נראה אתכם מקבלים 20 מ-20: איפה הם היו בפעם האחרונה שנתניהו לא היה ראש ממשלה?

  בת כמה היתה נועה קירל, בכמה סרטים השתתפה גל גדות, כמה ספרים הוציאה גלית דיסטל-אטבריאן ואיפה היה ינון מגל? קשה לזכור איך העולם נראה לפי שנתניהו נכנס לבלפור בשלהי מרץ 2009, אבל בואו תנסו

  בזמן אמת, אף אחד לא חשב ש-30 במרץ 2009 יהיה תאריך משמעותי במיוחד. בדיעבד, הוא התגלה כנקודת ציון היסטורית: היום האחרון, בעבר הקרוב, שבו נתניהו לא היה ראש ממשלה. יום לאחר מכן, הוא יושבע לתפקיד בפעם השנייה, ובכך תחל הכהונה הארוכה בתולדות מדינת ישראל, ואחת הארוכות בהיסטוריה העכשווית של העולם המערבי.

  כמה שנים עברו מאז ה-30 במרץ 2009, וכמה דברים קרו: טכנולוגיות השתנו לחלוטין, מגיפות באו ונעלמו, ושלל אושיות נכנסו לחיינו. רק דבר אחד לא השתנה: מעמדו הנצחי של נתניהו, שהצליח לשמור על כיסאו במשך כל הזמן הזה - עד היום (אלא אם יהיו עריקים, כמובן).

  לרגל חילופי השלטון, חזרנו ל-30 במרץ 2009 ובדקנו איפה היו שלל דמויות בנקודת הזמן הזו. מי יותר צעיר ממה שחשבנו ומי יותר מבוגר? מי עוד לא הגיח לחיינו ומי כבר התחיל את הקריירה? מי היו בגן ומי היו בצבא? נסו להיזכר ועל הדרך, אולי גם תיזכרו איפה אתם הייתם.

  עוד בוואלה!

  מילה שלו: כך השפיע נתניהו על אוצר המילים הישראלי

  לכתבה המלאה
  קינג ביבי. אבנר, צילום מסך
  צילום מסך אבנר

  כמה שערים במגזין "טיים" היו ברקורד של נתניהו בפעם האחרונה שנתניהו לא היה ראש ממשלה?

  1/20
  טוען....
  מחשב תוצאה...
  ראש ממשלת ישראל, בנימין נתניהו, במרכז בגין-סאדאת למחקרים אסטרטגיים שבמתחם אוניברסיטת בר-אילן ב-14 ביוני 2009. מיכאל קרמר, אתר רשמי
  אתר רשמי מיכאל קרמר
  20
  0

  כנראה שלא נולדת/היית בגנון בפעם האחרונה שנתניהו לא היה ראש ממשלה

  טרם התפרסמו תגובות

  הוסף תגובה חדשה

  בשליחת תגובה אני מסכים/ה
   walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully