פיקוד העורף הגל השקט

הגדרת ישובים להתרעה
   הגדרת צליל התרעה

   נושאים חמים

   מגל גדות ועד ג'וליה רוברטס ופיקסאר: כל הסרטים בעשרה שקלים ביום חמישי הקרוב

   "קוקו" הטרי של פיקסאר וגם להיטים ותיקים כמו "פלא", "מכתוב", "ליגת הצדק", "תור: ראגנארוק" ועוד. ביום חמישי הקרוב, תוכלו לראות את כל הסרטים בכל רחבי הארץ בעשרה שקלים בלבד

   מגל גדות ועד ג'וליה רוברטס ופיקסאר: כל הסרטים בעשרה שקלים ביום חמישי הקרוב

   חודשיים לאחר ההצלחה המסחררת של "יום הקולנוע הישראלי", בו אפשר היה לראות סרטים תוצרת הארץ בעשרה שקלים בלבד, יגיע ביום חמישי הקרוב "יום הקולנוע", שגם בו אפשר יהיה לראות סרטים במחיר זה – אבל הפעם הוא תקף לתוצרים מכל הסוגים, גם הוליוודיים, צרפתיים וכדומה.

   המחיר המיוחד יהיה תקף גם לסרטים הטריים והמדוברים שיעלו לאקרנים ביום חמישי הקרוב, ובהם "קוקו", להיט האנימציה החדש של פיקסאר; "להתראות כריסטופר רובין", דרמה על הסיפור מאחורי כתיבת "פו הדוב"; ו"המוזיאון", דוקו ישראלי מושקע על אחורי הקלעים של מוזיאון ישראל. כמו כן, אפשר יהיה לנצל אותו כדי לתפוס להיטים ותיקים יותר, ובהם "פלא" עם ג'וליה רוברטס, "ליגת הצדק" עם גל גדות, הפרק השלישי והאהוב של סדרת "תור", "סה לה וי" של יוצרי מחוברים לחיים, "פיגומים" תוצרת הארץ שלמרות תקציבו הצנוע ממשיך לעורר עניין רב ועוד.

   יש לציין כי להקרנות תלת ממד המחיר יהיה גבוה יותר – 14 שקל, לא כולל המשקפיים. גם ההקרנות ב IMAX,4DX ו VIP לא יהיו בעשרה שקלים בלבד, אם כי במחיר מוזל יותר מהרגיל.

   ,

   דיפולט (יח"צ , פסטיבל הקולנוע ירושלים)
   מתוך "קוקו" (צילום: יח"צ)
   פלא (יח"צ , מתוך הסרט פלא)
   מתוך "פלא" (צילום: יח"צ)
   גל גדות מתוך הסרט ליגת הצדק (יח"צ , יחצ)
   מתוך "ליגת הצדק:" (צילום: יח"צ)
   סה לה וי (יח"צ , בתי קולנוע לב)
   מתוך "סה לה וי" (צילום: יח"צ)
   המוזיאון (יח"צ , אוריאל סיני)
   מתוך "המוזיאון" (צילום: יח"צ, אוריאל סיני)