משרד התרבות מקדם הקמת מתחם הופעות מיוחד באילת

פרסום ראשון: בעקבות הפיכת אילת לעיר ירוקה, מקדם משרד התרבות מתווה להפעלת מתחם להופעות בעיר, בדומה למתווה ההופעות בחוץ בקפסולות, כך חושף שר התרבות חילי טרופר בריאיון מיוחד לוואלה! תרבות שיפורסם מחר. "כנראה זה יהיה במתחם נפרד מבתי המלון, שירכז הרבה מופעים"

20/11/2020
בווידאו: ועדת החוקה אישרה פתיחת אטרקציות באילת וים המלח (צילום: דוברות הכנסת, עריכה: אסף דרורי)

לאחר שהעיר אילת הוכרזה כ"אי תיירותי" ירוק - מקדם משרד התרבות מתווה להפעלת מתחם להופעות בעיר - כך חושף שר התרבות חילי טרופר בריאיון מיוחד לוואלה! תרבות, שיפורסם מחר (שישי), במלאת חצי שנה לכהונת הממשלה ולכניסתו לתפקיד. משרד התרבות הגיש למשרד הבריאות מתווה למתחם ההופעות בעיר הדרומית המזכיר את מתווה ההופעות בחוץ בקפסולות תוך שמירה על הנחיות הבריאות. זאת לאחר שאתמול (רביעי) נכנס לתוקף מתווה "האיים הירוקים התיירותיים", שמאפשר לציבור הישראלי לנפוש בבתי מלון באילת ובאיזור המלונות בים המלח עוד בטרם פתיחת המלונות בשאר הארץ.

עוד בוואלה!

"השלטון משתמש במגיפה כדי לסתום פיות": נאומים חריפים במחאה נגד הקפאת התרבות

לכתבה המלאה
אילת תהנה ראשונה? שר התרבות והספורט חילי טרופר(צילום: ראובן קסטרו)

"אנחנו במשא ומתן מתקדם עם משרד הבריאות להקמת מתחם תרבות ירוק מיוחד למופעים באילת, שהיא אי ירוק", גילה טרופר לוואלה! תרבות. "כנראה שזה יהיה במתחם נפרד מבתי המלון שירכז הרבה מופעים. אנחנו עובדים עם העירייה. מדובר בפיילוט וברור שנרצה להרחיב אותו. אנחנו בשלב מאוד מתקדם, הגשנו כבר מתווה מפורט ומסודר. זה עוד לא אושר, הפרטים ומועד ההפעלה לא נסגרו וזה לא יהיה מיידי, אבל שר הבריאות הביע נכונות לקדם את הדבר הזה. זה יהיה די דומה למודל שעבד במופעים בחוץ, בקפסולות של עד עשרים אנשים, מרחק של שני מטרים, כניסות נפרדות, מסיכות וכו'. הם כאמור קיבלו את המתווה, עכשיו אנחנו בהערות על המתווה ועל המועד שבו הוא יתחיל לפעול. הם בגדול רוצים שאילת תתחיל עם המלונות, ולראות מה קורה".

הריאיון המלא עם שר התרבות חילי טרופר יפורסם היום (שישי) בוואלה! תרבות.

עוד בוואלה!

כמה עצוב שהתרגלנו לשמוע את ראש הממשלה שלנו מתעסק בשטויות האלה

לכתבה המלאה

טרם התפרסמו תגובות

הוסף תגובה חדשה

+
בשליחת תגובה אני מסכים/ה
    walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully