כוכבת "סמוך על סול": "אני משחקת את תפקיד חלומותיי"

ריי סיהורן לא לגמרי בטוחה מדוע המעריצים ששנאו את סקיילר ב"שובר שורות" אוהבים את קים ווקסלר עכשיו, מסבירה את רגעי השבירה של קים ועוד סצנות שהותירו את הצופים מבולבלים, חושפת אם קים הפכה לסול גודמן ובעיקר פשוט נהנית לדבר על "סמוך על סול". ריאיון מיוחד

02/09/2018
יח"צ - חד פעמי

היי ריי, מה העניינים?

"אני עושה עכשיו את אחד הדברים האהובים עלי, ואני לא אומרת את זה בסרקזם. אני נוהגת בלוס אנג'לס, מאזינה ל-NPR ו/או מתראיינת לגבי הסדרה האהובה עלי, 'סמוך על סול', אז הכל מעולה".

כך נפתחת השיחה שלי עם ריי סיהורן, שמגלמת את קים ווקסלר ב"סמוך על סול". והיא לא משקרת לגבי חיבתה להתראיין בנוגע לסדרה. אחרי שבמשך 20 הדקות שהוקצבו לשיחה (ושחרגנו מהן, למען האמת) סיהורן השיבה באריכות, ניתחה באופן יפהפה את דמותה של קים ותהליכים שלמים שעוברים עליה ועל דמויות אחרות בסדרה - הנציגה של סוני חזרה אלי ואמרה שריי תשמח לענות על עוד כמה שאלות. במילים אחרות, השחקנית כובשת ממש כמו הדמות.

במשך שלוש וחצי העונות של "סמוך על סול", קים ווקסלר הפכה כנראה לדמות האהובה ביותר על צופי הסדרה, וקשה למצוא מישהו שיגיד מילה רעה עליה ועל ריי סיהורן. כברת דרך של ממש אם משווים בינה לבין הנשים של הסדרה האם, "שובר שורות", שפשוט נשטמו על ידי הצופים. הסיבה העיקרית לכך הייתה השרטוט הרפה של השתיים, סקיילר ווייט (אנה גאן) ומארי שריידר (בטסי ברנדט), לאורך חלק ניכר של הסדרה. אבל אלה היו הנשים שגילמו אותן, ובעיקר גאן, שזכו לנתזים של איבה יוקדת מצד מעריצי הסדרה. קים ווקסלר, לעומתן, זוכה לאהבה חסרת פשרות, ואף לחשש ממשי לגורלה, בהתחשב בסבירות המאוד גבוהה שהיא אינה בחייו של ג'ימי יותר בשלב של "שובר שורות". ייתכן שהאהבה הזו קיימת לא רק מפני שקים היא דמות אמינה, מרתקת ומורכבת בהרבה, אלא גם מפני ש"סמוך על סול" נזהרת לא להפוך אותה למבוגרת האחראית שמקפידה לנזוף בגיבור השובב.

עוד באותו נושא

ההד והצל: הרגע שחששנו ממנו ב"סמוך על סול" הולך ומתקרב

לכתבה המלאה

טרם התפרסמו תגובות

הוסף תגובה חדשה

+
בשליחת תגובה אני מסכים/ה
    walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully