+
בשליחת תגובה אני מסכים/ה
    walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully