וואלה!
וואלה!
וואלה!
וואלה!

וואלה! האתר המוביל בישראל - עדכונים מסביב לשעון

"חאנשי", "אלף" וגם "קופה ראשית": אלו המועמדים לטקס פרסי הטלוויזיה

עודכן לאחרונה: 18.3.2024 / 10:57

טקס הפרסים השנתי של תעשיית הטלוויזיה המקומית יתקיים ב-20 במאי. בצל סיקור המלחמה, האקדמיה תעניק אותות הוקרה לכתבי הדרום והצפון של כאן, קשת ורשת

טריילר לסדרה "חאנשי"/HOT

"חאנשי", "אלף" ו"קופה ראשית" הן הסדרות המובילות במספר המועמדויות לטקס פרסי הטלוויזיה השנתי - כך הוכרז היום (שני). "חאנשי" בראש הרשימה עם 14 מועמדויות שונות לזכות בפרס, בטקס שייערך ב-20 במאי ויועבר בשידור חי בכאן 11.

בצל המלחמה, במסגרת הטקס יוענקו אותות הוקרה לכתבי הדרום והצפון של כאן, רשת וקשת - תמיר סטיינמן, גיא ורון, אדר גיציס, ניצן שפירא, רובי המרשלג, איציק זוארץ, עלי מוגרבי ואלמוג בוקר - על עיתונות תחת אש ותוך סיכון חיים.

על פרס סדרת הדרמה הטובה ביותר מועמדות "אלף", "גוף שלישי", "איסט סייד", "השוטרים" ו"מלכת היופי של ירושלים"; בקומדיה - "קופה ראשית", "אבירם כץ", "חאנשי", "סובייצקה" ו"שישה אפסים".

לרשימת המועמדויות המלאה:

סדרת דרמה ודרמה יומית
איסט סייד - כאן 11
אלף - yes
גוף שלישי - קשת 12
השוטרים - קשת 12
מלכת היופי של ירושלים - yes

סדרת דרמה קומית וקומדיית מצבים
אבירם כץ - כאן 11
חאנשי - HOT
סובייצקה - כאן 11
קופה ראשית - כאן 11
שישה אפסים - כאן 11

סדרת תעודה
האחת - כאן 11
הבלתי חשובים - כאן 11
הצ'ופצ'יק של הקומקום: החיים על פי הגשש החיוור - Yes ,HOT
חילוניות - כאן 11
טבריה: מתחת לקו האדום - כאן 11

שחקן ראשי בסדרת דרמה
יהודה לוי, איסט סייד
יעקב זדה דניאל, אלף
יהודה לוי, גוף שלישי
אור בן מלך, המדובב
בן סולטן, משמר הגבול

שחקנית ראשית בסדרת דרמה
גפן קמינר, איסט סייד
נלי מירה רובין, אלף
רותם סלע, גוף שלישי
שני כהן, השוטרים
הילה סעדה, מלכת היופי של ירושלים
נועה אסטנג'לוב, משמר הגבול

שחקן משנה בסדרת דרמה
עלא דקה, איסט סייד
אברהם שלום לוי, אלף
ליאור רז, גוף שלישי
דור הררי, השוטרים
איציק כהן, מלכת היופי של ירושלים
שלום מיכאלשווילי, משמר הגבול

שחקנית משנה בסדרת דרמה
נטע ריסקין, איסט סייד
לנה פרייפלד, אלף
עירית נתן בנדק, אלף
גל מלכה, גוף שלישי
עירית קפלן, מלכת היופי של ירושלים

שחקן ראשי בסדרה קומית
יחזקאל לזרוב, אבירם כץ
אמיר שורוש, קופה ראשית
דניאל סטיופין, קופה ראשית
יניב סויסה, קופה ראשית
שלמה בראבא, שישה אפסים

שחקנית ראשית בסדרה קומית
עליזה חנוביץ', חאנשי
סוזנה פפיאן, סובייצקה
נועה קולר, קופה ראשית
קרן מור, קופה ראשית
לאורה ריבלין, שישה אפסים

שחקן משנה בסדרת דרמה קומית
ששון גבאי, אבירם כץ
תומר מחלוף, חאנשי
דב נבון, קופה ראשית
אלישע בנאי, שישה אפסים
עופר חיון, שישה אפסים

שחקנית משנה בסדרה קומית
דנה מודן, אבירם כץ
לי בדר, חאנשי
יבגניה דודינה, סובייצקה
אביבה נגוסה, קופה ראשית
שני קליין, שישה אפסים

"קופה ראשית" - פרק מלחמה. כאן 11,
"קופה ראשית"/כאן 11

תכנית אירוח וראיונות, תרבות ופנאי
30 עם ארז טל - קשת 12
ארז ואברי- יחד ננצח, קשת 12
גלית ואילנית - קשת 12
סוכן תרבות - כאן 11, קסטינה תקשורת
ערב עם שי שטרן - כאן 11, אולפני הרצליה
פגישה עם רוני קובן - כאן 11, ארצה הפקות

תכנית אקטואליה
חדשות הבוקר עם ניב רסקין - קשת 12, העמק תקשורת
יהיה טוב עם עמרי אסנהיים ורוני קובן - כאן 11, סטוריליין הפקות
מבקרי המדינה - ערוץ כנסת
מהצד השני עם גיא זהר - כאן 11, ג.ג זהר בע"מ
שרקי ולוינסון - קשת 12

תכנית דוקו-ריאליטי
80 וארבע - כאן 11, יולי אוגוסט הפקות
דנה קמה - yes, טדי יזמות והפקות
חתונה ממבט ראשון - קשת 12, גיל הפקות
מחוברים - HOT, קודה תקשורת
משפחה בהסעה - כאן 11, אנדמול שיין ישראל

תכנית מציאות (ריאליטי)
בואו לאכול איתי - כאן 11, Itv studios, ארמוזה הפקות
הכוכב הבא לאירווזיון - קשת 12, טדי יזמות והפקות
המטבח המנצח VIP - קשת 12, יולי אוגוסט הפקות
נינג'ה ישראל - קשת 12
רוקדים עם כוכבים - קשת 12, טדי יזמות והפקות

תכנית סאטירה ובידור
ארץ נהדרת - קשת 12
בובה של לילה - ערוץ הספורט
זה לא אולפן שישי - קשת 12
זהו זה - כאן 11, אולפני הרצליה
מה שתגידו - כאן 11, נאוי פרו

תכנית ספורט
אולפן ליגת האלופות - ערוץ הספורט
חדשות הספורט - ערוץ הספורט
חמישיות - ערוץ הספורט
יציע העיתונות - ערוץ הספורט
ריאדה אל חמיסה - ערוץ הספורט

תכנית שעשעונים
אל תפילו את המיליון - רשת 13, אנדמול שיין ישראל
המרדף - כאן 11, יולי אוגוסט הפקות וארמוזה אינטרנשיונל מדיה
פאסוורד - רשת 13, אבוט המאירי תקשורת
רואים את הקול - קשת 12, גיל הפקות

סדרת דרמה קומית לילדים ונוער
אבא מטפלת - HOT, yes, יואב גרוס הפקות
האחיין שלי בנץ - כאן חינוכית, נאוי פרו
ילדי בית העץ - כאן חינוכית, יולי אוגוסט הפקות
לבד בבית- כאן חינוכית, סטודיו ענני
מדרסה - כאן חינוכית, מכאן, פארן סטודיו

סדרת רשת
דוקותיים - יומן מלחמה כאן דיגיטל
הטרמפיסטים - כאן דיגיטל, יאללה פילמס
הצלמת - N12 מאקו, עלמה הפקות
השמרטפים - כאן חינוכית, ביונד קריאייטיב
מרחב מוגן - רם מנוביץ', אנה פתחוב, ניצן רוטשילד, אייל דיקמן

סדרת דרמה לילדים ונוער
בני מצווה - כאן חינוכית, יואב גרוס הפקות
כראמל - כאן חינוכית, יולי אוגוסט הפקות
סקיי - HOT ,yes, סטודיו ענני
רוני ותום - yes, סטודיו ענני
שקשוקה - כאן חינוכית, דנה ושולה הפקות

טרם התפרסמו תגובות

הוסף תגובה חדשה

+
בשליחת תגובה אני מסכים/ה
    3
    walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully