בנט בירך, הבנות שרו, ריטה מיררה בבכי: הרגעים המרגשים ממצעד 60 לריטה

ראש הממשלה והנשיא שלחו ברכות מרגשות, הבנות משי ונעם שרו "יומולדת שמח" לאמא, ריטה ביצעה את "בוא" ו"שרה ברחובות", סיפרה סיפורים מאחורי הקלעים של השירים - ובסיום אף בכתה. צפו ברגעים הגדולים של מצעד השירים הגדולים של וואלה! ואקו-99 לרגל חגיגות ה-60 לריטה.

24/03/2022

במשדר מיוחד בן שלוש שעות של וואלה! ורדיו eco99fm, מלא בברכות וביצועים מיוחדים, דורגו 20 השירים הגדולים של הזמרת האחת והיחידה, שחוגגת היום 60. השיר "חיה לי מיום ליום" הגיע למקום הראשון, למקום השני הגיע השיר "עטוף ברחמים" ובמקום השלישי הגיע "ערב כחול עמוק". התוצאות המלאות - למטה.

לאורך שלוש שעות, הוצגו 20 השירים הגדולים של הזמרת כפי שדורגו על ידי הגולשים והמאזינים, לצד ברכות מאמנים כמו רמי קליינשטיין, שירי מימון, מירי מסיקה, מתי כספי, עילי בוטנר, קובי אפללו, מרגי ועוד רבים אחרים, ואף מנהיגים, בהם נשיא המדינה יצחק הרצוג, ראש הממשלה נפתלי בנט, שר החוץ יאיר לפיד ושרת הפנים איילת שקד. ריטה ביצעה באולפן את "שרה ברחובות" ואת "בוא", וכמו כן הושמעו שלושה ביצועים מיוחדים של יובל דיין, בניה ברבי ועידן עמדי ללהיטיה של ריטה.

צפו ברגעים הבלתי נשכחים מתוך המצעד:

עוד בוואלה!

אתם בחרתם: "חיה לי מיום ליום" הוא השיר האהוב ביותר של ריטה

לכתבה המלאה

ריטה מספרת את הסיפור מאחורי השיר "עבד של הזמן" (סטילס: ראובן קסטרו):

מצעד השירים הגדולים של ריטה של וואלה! ו-אקו-99: הסיפור מאחורי הלהיט "עבד של הזמן" (במאי: ניתאי בארי, סטילס: ראובן קסטרו, סאונד: אילן לוי, תאורה: יוסי אדיג'ס, הפקה: חגית ברק ושי ורקר, עריכה: ניר חן)

ריטה שרה את "שרה ברחובות" בביצוע אינטימי באולפן (סטילס: ראובן קסטרו):

מצעד השירים הגדולים של ריטה של וואלה! ו-אקו-99: ביצוע מיוחד באולפן לשיר "שרה ברחובות" (מילים: צרויה להב, לחן: רמי קליינשטיין, במאי: ניתאי בארי, סטילס: ראובן קסטרו, סאונד: אילן לוי, תאורה: יוסי אדיג'ס, הפקה: חגית ברק ושי ורקר, עריכה: ניר חן)

ריטה מספרת על חשיבותו של רמי קלינשטיין בחייה ועל כישרונו האדיר (סטילס: ראובן קסטרו):

מצעד השירים הגדולים של ריטה של וואלה! ו-אקו-99: ריטה מספרת על רמי קליינשטיין (במאי: ניתאי בארי, סטילס: ראובן קסטרו, סאונד: אילן לוי, תאורה: יוסי אדיג'ס, הפקה: חגית ברק ושי ורקר, עריכה: ניר חן)

ריטה שרה את "בוא" באולפן וואלה (סטילס: ראובן קסטרו):

מצעד השירים הגדולים של ריטה של וואלה! ו-אקו-99: ביצוע מיוחד באולפן לשיר "בוא" (מילים: מירי פיגנבוים, לחן: רמי קליינשטיין, במאי: ניתאי בארי, סטילס: ראובן קסטרו, סאונד: אילן לוי, תאורה: יוסי אדיג'ס, הפקה: חגית ברק ושי ורקר, עריכה: ניר חן)

ריטה מקשיבה לברכה של בנותיה, משי ונעם, ומגיבה בהתרגשות (סטילס: ראובן קסטרו):

מצעד השירים הגדולים של ריטה של וואלה! ו-אקו-99: הברכה של משי ונעם קליינשטיין (במאי: ניתאי בארי, סטילס: ראובן קסטרו, סאונד: אילן לוי, תאורה: יוסי אדיג'ס, הפקה: חגית ברק ושי ורקר, עריכה: ניר חן)

ראש הממשלה נפתלי בנט מברך את ריטה, וכך היא מגיבה (סטילס: ראובן קסטרו):

מצעד השירים הגדולים של ריטה של וואלה! ו-אקו-99: ראש הממשלה נפתלי בנט מברך את ריטה (במאי: ניתאי בארי, סטילס: ראובן קסטרו, סאונד: אילן לוי, תאורה: יוסי אדיג'ס, הפקה: חגית ברק ושי ורקר, עריכה: ניר חן)

ריטה מקבלת עוגה ופרחים בסיום המצעד החגיגי - ומרשה לעצמה לבכות (סטילס: ראובן קסטרו):

מצעד השירים הגדולים של ריטה של וואלה! ו-אקו-99: ריטה מקבלת עוגה (במאי: ניתאי בארי, סטילס: ראובן קסטרו, סאונד: אילן לוי, תאורה: יוסי אדיג'ס, הפקה: חגית ברק ושי ורקר, עריכה: ניר חן)

והנה כמה תמונות מהמצעד:

מצעד השירים הגדולים של ריטה באולפן וואלה! ובשיתוף אקו-99, בהגשת מור גלפנד, 24 במרץ 2022(צילום: ראובן קסטרו)
מצעד השירים הגדולים של ריטה באולפן וואלה! ובשיתוף אקו-99, בהגשת מור גלפנד, 24 במרץ 2022(צילום: ראובן קסטרו)
עוגת היומולדת(צילום: ראובן קסטרו)
ריטה מתרגשת(צילום: ראובן קסטרו)
ריטה ומור גלפנד(צילום: ראובן קסטרו)

20 השירים הגדולים:

20. אגדת השמש והירח
19. רגע פרטי
18. עבד של הזמן
17. שניים
16. מחול מטורף
15. שבועה
14. תפתח חלון
13. בגידה
12. שרה ברחובות
11. הכניסיני תחת כנפך
10. קחי לך
9. עד שתעזוב
8. מחכה
7. בוא
6. שביל הבריחה
5. ימי התום
4. שיר אהובת הספן
3. ערב כחול עמוק
2. עטוף ברחמים
1. חיה לי מיום ליום


קרדיטים:

במאי: ניתאי בארי, מפקח סאונד: אילן לוי, מעצב תאורה: יוסי אדיג'ס, פרומטר: מיטל ביטון, עורך וידאו: ניר חן, מעצב גרפי: תומר פרנלדס, הפקה: חגית ברק, שי ורקר, הפקה eco99fm: שחף אייל

  • ריטה

טרם התפרסמו תגובות

הוסף תגובה חדשה

+
בשליחת תגובה אני מסכים/ה
    walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully