וואלה!
וואלה!
וואלה!

וואלה! האתר המוביל בישראל - עדכונים מסביב לשעון

לילה יבש עבר על כוחותינו – יאכטה לילה 5

5.9.2004 / 14:00

למרות הפלרטוטים ומשחקי החשק והזימה, הבנות לא מוכנות לתת לבנים

מד האיברים המוצנעים על היאכטה ממשיך לאכזב, ולעמוד על מספר נמוך באופן מטריד. לאחר ליל שישי, בה הסתמנה עלייה בלחות, נראה כי משב קר מתקדם מכיוון הרי האוראל ועננים כבדים מתאספים מעל הספינה. ההערכה כעת היא, שככל הנראה המועמדים שהתקבצו בספינה כלל אינם נמשכים אחד לשני, ומשתדלים ככל האפשר להימנע ממגעים מיניים מחייבים, פן לא יעמוד להם כוחם להמשיך, ובושת ערוותם תתגלה בפרהסיה.

אתמול ביצעה ההפקה שתי התקפות, בניסיון לגרום לצבא המשתתפים להיכנע ולהתחיל לתנות אהבים. הפעולה הראשונה, תחרות המסאז'ים, הסתיימה בנצחון מערכתי למשתתפים, שכן נאלצנו לצפות בקרן דרחני מרוחה בשמן. מסיבת ה"קרחנה", כך כונה המבצע, גם היא הסתיימה בפיאסקו. נרשמו לא יותר מצעדים מביכים על הרחבה, וניסיון למגע שפתיים יחיד, בין חן לטל, שנענה בקרירות.

בהפסקת האש נשלחו הכוחות לחדרים, ולא ננעלו שם, למרבה הצער. כך יכלו הזוגות לנבור לצופים בשכל עד אובדן הכרה. הזוגות שנבחרו הלילה היו אדווה הבגירה וגל המושפל, שביכה את הכתף הקרה שהפנתה לו יעל, וניסה, לשווא, לסמן לאדווה שהוא רוצה להתנחם בחיקה. אדווה העדיפה לדבר. שי ודנה, שוב, התנמנמו בזוגיות מתקדמת, שנדמה שכבר עברה את השלב המיני. לקרן וניל מעולם לא היה סיכוי להתמזג אחד בשני והנבואות הצדיקו עצמן. יעל ואסף, למרות שחיממו את המוח במין-לא-מתועד, לא קיימו. בועז וגלית גירבצו בצוותא ונחרו לאיטם, ונגה הרטיבה לדותן את הסדין עד דמעות, ולא עם נוזל אחר. הפורנו הרך נקלט דווקא מחדרם של טל וחן, וסיפק בעיקר לחשושים וניסיונות נואשים לבחון את מעשיהם בחושך, לאור העובדה שכיבו את האור. נרשמה תזוזה מעטה, אך בהחלט גיפופים ראשוניים.

הלילה מתוכנן ערב "יווני", שישלב טוגות ומשחקים אולימפיים בזעיר אנפין. על הנעשה בימים האחרונים ניתן לקבל פרטים באתר. סוכנויות הידיעות מדווחות כי ההפקה אוזרת כוחות על מנת להביא לנסיגת המשתתפים מעמדותיהם, ותנקוט בצעדים מרחיקי לכת. המלחמה צפויה להמשך עד ה-13.9.

טרם התפרסמו תגובות

הוסף תגובה חדשה

+
בשליחת תגובה אני מסכים/ה
    walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully