וואלה!
וואלה!
וואלה!

וואלה! האתר המוביל בישראל - עדכונים מסביב לשעון

הפגנת ה-20 של סקעת

רותם דנון

19.8.2004 / 11:31

בלון ההפגנה למען הראל סקעת התגלה כאירוע שבו נכחו יותר אנשי תקשורת מאשר מפגינים

ספירת מלאי זריזה:

- למעלה מ-800,000: מספר הקולות אותם קיבל הראל סקעת בגמר "כוכב נולד".
- כ-50,000: מספר משוער של תגובות גולשים שאושרו על הידיעות בנושא הגמר.
- כ-1,900: מספר התגובות בדבר תיאוריית הקונספירציה והידיעה על ההפגנה למען הראל סקעת מול משרדי חברת קשת.
- כ-30: מספר אנשי התקשורת שנכחו בהפגנה המדוברת.
- כ-20: מספר המפגינים שהגיעו, כולל הזקנה הסקרנית שעברה במקרה.
- 4: מספר הנוכחים מוואלה! - 2 על תקן מפגינים, 1 על תקן עיתונאי ו-1 חצוי בין נטייתו להפגין ובין משימתו העיתונאית.
- 1: כוכב נגזל, הראל סקעת, שנשאר בבית ולא התייחס להפגנה.

רותי המומה

אם כך, כל הידיעות שהציפו את הרשת והיו ללחמניה חמה במאגר שיחות היום שלנו, התגלו כבלון גדול. אם ההפגנה נגד אריק בכיכר מלכי ישראל תיזכר לנצח כ"הפגנת ה-400,000", אזי כאן מדובר ב"הפגנת ה-20". ההבדל הקטן - כאן אפשר לספור, לא צריך את הערכות המשטרה וגם לא את אלו של צלי רשף.

ב-11:15, עת הגעתנו לרחבה שמול משרדי קשת ברמת החייל, כבר היה המקום רוחש באנשי תקשורת מכל מדיה אפשרית, שבעיקר כבר פיתחו בדיחות בנוסח "הערכות המשטרה מדברות על 7 מפגינים וכלב". המעריצים לעומת זאת, ובעיקר המעריצות, אשר הגיעו למקום, לקחו ברצינות גמורה את השליחות המקודשת, הכינו שלטים עם ניסוחים מפוצצים ("כוכב נשדד 2", "סקעת הראל כוכב תבל" ו-"ברמאות לא מנצחים" היו הבולטים מביניהם), וגם שלחו קבוצות גרילה קטנות לבחון דרכים להשתלטות על משרדו של אורי שנער, נשיא הזכיינית.

בין המפגינים בלטו 2 נשים מבוגרות. דינה, אם ל-2 בנות, הגיעה יחד איתן ודאגה להדגיש, כי המשימה חשובה לה לא פחות מלהן. אך בעוד בנותיה של דינה הלעיטו אותנו בעטיני תיאוריית הקונספירציה ("אז ככה, קוראים לבן אדם אברהם והוא בנה את תוכנת הזיופים כי הוא מעריץ של מויאל והבת של חבר שלו, שהיא גם מעריצה, נתנה לו את הרעיון. תחכה עוד קצת, אמור לבוא מישהו עם הוכחות"), דינה עצמה רק אמרה בקול שבור כי זה "חוסר צדק, אבל אני לא רואה איך המצב יכול להשתנות".

רותי, בת 50 מתל אביב, לעומתה, לא נזקקה לבני לוויה, היא הגיעה לבד, לבושה שחורים כרחל אבנרי מול הקרייה, וסיפרה לכל מי שרצה כי היא "מאמינה שיש פה זיוף, ובכל מקרה ממש ממש חבל לה על המלגה, כי יש לנו כאן כוכב ברמה בין לאומית ואסור שתקרה טעות פטאלית כזאת". הספקולציה האחרונה, כי מויאל שלח את חבריו מהמג"ב והיס"מ להפחיד את המפגינים בטרם יגיעו, התגלתה גם היא כמופרכת.

גילוי נאות: מערכת וואלה! יצאה מכל פרופורציה.

טרם התפרסמו תגובות

הוסף תגובה חדשה

+
בשליחת תגובה אני מסכים/ה
    walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully