וואלה!
וואלה!
וואלה!

וואלה! האתר המוביל בישראל - עדכונים מסביב לשעון

היאכט-שואו – לילה 9 בין גלים

9.9.2004 / 14:39

הפרוייקט מתקרב לסיומו, והלילה שני זוגות יעופו ארצה, והארבעה הנותרים ילחמו על הפרס. בינתיים, משחקי חברה ומיני אירוויזיון

לילה גורלי עבר על יושבי הסיפון, עליהם להתרכז, אסור לעשות טעויות ורצוי, להתפלל חזק חזק. שני זוגות – שתי בנות ושני בנים - יעופו קיבינימאט, בהתאם לרצונם של הגולשים, ותוך תחשיב מורכב של מספר הלילות המשותפים. מתוך ארבעה הזוגות שיוותרו, שניים יגיעו לגמר, והמנצח יזכה בפרס הנחשק, שנת חופשה בעולם, כלומר, כרטיסי טיסה לכל מקום ובכל זמן, פלוס 2000 דולר לחודש לזוג.

היאכטה ממשיכה להיות מקור איתן למשחקי חברה בארגוני פו"פ בעיירות פיתוח ויישובי פריפריה. אתמול, במסגרת השעשועון המדליק "של מי הסטייה הזו בכלל", זכו הצופים להיחשף, שוב, לאישיותם המורכבת והייחודית של משתתפי היאכטה. אלה מצידם, לא התביישו מלהצהיר על פרטים חושפניים ומרחיקי לכת מעברם, כמו, קיום יחסי מין עם בן אותו המין,וצפייה, אוזניים תיצלנה, בפורנו הומוסקסואלי.

רגעי פז אלו לוו באתנחתא השגרתית, "בא ניתן לזוג אחד לגדף את השני", משחק שעובד מצוין בפריים טיים, כשהזוגות כבר כמהים לנשוך ולנגוס האחד בשני, לאחר שטיפת המוח של הימים האחרונים. במחציתו השנייה של הערב נהנו הגולשים ממופע הבידור המצליח, היאכט-שואו, שעלה כולו כהפקה ייחודית ליאכטה. מי שלא צפה, ובכן, יהיה קשה להשיג שידורים חוזרים, אז ממש חבל. זוג אחד שר בליווי גיטרה (אדווה וגל, זוג הרפאים שאין צורך להזכיר שמם, כי הם לא קיימים בעצם), בעז ודנה הלכו על הקטע הלעוס עד אבקה, יענו-סטריפטיז, כשכמובן נגה, שבטוח שהיא מסוגלת ליותר (אין דבר כזה לא יכולה), נותרה בתחתונים וחזייה. שי ודנה התנחמדו עם שירון, קרן ודותן בחרו בסלפסטיק-קומי-עמוק, דהיינו, דימוי התרחשויות האבסורד שנקרות ביאכטה, תחת מעטה קומי-טרגי, עם קורטוב של אופטימיות מהולה בפסימיזם. יעל וחן חיקו, כמה מטורף, אחד את השני, כולל קרוסאובר דרסינג, ורק אדווה וניל הביאו במונולוג זוגי מרגש, בו התוודו כי אינם מתאימים, וכי היו בוחרים בני זוג אחרים לו ניתנה להם האפשרות, אך כל זאת לא לפני שניבלו את הפה על כל מועמד ומועמד.

הזוגות שנבחרו להפרדה הלילה היו נגה ושי; ניל ודנה; אדווה וגל. לבסוף, הזוגות שהלכו למיטה (אין צורך להוסיף שהם לא עשו שם כלום, נכון?) היו: קרן ודותן, אדווה וניל (הוא בחר אותה כי מאס בגלית), בועז וגלית (זוג שהולך וצובר תאוצה, וגלית התוודתה כי בועז הזכר המועדף עליה), שי ודנה (הזוג המוצלח והמוביל, כבר 6 לילות יחדיו, ולא נוגעים), חן ויעל (פרק ב' לשניהם), וגל ונגה (שניים הזקוקים להשתלת דם). כבר הערב נדע מי עף ומי צף.

טרם התפרסמו תגובות

הוסף תגובה חדשה

+
בשליחת תגובה אני מסכים/ה
    walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully