פיקוד העורף הגל השקט

הגדרת ישובים להתרעה
   הגדרת צליל התרעה

   נושאים חמים

   פנינה רוזנבלום מגלה: "החיים שלי הם טלנובלה, אני לא אדם רגיל"

   מלכת הבלונד הישראלית, פנינה רוזנבלום, מתארחת ומספרת מה היא חושבת על כוכבות האינסטגרם, משחזרת את ימי "תמיד אישה" ומגלה שלא סיימה עם הפוליטיקה הישראלית. האזינו לפופולר, פודקאסט התרבות הפופולרית של וואלה! תרבות עם אמיר צומר ואיתן שפיר

   כולם שרים איתם, מוחים בגלל דמעה בחשכת אולם הקולנוע ומתרגשים לראות אותם על הבמה. כולם קוראים עליהם במדורי הבידור ולובשים את הבגדים האהובים עליהם, מגיעים למקומות שבהם הם מבלים, כולם צופים, קוראים, נהנים, עוקבים באדיקות ואפילו מרכלים - כוכבי הבידור, הסרטים ותכניות הטלוויזיה, האלבומים המעניינים והאמנים שעושים אותם פשוט מעסיקים את כולם.

   פופולר, פודקאסט התרבות הפופולרית של וואלה! תרבות בהגשת אמיר צומר מוואלה! סלבס ואיש יחסי הציבור איתן שפיר, עוסק במה שבאמת מעניין בתחומי התרבות, הבידור ועולם הזוהר. טראש היא מילה גסה? לא עבורם, כיוון שהם מדברים על הנושאים החמים ביותר, בין אם בשולי התרבות או דווקא בלב לבו של המיינסטרים.

   רוצים עוד "פופולר"? | לפרקים הקודמים של הפודקאסט

   בפרק 09# של פופולר, לאיתן ואמיר מצטרפת פנינה רוזנבלום שמדברת על החיבור של עולם הזוהר לפוליטיקה הישראלית - הדרך שעברה כ"דמות צבעונית" כפי שהגדירה את עצמה, מעולם השואו ביזנס לתחום העסקי ועד לתפקיד חברת כנסת, מה שאולי תעשה שוב גם בעתיד. רוזנבלום גם מספרת על השינוי בין הדור שבו התפרסמה לבין כוכבות הרשת העכשוויות, איך היא משתלבת ברשתות החברתיות ונזכרת בלהיט האגדי "תמיד אישה". בנוסף, למה לעזאזל להאזין למוזיקה חדשה של אמנים מתים ומה המעריצים של הסטארים המנוחים חושבים על זה?

   פנינה רוזנבלום (רפי דלויה)
   באושר ועושר. פנינה רוזנבלום עם בעלה, רוני סימוביץ' (צילום: רפי דלויה)
   אמיר צומר, איתן שפיר, פנינה רוזנבלום (תמונות גולשים)
   פאן להם. רוזנבלום עם איתן שפיר ואמיר צומר
   פנינה רוזנבלום (יח"צ , תמי חוני, רפי דלויה)
   תמיד אישה. רוזנבלום משתובבת (צילום: רפי דלויה)
   פנינה רוזנבלום (ניר פקין , פנינה רוזנבלום חוגגת 63)
   אם הכלה. רוזנבלום עם בתה, חן חיים (צילום: ניר פקין)
   פנינה רוזנבלום (יח"צ)
   שברה את הרשת הישראלית. פנינה רוזנבלום
   פרינס (יח"צ , אפשין שהידי)
   אלבום חדש ומיותר? פרינס (יח"צ, אפשין שהידי)
   איימי ויינהאוס (GettyImages)
   הלכה בקול גדול. איימי ווינהאוס (GettyImages)