וואלה
וואלה
וואלה
וואלה

וואלה האתר המוביל בישראל - עדכונים מסביב לשעון

אחרי התקרית בביה"ס של בנו: סאבלימינל נחקר באזהרה במשטרה

עודכן לאחרונה: 14.1.2024 / 23:16

לאחר שהבוקר התייחס הזמר לראשונה לפרסומים לפיהם הגיע לבית הספר בו לומד בנו, התפרץ לכיתה והתנהג באלימות לכאורה - הערב הוא כבר זומן לחקירה במשטרה בחשד שאיים על המורה של בנו. בנוסף, בתגובה לחקירה, הגיש הזמר תלונה נגד המורה, בטענה שהתעלל בבנו

סאבלימינל והצל מכריזים על איחוד במתי במהלך הופעה של סאבלימינל, מועדון הבארבי בתל אביב, 25 באוקטובר 2022/שיר פינטו

לאחר התקרית בסוף השבוע שבה התפרץ הזמר סאבלימינל לתוך בית הספר של בנו, התנהג לכאורה באלימות מילולית ואיים על המורה של בנו - הערב הוא כבר זומן לחקירה באזהרה במשטרה בחשד לאיומים. בתגובה, הגיש הזמר בתלונה משטרה נגד המורה על התעללות בבנו הקטין =ונגד מנהלת בית הספר על הפרת חובת דיווח.

הבוקר העלה סאבלימינל תגובה ראשונה למקרה וחשף שהוא הזמר המדובר, לצד גרסה משלו לאירועים המדוברים: "זמר מפורסם אלו שתי המילים הנכונות היחידות מתוך הדיווח השקרי שרץ מיום שישי בכלי התקשורת. צר לי לאכזב: לא קפצתי מעל הגדר ולא פרצתי לבית הספר אם אתם לא מאמינים לי, יש את מצלמות האבטחה מעל השער הראשי.

נכנסתי לבית הספר בו לומד בני כאחד האדם באישור המאבטח החביב. זה קרה עשר דקות אחרי עוד השפלה שספג בני מהמחנך שלו, השפלה אחת יותר מדי, במסכת ההתעללות האינסופית שעובר בננו מאז פתיחת שנת הלימודים על ידי המחנך שלו. אחסוך מכם את מפרט ההתעמרות בבני, כל זה יתברר בפורומים המתאימים. אחסוך מכם גם את ההתמודדות הקשה שלנו כהורים של ילד בכיתה ד' שחוזר כל יום בוכה מבית הספר הודות למחנכו".

"פנינו אינספור פעמים למורה ולמנהלת אך פניותינו נפלו על אזניים ערלות והתעללות המורה בבננו רק הלכה וגברה מיום ליום. ככל שפנינו יותר לעזרה ההתנכלות מצד המורה הסלימה עוד ועוד. בשישי בבוקר באתי לחפש את בני שהועף מהכיתה בבושת פנים אחרי שיחת שיימינג מהמורה לעיני כל הכיתה. לא מצאתי את בני ופגשתי את המנהלת ביקשתי לדבר איתה והיא סירבה בטענה שהיא לא פנויה, אמרתי שזה דחוף והיא סירבה שוב לדבר, נכנסתי איתה ביחד אל הכיתה ממנה צלצל המורה ודיבר איתי בצורה משפילה לעיני בני בנוכחות כל הילדים בדיוק עשר דקות לפני.

"פתחתי את דלת הכיתה ובחיוך הוצאתי את התלמידים מהכיתה ל"שיעור חופשי", כדי לשמור על הילדים ועל פרטיות ורציתי שהמחנך יסתכל לי בעיניים ויגיד לי את הדברים פנים מול פנים מקרוב כמו שהוא נוהג לדבר אל בני מדי יום. כל זאת קרה בנוכחות המנהלת והמשטרה שאיתה על הקו. לא תקפתי, לא הרמתי עליו יד ולא דובים. המחנך הזה שמרסק את הנשמה של הבן שלי, לא היה מסוגל להסתכל לי בעיניים ולהסביר את מעשיו. הוא העדיף לקחת את התיק וללכת מהכיתה.

"אומרים שההגנה הכי טובה היא ההתקפה וזה בדיוק מה שמנסים לעשות עם הפצת שקרים ודיבה, בדיות על פריצה ואיומים ואלימות שלא היו ולא נבראו. ההפך, לתחושתי נעשה ניסיון לחפות ולכסות על התנהלות קשה כלפי תלמידים בבית הספר. השקרים לא יפחידו אותי ולא ירפו את ידיי במאבק מול ההתעללות ובריונות בבית הספר במיוחד כשמעורב מבוגר כלפי קטין, זה לא משהו שיכול לעבור בשקט. זהו מאבק של כל הורה במדינה הזאת.

"אני האבא והתפקיד של האבא הוא להגן על משפחתו תמיד. אין לי בעיה להיות בעין הסערה עכשיו ושכל העולם ידבר עלי, זה עדיף מאשר שיבואו לנחם אותי אחר כך. תמיד נלחמתי בבריונות ובאלימות ועכשיו לצערי זה קורה לבני, כנראה שצריך אדם מפורסם וחזק שישים זרקור על הנושא בתקשורת ושהאמת תצא לאור".

לאחר החקירה במשטרה, הגיש סאבלימינל תלונה במשטרה נגד אותו המורה, בטענה שהוא מתעלל בבנו, כמו גם על המתנהלת על הפרת חובת דיווח. בתלונה נמסר כי בנו של הזמר "סובל מחרם, בריונות ואלימות מילולית ופיזית מידי חלק מתלמידי בית הספר וכן מידי המורה המחנך שלו".

טרם התפרסמו תגובות

הוסף תגובה חדשה

+
בשליחת תגובה אני מסכים/ה
    3
    walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully