"תודה לנתניהו על יחסי הציבור הנפלאים": הסדרה "הנערים" היא הזוכה הגדולה בטקס פרסי הטלוויזיה

הזוכה הגדולה בפרסי הטלוויזיה: "הנערים" עם 14 זכיות ובהן הסדרה הטובה. "תודה לנתניהו על יחסי הציבור" אמר הבמאי. קשת 12 הוא גוף השידור שזכה ברוב הפרסים, והסדרה "נחמה" של HOT זכתה בפרס הסדרה הקומית

רשף לוי ויובל סגל בקטע מהסדרה "נחמה" של HOT (באדיבות HOT)

(בסרטון מעל: רשף לוי ויובל סגל בקטע מהסדרה "נחמה" של HOT)

הסדרה "הנערים" של קשת ו-HBO היא הזוכה הגדולה בטקס פרסי הטלוויזיה לשנת 2019, עם זכיה במירב הפרסים - 14, ובהם פרס הסדרה הטובה ביותר, הבימוי, התסריט, השחקן והשחקנית. קשת 12 הוא גוף השידור שזכה במספר הפרסים הגדול ביותר. גם כאן 11 רשמה הישג נאה - עם מספר התוכניות הזוכות הגבוה ביותר.

הטקס של האקדמיה הישראלית לקולנוע וטלוויזיה התקיים היום (רביעי) בשידור ללא קהל בשל מגבלות התפשטות הקורונה, והועבר בשידור ישיר בכאן 11 בהגשת ירון ברובינסקי ומאיה אלקולומברה. רוב השחקנים והיוצרים השתתפו במשדר באמצעות וידאו מביתם, והדבר לווה במספר תקלות טכניות. בלטו בהיעדרם השחקנית רובא בלאל עספור והשחקן ג'וני ערביד שזכו בפרס השחקנית והשחקן הטובים ביותר בסדרת דרמה על תפקידיהם ב"הנערים" אך סרבו לעלות לנאום תודה בזום. חגי לוי, במאי הסדרה ומיוצריה, אמר במהלך נאום התודה כי השחקן והשחקנית "בחרו שלא להיות כאן היום" והוסיף: "הנערים היא יצירה משותפת בין יהודים לפלסטינים, זה דבר די נדיר, ובשביל הפלסטינים שבינינו זה לא יום חג, להפך, ואנחנו מבינים מאוד ומצדיקים את ההחלטה שלהם לא להופיע, אני מקווה שנהיה בעתיד יותר רגישים לדברים האלה". האקדמיה מסרה בתגובה: "מברכים אותם על זכייתם. ומכבדים את החלטתם לא לעלות לשידור". קשת סרבה להגיב. לוי אמר עוד בנאום התודה שלו: "תודה לבנימין נתניהו על יחסי הציבור הנפלאים".

עוד בוואלה! NEWS

"הנערים" הוכיחה שוב ושוב שלהאשים אותה באנטישמיות זו נבזות

לכתבה המלאה
הזוכה הגדולה של טקס פרסי הטלוויזיה לשנת 2019. הסדרה "הנערים" (צילום: רן מנדלסון)

חלק הזוכים התייחסו לקשיי התעשייה בעקבות התפשטות הקורונה. "לאנשי התרבות קשה במיוחד", אמר קובי מידן מגיש "סוכן תרבות" שזכתה בפרס תכנית התרבות, "מתוך הבנה עמוקה כמה חשובה תרבות שמספרת לנו את הסיפור שלנו בצורה שעוזרת לנו להבין אותו, צריך לעזור נקודתית לעולם התרבות בשנה הקרובה".

אסף אמיר, יו"ר האקדמיה הישראלית לקולנוע וטלוויזיה, אמר בין השאר בנאומו: "לפני חודשיים ‏התבקשנו לעצור הכל. עמדנו בפתחו של משבר עולמי חמור. אולמות הקולנוע ננעלו, צילומים הופסקו, שחקנים ושחקניות, במאים ובימאיות ואנשי צוות קיבלו הודעה לא להגיע יותר לעבודה. במהלך התקופה הקשה הזאת הובטח לנו על ידי ראשי המדינה שאנחנו לא נישכח ביום שאחרי, כמעט כולנו עצמאיים ויחד עם שאר המשק ספגנו מכה קשה. אנחנו מילאנו את חלקנו, עכשיו אנחנו מצפים מהמדינה למלא את חלקה. ערבות הדדית לא יכולה להיות חד סטרית. אסור לנו לתת לתחום התרבות ולאנשים הרבים שעוסקים בו לקרוס".

הזוכים הוכרזו לאחר שחברי האקדמיה הצביעו החודש באופן מקוון למועמדים הסופיים ב-53 קטגוריות הפרס. השנה נוספו ארבע קטגוריות חדשות ביניהן תחקיר בסדרה תיעודית ועובדתית, תסריט בתכנית סאטירה ומערכונים, ליהוק בתכנית ריאליטי, והקלטה בתכנית תיעודית עובדתית.

הנה רשימת הזוכים המלאה:

ירון ברובינסקי ומאיה אלקולומברה, מנחי טקס פרסי הטלוויזיה לשנת 2019 (צילום: איציק בירן, באדיבות האקדמיה הישראלית לקולנוע וטלוויזיה)

סדרת דרמה
• ביום שהאדמה רעדה
• הנספח
• הנערים
• מתיר עגונות
• פאודה עונה 3

סדרה ומיני סדרה קומית
• אבא משתדל
• האחיות המוצלחות שלי עונה 3
• זאת וזאתי
• חמישים
• נחמה

דרמה יומית
• בת אל הבתולה
• מטומטמת עונה 3

סדרת תעודה
• דיין. המשפחה הראשונה
• טרנסקידס
• ליגה ג'
• מעברות
• שיעור מולדת

סדרה עובדתית
• אבודים עונה 12
• אנחנו על המפית עונה 2
• החיים הסודיים של בני 4
• המסע המופלא של אהרוני וגידי עונה 7
• סליחה על השאלה 2

תכנית דוקו-ריאליטי
• 80 וארבע
• גולסטאריות עונה 2
• חתונה ממבט ראשון עונה 2
• הבוזגלוס עונה 3
• יס מן

תוכנית מציאות (ריאליטי)
• הכוכב הבא לאירוויזיון 2020
• המרוץ למיליון עונה 7
• מאסטר שף עונה 8
• משחקי השף עונה 4
• נינג'ה ישראל 2019

תכנית סאטירה ומערכונים
• ארץ נהדרת עונה 16
• גב האומה
• הכל תום - תום יער
• פעם בשבוע עם תם אהרון
• שב"ס

תוכנית בידור
• בלון אדום
• הסטנדאפיסטים עם רשף לוי
• מועדון לילה
• קסם אישי - חזי דין

שעשועון טלוויזיה
• המרדף
• לעוף על המיליון - העונה הרטובה
• מונית הכסף

ששון גבאי, אורנה בנאי ורשף לוי - בין האמנים הספורים שהגיעו פיזית לטקס פרסי הטלוויזיה לשנת 2019 - כל השאר השתתפו בו דרך שיחת וידאו בגלל התפשטות הקורונה (צילום: איציק בירן, באדיבות האקדמיה הישראלית לקולנוע וטלוויזיה)

תכנית אירוח
• אופירה וברקוביץ'
• גלית ואילנית
• סבאח אל פול
• שי בשידור

תכנית ראיונות
• בין השמשות
• חדר 101
• פגישה עם רוני קובן עונה 3

תכנית תרבות
• גאולה ולונדון
• היק אלסהר
• סוכן תרבות

מגזין פנאי
• הצינור עם גיא לרר
• חי בלילה
• מהצד השני עם גיא זהר
• נקסט
• ערב טוב עם גיא פינס

מהדורת חדשות
• המהדורה המרכזית - חדשות 13
• חדשות הערב
• שישי עם איילה חסון

תכנית אקטואליה
• היום שהיה עם טל ברמן
• העולם היום
• לפני החדשות עם אודי סגל
• שווה כסף עם שרון גל

תכנית תחקירים
• האזרח גואטה
• המקור
• המתחזים
• זמן אמת
• עובדה

תכנית ספורט
• אולפן ליגת האלופות
• חדשות הספורט
• חמישיות
• יציע העיתונות
• נבחרת ישראל במוקדמות יורו 2020

סדרת דרמה לילדים ונוער - שני זוכים
• גיבור אמיתי
• כדברא עונה 3
• כפולה עונה 4
• נעלמים עונה 3
• פוראבר

סדרה קומית לילדים ונוער
• אחותי קפצה כיתה עונה 3
• אלישע עונה 5
• בית הכלבים עונה 3
• ילדי בית העץ עונה 3
• צפוף עונה 3

"ארץ נהדרת" (צילום: צילום מסך, קשת 12)

סדרה לגיל הרך
• אני גדול
• הפלנטונים
• מסיבת יצירה החדר שלי
• צוות הצלה

תכנית בידור לילדים ונוער
• אבודים בריבוע
• הקומה האחרונה
• השופטת ליטל
• משחקי המוח
• נינג'ה ישראל ילדים

מגזין לילדים ונוער
• גלילאו
• להציל את חיות הבר
• רק בהצבעה

סדרת רשת
• דרעקולה
• הטרמפיסטים עונה 3
• חיות כיס
• כאן סקרנים
• סוף הדרך

השחקנית הטובה ביותר בסדרת דרמה
• אביגיל קובארי - מתיר עגונות
• אורנה בנאי - תיק נעדר
• טל ליפשיץ - רק להיום
• נועה קולר - הנערים
• רובא בלאל עספור - הנערים

השחקן הטוב ביותר בסדרת דרמה
• אביב אלוש - מתיר עגונות
• אדם גבאי - הנערים
• אור בן מלך - המדובב
• ג'וני ערביד - הנערים
• שלומי אלקבץ - הנערים

השחקנית הטובה ביותר בסדרה קומית
• אושרית סרוסי - זאת וזאתי
• אילנית בן יעקב - חמישים
• ג'וי ריגר - אבא משתדל
• דאנה איבגי - משיח
• נלי תגר - האחיות המוצלחות שלי

השחקן הטוב ביותר בסדרה קומית
• אדיר מילר - צומת מילר
• אודי כגן - משיח
• אילן פלד - הנוכלות
• טל פרידמן - אבא משתדל
• רשף לוי - נחמה

השחקנית הטובה ביותר בסדרה לילדים ונוער
• אליאנה תדהר - פוראבר
• בר מיניאלי - צפוף
• ג'וי ריגר - גיבור אמיתי
• ליאת הר-לב - אלישע
• רוני הדר - ילדי בית העץ

השחקן הטוב ביותר בסדרה לילדים ונוער
• אבי גרייניק - בית הכלבים
• אודי כגן - אלישע
• יניב ביטון - ילדי בית העץ
• לי בירן - פוראבר
• רן דנקר - גיבור אמיתי

אסף אמיר, יו"ר האקדמיה הישראלית לקולנוע וטלוויזיה, בטקס פרסי הטלוויזיה לשנת 2019 (צילום: איציק בירן, באדיבות האקדמיה הישראלית לקולנוע וטלוויזיה)

בימוי סדרת דרמה
• יוסף סידר, תאופיק אבו וָאִיל, חגי לוי - הנערים
• ניר ברגמן - רק להיום
• עומרי גבעון - ביום שהאדמה רעדה
• רותם שמיר - פאודה
• תמר קיי, דוד אופק - מתיר עגונות

תסריט בסדרת דרמה
• חגי לוי, יוסף סידר, תאופיק אבו ואיל, שוקי בן נעים , יאיר היזמי - הנערים
• יוסי מדמוני , תמר קיי - מתיר עגונות
• מאיה הפנר - מונא
• נח סטולמן, אבי יששכרוף, ליאור רז, מיכל אבירם, יובל יפת, מעיין עוז - פאודה
• ניר ברגמן - רק להיום

בימוי בסדרה קומית
• אדיר מילר - צומת מילר
• אודי כגן, דנה פוליג - משיח
• גורי אלפי - האחיות המוצלחות שלי
• דפנה לוין - חמישים
• תומר שני - נחמה

תסריט בסדרה קומית
• אדיר מילר, חן אביגדורי, עופר קניספל, מאיה סובול, איל אפטר - צומת מילר
• אודי כגן, דנה פוליג - משיח
• גלית חוגי, נעה ארנברג - האחיות המוצלחות שלי
• יעל הדיה - חמישים
• רשף לוי, תומר שני - נחמה

בימוי בסדרת ילדים ונוער
• אופיר לובל - אלישע
• יוגב יפת - בית הכלבים
• נטלי מרכוס - צפוף
• רני סער - פוראבר
• שירילי דשא - ילדי בית העץ

תסריט בסדרת לילדים ונוער
• אורי גרוס - גיבור אמיתי
• אלעד חן, אסף בייזר - אלישע
• ירון ארזי, יהונתן בר אילן, חגית סעד, נעה גוסקוב - נעלמים עונה 3
• נטלי מרכוס, אסף בייזר - צפוף
• שירילי דשא, רועי שגב - ילדי בית העץ

בימוי/יצירת סדרה תיעודית ועובדתית
• אורי רוזֶנוָוקס - מלכויות של מטה
• דינה צבי ריקליס, הילה שלם בהרד, שי להב, אריק ברנשטיין - מעברות
• הילה מדליה, רוני מרדינגר - טרנסקידס
• יותם גֶנדֶלמן, ארי פינס, מיקה תימור - צל של אמת : רוצח כביש החוף
• ענת זלצר, מוֹדי בר-און - שיעור מולדת

תסריט בתוכנית סאטירה, מערכונים ובידור
• אורי כץ, שלום מיכאלשווילי, אסי ישראלוף, ציון ברוך, יגאל שפירא, רשף שי, נטלי מיכאלשווילי - מצולמים
• דוד ליפשיץ, אסף שלמון, אסף גפן, איתי רייכר, אילן שפלר, ערן זרחוביץ' , שרון טייכר, רשף שי - ארץ נהדרת
• ליאור שליין , עמרי עמית, אדר מירום, מתן בלומנבלט, שחר סגל, אייל נאור, ניר ממון, מאיה סובול, איל אפטר, ליאור סלע, ברק כהן, דרור ויידמן, אוּריה קֶניג - גב האומה
• תום יער, עומר ריבק, משה רוזנטל, עידו קציר - הכל תום - תום יער
• תם אהרון, גיא אדלר, אריאל וייסמן, אביב מזרחי, דניאל רצ'קובסקי - פעם בשבוע עם תם אהרון

תחקיר בסדרה תיעודית ועובדתית
• ארי פינס, יותם גֶנדֶלמן, טלי שמיר-ורצברגר- צל של אמת: רוצח כביש החוף
• הדר יוסילֶביץ, אביטל בבני - אבודים
• הילה שלם בהָרָד, חגית בן יעקב, רחל נחוּשתָאי, אלונה עבאדי, לילי יודינסקי, תמי ריקליס - מעברות
• רנן רמות, טל בן ברוך, ענבל גרינברג, אלעד חברוני, ליטל פֶלדינגֶר, רותי רילוֹב - סליחה על השאלה
• תמי ריקליס, חגית בן יעקב, לי רוטבָּרט - שיעור מולדת

צילום בסדרה עלילתית
• אורי אקרמן - מטומטמת
• גיורא ביח - נחמה
• ירון שרף - הנערים
• מוש משעלי - פאודה
• ניתאי נצר - ביום שהאדמה רעדה
• שי גולדמן - מתיר עגונות

רשף לוי בטקס פרסי הטלוויזיה לשנת 2019 (צילום: איציק בירן, באדיבות האקדמיה הישראלית לקולנוע וטלוויזיה)

צילום בסדרה תיעודית ועובדתית
• אבנר שחף - טרנסקידס
• אוריאל סיני, ענת גורן - דיין. המשפחה הראשונה
• איתן חתוכה צל של אמת: רוצח כביש החוף
• אלירן קנולר - מעברות
• אסף סודרי, איציק פורטל - רשימת חיסול
• אשר בן-יאיר אילן - החיים הסודיים של בני 4

עריכת תמונה בסדרה תיעודית
• איתי אוניק, נמרוד גולדשטיין - המדובב
• אריק להב ליבוביץ, מיכל שאלתיאל ערמון, אור סיני - מתיר עגונות
• עינת גלזר זרחין, יעל חרסונסקי - הנערים
• עמית גינתון, דני רפיח - ביום שהאדמה רעדה
• עמרי צלמונה, בועז מן - פאודה

עריכת תמונה בסדרה תיעודית ועובדתית
• איילת עופרים - שיעור מולדת
• אפי כהן ורטש, ארז לאופר עידו מוכריק, רוני קלימובסקי דיין. המשפחה הראשונה
• ארז לאופר, מירי לאופר - טרנסקידס
• דורון גֶ'רסי, אור לי- טל - מעברות
• דפי פרבמן - צל של אמת: רוצח כביש החוף

ניהול אומנותי
• אייל אלחדד - מתיר עגונות
• אייל ביטרמן - פאודה
• יהודה אקו - נחמה
• יואל הרצברג - ביום שהאדמה רעדה
• ערד שָאואט - הנערים

עיצוב תלבושות
• דבורה אוהנה- דוז פואה
• דני בר שי - הנספח
• חוה לוי רוזָלסקי - הנערים
• חוה לוי רוזָלסקי - מתיר עגונות
• קרן אייל מלמד - נחמה
• שרית שררה- ביום שהאדמה רעדה

מוסיקה מקורית
• אבי בללי - מלכויות של מטה
• אופיר לייבוביץ -הנספח
• אסף תלמודי - מתיר עגונות
• גלעד בן עמרם - פאודה
• ישי אדר - הנערים

עיצוב פסקול
• אבי מזרחי - אבא משתדל
• אביב אלדמע - מתיר עגונות
• אביב אלדמע - הנערים
• אביב אלדמע - פאודה
• איציק כהן - ביום שהאדמה רעדה

מקליט/ה בסדרה עלילתית
• איתי אלוהב - הנוכלות
• אלי ביין - ביום שהאדמה רעדה
• אשי מילוֹא - הנערים
• ניר אלון - נחמה
• עודד יוסף רינגל - פאודה

מקליט/ה בסדרה תיעודית ועובדתית
• איתן ברוך - צל של אמת: רוצח כביש החוף
• אלעד גולדברג - המסע המופלא של אהרוני וגידי
• ג'ררד אלוש - החיים הסודיים של בני 4
• יוני מרי - סליחה על השאלה
• עמית אלה - דיין. המשפחה הראשונה

איפור
• אורלי רונן - נחמה
• גיל שוען - זאת וזאתי
• הילה אלקיים - תיק נעדר
• ליאת שַיינין - ארץ נהדרת
• רונית דוגו ארביב - הנערים

ליהוק בסדרה עלילתית
• אורית אזולאי - מונא
• הילה יוּבל - הנערים
• לירון זוהר ונעמה זלצמן - נחמה
• עמנואל מאייר - מתיר עגונות
• רותי בלום, הילה יוּבל - פאודה

ליהוק בתכנית ריאליטי, דוקו-ריאליטי
• לירון עינב - נינג'ה ישראל 2019
• מורן מרציאנו - הישרדות VIP
• מורן מרציאנו - המרוץ למיליון
• קארין יעקובסון אָשְמוּאֶלי - הכוכב הבא לאירווזיון 2020
• שרית כהן בר שמאי - חתונה ממבט ראשון

ספיישל אפקטס ווידאו ארט
• ארז גביש, יואב בריל - שיעור מולדת
• דן סחר - ביום שהאדמה רעדה
• דן סחר - פאודה
• דן סחר, דניאל פליק - הנערים
• טל בלטוך - צל של אמת: רוצח כביש החוף

טרם התפרסמו תגובות

הוסף תגובה חדשה

בשליחת תגובה אני מסכים/ה
    לוגו - פיקוד העורףפיקוד העורף

    התרעות פיקוד העורף

      walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully