וואלה!
וואלה!
וואלה!

וואלה! האתר המוביל בישראל - עדכונים מסביב לשעון

אהבות ושקרים - לילה 7 ביאכטה

7.9.2004 / 16:01

מצבת האדם הצטמצמה אך האווירה רק השתפרה ואפילו היה פורנו ריאליטי בשידור

אתמול שודר הפרק הטוב ביותר עד כה שנולד בבטן האנייה, שובל הזוהמה שהותירה אחריה הספינה לאחר תקריות ליל אמש היה מעורר חדווה בלב כל בן אנוש בר מוח, מה גם שפורנו הריאליטי הישראלי הראשון זכה לשידור, והיה מעניין, שלא לומר מחנך ומעלה שאלות על החינוך המיני בישראל, ומה עושים שכניך.

למרות העצבות של כמה מהמשתתפים, והצטמצמות הסיכויים לזכות בצפייה בעוד מין בינוני, הדחתם של טל ואסף לא גרעה מאומה. יתרה מכך, היא שיפרה את האווירה לאין ערוך. היא חידדה את המאבקים הפנימיים, ויצרה שתי קבוצות ברורות, האחת של זוגות חזקים וותיקים, המתנגשים בינם לבין עצמם, והאחת של זוגות חלשים, חסרי הרמוניה, תוצאת ברירת מחדל עגומה אשר מאפשרים לאחרים להתקמבן על חשבונם.

עם תחילת הערב, ישבו זוג אחר זוג מול פאנל השורדים, ואלו צלבו אותם על מגרעותיהם. בין בועז ושי, צלעות של שני הזוגות הבטוחים-יותר על הסיפון, נתגלעו לכלוכים נעימים לעין, והם החלו להתנמך ולטנף אחד את שמו של השני. הבנות היו יותר רגועות, לבד מגלית, שנעה תמיד על הקו הדק והלא ברור בין המינים, והייתה פעילת מלחמה עיקרית. את האינטריגות הבתוליות, אך בעלות הנתונים הללו, ליווה משחק חיקויים משעשע, שנתן את טעמו המתוק של הקינוח.

עקב שינוי החוקים, היה על הגולשים לבחור אילו זוגות ברצונם להפריד; לאחר שהופרדו שני זוגות, ונאלצו לבחור בנות זוג חדשות (תוך מחשבה מה יועיל ליתרון הלילות הזוגיים שלהם), סיימו את הערב יחדיו שי וגלית, דנה המלכה ודותן, חן ויעל, קרן המלכה 2 וניל, אדווה וגל (הזוג הדהוי, חסר האישיות והנשכח של היאכטה) ובועז ונוגה. עם כזו חברותא למיטה לא היו שום עניינים בולטים וחלקלקים הערב, וגם נוגה ובועז הוכיחו זוגיות מתפוררת ולא עשו דבר. נוגה, מתי תביני שהוא לא בשבילך. בועז, מתי תתוודה שפשוט לא עומד לך.

הערב יעמוד, ולא לבועז, בסימן תככים ואוכל, השם יודע מה הקשר, לבד ממלחמות עקובות מאשכוליות דם. ובמתכונת היומית, תקצירים באתר.

טרם התפרסמו תגובות

הוסף תגובה חדשה

+
בשליחת תגובה אני מסכים/ה
    walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully