וואלה!
וואלה!
וואלה!

וואלה! האתר המוביל בישראל - עדכונים מסביב לשעון

החוקים משתנים על סיפון היאכטה

6.9.2004 / 14:12

בעקבות ההדחה של אסף, הודחה בערב גם טל הכוסית של ההפלגה. לאחר מכן, התרחש מה שנראה כזיון הראשון על הסיפון

ההפקה הפגינה אתמול את נחת זרועה האימתנית ביאכטה והפכה סדרי עולם. במסגרת "אפוקליפסה: עכשיו או לעולם לא", החליטו המארגנים כי יש לשים סוף לתקופת ההבלים שעל הספינה, והקשו את ליבם. מעתה, תופקע מידי הגולשים היכולת לקבוע את הזוגות ללילה, ועליהם יוטל דווקא לבחור את שלושת הזוגות שברצונם להפריד. הזוג המנצח יהיה, עדיין, זה שבילה את מספר הימים המשותפים הרבים ביותר יחד.

ההחלטה נבעה משתי סיבות עיקריות: האחת, התחושה הכללית, בין אם בקרב ההפקה או בקרב הצופים האדוקים, כי מנועי היאכטה לא מתחממים, והמועמדים שטים במקום ולא מבינים את המוטל עליהם. הסיבה השנייה, בלת"ם מצער, אשר אילץ את ניפויו של אחד מגברברי הספינה ולכן, בשם האיזון הזוגי, שולב המהלך בהשלכת נקבה מהסיפון. מה שגם היווה עונש מתריע להתנהגות הנלוזה של המשתתפים, שלא מספקים את סחורת הבשר הנדרשת. בכדי לקדם את אחרית הימים, תטוהר היאכטה, טיפין-טיפין, ממשתתפים לא מוצלחים. אתמול, כאמור, קוצצו שניים, ובלילה בין ה-9.9 ל-10.9 יסולקו עוד שני בנים ושתי בנות מהספינה.

הספין של אתמול מחייב את הצוותים להתמקד בזוגיותם בדרך אל הפרס, על מנת לשכנע את הצופים ביכולתם לתפקד בהרמוניה גם בצוק העתים, בכשירותם לתפקיד שגרירי ארץ ישראל בנכר, ובתיאום תנועות מקסימלי במיטה. הגישה עתה היא לטמא את היאכטה באינטריגות, בגידות, סכסוכים פנימיים ומזוהמים, וחישובים מתמטיים כבדי משקל בין המועמדים.

אתמול סולק אסף לשם, אשר התעמר בהפקה והעז לבוז לחוקים. הדבר גרם לבאעסה רבתי, ובעיקר חירב את פניה של יעל, המאהבת של הפושטק בימים האחרונים. בהצבעה שנערכה עלתה ההחלטה הלא ברורה להעיף את טל הכוסית מהיאכטה, מה שפגם בסיכוייו, הנמוכים ממילא בעצם, של חן לקבל קצת לאבינג.

לאחר שעשוע שהיה בו מן המר, הורדת שערות בשעווה ואיפור לגברים שלא ידעו אנקדוטות על זוגתם שתחיה, ירדו הזוגות למיטות, מלאים במחשבות על קץ העולם ומשמעות החיים, הטרגיים כל כך. יעל הממורמרת מצאה פתקי אהבה עיסתיים בפינות חדרה שהשאיר לה אסף לפני שעזב. חן ניחם את טל, שארזה באיפוק מרטיט. אדווה וגל, ודותן וקרן המשיכו במשחק הסדיסטי המענג. קרן, המאפין של היאכטה, עשתה גבות לדותן, וגרמה לכן שעכשיו יהיה קשה יותר להבחין היכן מסתיים ומתחיל מצחו.מאוחר יותר, שלא מול צמצם המצלמה, השיל מעצמו דותן את כל שיער גופו בעזרת סכין, לקראת סטריפטיז מובטח, יאמי. גלית וניל, ושי ודנה המשיכו בחפירות המוח. בועז ונוגה, לעומת כולם, התעסקו אחד בתוך השני למשך זמן לא מבוטל, בעירום חלקי עד מלא. יש טוענים כי נוגה נתנה מעצמה הפעם קצת יותר, ובא לבועז גואל.

הלילה ימשיכו "המשחקים האולימפיים" שתוכננו לאתמול וישודרו קטעים מהימים האחרונים. באתר אפשר להשלים פערי מידע על הימים האחרונים, אם עדיין לא רותכתם למסך בנוזל דביק.

טרם התפרסמו תגובות

הוסף תגובה חדשה

+
בשליחת תגובה אני מסכים/ה
    walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully