פיקוד העורף הגל השקט

הגדרת ישובים להתרעה
   הגדרת צליל התרעה

   נושאים חמים

   רב המכר "מלכת היופי של ירושלים" יעובד למלודרמה יומית ב-yes

   לאחר שמכר מעל ל-200 אלף עותקים, הרומן "מלכת היופי של ירושלים" של שרית ישי-לוי יעובד למלודרמה יומית ב-yes, כך נודע לוואלה! תרבות. יוצרי הסדרה הם שלמה משיח ואסתר נמדר-תמאם, הצילומים יחלו בחודשים הקרובים, והסדרה צפויה לעלות בשנה הבאה

   הספר "מלכת היופי של ירושלים" של שרית ישי לוי (יח"צ)
   הספר "מלכת היופי של ירושלים" (עטיפת הספר, יח"צ)

   ספרה רב המכר של שרית ישי-לוי, "מלכת היופי של ירושלים", יעובד למלודרמה יומית ב-yes, כך נודע לוואלה! תרבות. יוצרי הסדרה הם שלמה משיח ("כבודו") ואסתר נמדר- תמאם ("אליפים", "פמת"א"), והיא תופק על ידי "ארצה הפקות". הצילומים יצאו לדרך בחודשים הקרובים, והסדרה צפויה לעלות ב-yes בשנה הבאה.

   סדרת הטלוויזיה היומית תביא את סיפורה של משפחת ארמוזה הירושלמית, משפחה ספניולית שהוטלה עליה קללה אכזרית: בנות המשפחה בהווה ובעתיד, ינשאו תמיד לבעלים שלא אוהבים אותן. הסדרה תלווה שלושה דורות של נשות המשפחה, מלפני הקמת המדינה ועד שנות ה-70, עם סיפורי האהבות הנכזבות, השנאות, הקנאות והכאב שרודף אחר בנות המשפחה מאז הוטל עליהן אותו כישוף.

   הרומן של שרית ישי-לוי יצא בשנת 2013 בהוצאת מודן, וזכה להצלחה גדולה מאוד בארץ ובעולם. הוא מכר מעל ל-200 אלף עותקים, שהה מעל ל-40 שבועות רצופות ברשימת רבי המכר של ידיעות אחרונות והארץ, ותורגם לשפות רבות. העניין הרב בספר הוביל גם לקיום הרצאות וסיורים בירושלים הנוגעים לרומן.